Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE (/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238)



RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Damian0820 - 07-07-2016 14:22

Polecam użytkownika - uwinęliśmy się w kwadrans, nie było żadnych problemów, pełna kultura. Cud, miód i orzeszki.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Monster980 - 07-07-2016 19:11

Transakcja przebiegła pomyślnie


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 10-07-2016 06:24

Dziękuje za komentarze i zapraszam na kolejne wymiany.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - krutek90 - 10-07-2016 10:08

Jak najbardziej polecam użytkownika @[marcel_kk].


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - zener82 - 11-07-2016 16:58

sprawnie i szybko.polecam

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - DonWestbam - 12-07-2016 20:32

Polecam! Użytkownik godny zaufania, któraś z kolei transakcja przebiegła bardzo szybko i w lajcikowej atmosferze.

Dzięki Marcel!


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Kryspin - 14-07-2016 15:26

Zdecydowanie POLECAM! Wszystko szybko i sprawnie Smile


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Matejkos11 - 14-07-2016 19:52

Czy mogę u Ciebie wymienić smsy na kasę na bank lub paypal?


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - marcel_kk - 14-07-2016 20:00

@[Matejkos11] nie skupuje smsów. Proponuje osiągnąć wymaganą liczbę napisanych postów,
zamieścić ogłoszenie i sprzedać użytkownikom z odpowiednim długim stażem i reputacją.


RE: Wymiana PayPal -> Bank ; Bank -> PayPal ; PP->DOŁADOWANIE - Matejkos11 - 14-07-2016 20:02

właśnie te posty mnie bolą, przeglądam forum od lat, ale raczej wyłącznie jako czytelnik.
Ewentualnie kogoś godnego polecenia byś mi mógł wskazać? 80zł mam do wydania na telefonie do piątku, dlatego napisałem.