Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Lesek - 01-12-2013 15:21

Hmm, panowie a jak myślicie... kiedy zajdzie potrzeba rozliczania się ze swojego zarobku i w jaki sposób to zrobić? Muszę zapytać mentora, bo mnie ta kwestia zaciekawiła.

Macie nawet 500$ na miesiąc, nie boicie się skarbówki?
(zdaje sobie sprawę że ciężko jest wykryć taki zarobek ale na dłuższą metę...kto wie)

Pozdrawiam


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 01-12-2013 16:08

Rozliczaj się dla świętego spokoju z każdego zarobku Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - asiorek - 01-12-2013 21:49

Rzeźba sie rzeźbi Jerk2
To mi się podoba, chciał bym tak Big Grin

No gratuluje przekroczenia tej stówki Tongue


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 01-12-2013 22:02

Taa rzeźbi ... wydaje mi się że od tych ćwiczeń to chudszy się robie haha Big Grin
Dzięx !


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 01-12-2013 22:03

Dokładnie nie ma co rozliczać się trzeba dla świętego spokoju, bo po co potem sobie zaprzątać głowę skarbówką jak można dalej hajsy kosić Lol.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 01-12-2013 22:33

Czasami jak czytam Twoje odpowiedzi szejku to mi humor poprawiasz beka


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 02-12-2013 00:19

Dzień: 27
Pozostało do realizacji celu: 94 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Przygotowywanie nowego bloga pod kątem estetyki

Dzisiaj mało ogólnie zrobiłem bo do kompa doszedłem tak na dobrą sprawę dopiero o 14, musiałem załatwić kilka spraw na mieście i w dodatku w domu się uczyć na kolkwium z anglika jutrzejsze Sad Ale popracowałem nad wyglądem nowego bloga. Także, jutro już nowy blog będzie gotowy i będzie na nim pierwsza nisza. Co do mojego aktualnego bloga ... wejścia na przyzwoitym poziomie ponad 1000, ilość leadów też elegancka bo aż 11. Czyli, prosta matematyka - co setna osoba pobiera mi plik Big Grin
Oby tak dalej Smile

Kod:
Wejść na bloga: 1024
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 6.83 $
Kod:
Ogólny zarobek: 106.98 $
Kod:
Do celu brakuje: 4740.90 $

[Obrazek: SwblRqW.jpg]

[Obrazek: 79JYy0t.jpg]

[Obrazek: cPqvfty.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?

• Godzina 14.00 - płatki owsiane z mlekiem
• Godzina 17.00 - ryż basmanti + pierś z kurczaka gotowana + warzywa gotowane + 2 plastry anansa
• Godzina 19.00 - ziemniaki opiekane + pierś z kurczaka smażona + 2 plastry ananasa
• Godzina 21.30 - 4 jajka sadzone + 5 kawałków brzoskwini + 2 plastry anansa
• Godzina 00.00 - tuńczyk + garść orzechów z nerkowca

Dzisiaj mało zjedzone bo późno wstałem ( odsypiałem ostatki impreza ).
Jutro będą zjedzone na pewno wszystkie posiłki, jutro także zaczynam robić konkretne ćwiczenia na siłowni. Jutro klatunia ()----() Big Grin

Kod:
Waga poranna: 74.7 kg
Kod:
Waga wieczorna: 76.3 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

Ogólnorozwojówka - gdy zacznę robić ćwiczenia które rozpisał mi Adam, będzie tabelka.

• Dzisiejszy wygląd sylwetki:

Ehh ... szedłem sobie do sklepu, odpisywałem na sms i nagle bach - telefon upadł mi na ziemię a pech chciał że akurat ekranem uderzył w glebę Sad Podnoszę - włączam - i czarny ekran Angry
Jutro dostanę od kolegi telefon żebym go sobie używał. Na święta będę miał nowy telefon, a do tej pory będę robił fotki telefonem brata. Także - wstawię je jutro bo standardowo - brat już śpi Jerk2


Dobra, poczytam jeszcze chwilę, poducze się jeszcze trochę anglika i lecę w kimkę. Także, udanego dnia jutrzejszego, pamiętajcie - jaki poniedziałek taki cały tydzień !
Have a good day & good night Huh
.
.
.

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=5DL1AMs_Ofs[/my-youtube]



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 02-12-2013 08:05

Fuck - zaspałem Angry
Nastawiłem sobie jakiś budzik w kompie i mnie nie obudził ...


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Golona - 02-12-2013 20:04

Z jakiego hostingu korzystasz jak można spytać?


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 02-12-2013 20:16

z biznesowego Big Grin