Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Matnox - 16-04-2015 11:49

Teraz to już jestem pewien że tną na Pakietach Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 16-04-2015 13:40

(16-04-2015 11:49)Matnox napisał(a):  Teraz to już jestem pewien że tną na Pakietach Big Grin

mi też coś ostatnio mało wpada a wejścia jak zawsze duże oraz rejestracje..


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - maniekzsk8 - 16-04-2015 13:43

Mało wpada ponieważ więcej w sieci jest artykułów na temat tanieaukcje.com które twierdzą, że serwis to jedna wielka ściema i tych przedmiotów nie da się wygrać, spotkałem się z takimi ludźmi i dość często sprawdzają wiarygodność serwisu przeszukując google.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 16-04-2015 13:45

Serwis powinien najlepiej pozwać ich do sądu Jerk2 dowodów nie mają, a piszą głupoty a własnie, że da się wygrać tylko troszkę chęci trzebaIdea


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - maniekzsk8 - 16-04-2015 13:47

(16-04-2015 13:45)Giorgios napisał(a):  Serwis powinien najlepiej pozwać ich do sądu Jerk2 dowodów nie mają, a piszą głupoty a własnie, że da się wygrać tylko troszkę chęci trzebaIdea
Myślę, że gdyby w sieci pojawił się jakiś pozytywny artykuł na temat tanieaukcje.com sprzedaż na bank byłaby lepsza.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 16-04-2015 13:49

Każdy kto trzepie tu kasę dobrze wie że to pic na wodę, nikt nigdy niczego tu nie wygrał i nie wygra.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 16-04-2015 13:58

(16-04-2015 13:49)aero2 napisał(a):  Każdy kto trzepie tu kasę dobrze wie że to pic na wodę, nikt nigdy niczego tu nie wygrał i nie wygra.

Ludzie też to czytają, może ktoś coś tam wygrał ?

Cały czas piszą o tym na grupach na fejsbuku Jerk2


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 16-04-2015 16:35

Dlatego ja jestem zdania ze ten wątek dot. programu partnerskiego a nie tego, czy tanie aukcje to ściema i czy da się tam cokolwiek wygrać. Teraz to już jest musztarda po obiedzie ale lepiej nie rozpisywać się tutaj nt. tego, czy serwis jest realnym czy nie, bo dobrze zaznaczyliście że zwykli ludzie pewnie też to czytają. Może niektórzy wpadli na chęć szybkiego zarobku i chcieli by kupować taniej na tanich aukcjach a sprzedawać drożej na allegro i trafili na ZC i odpali ten wątek? Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 16-04-2015 17:23

status wypłacona.... jednak na koncie jej brak zawsze dochodziło momentalnie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 16-04-2015 17:35

u mnie to samo...