Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 14-02-2013 09:49

(14-02-2013 09:45)Rogeros napisał(a):  Serwis jak najbardziej godny polecenia od początku lutego wypłaciłem z niego 37$, wypłaty zlecane wieczorem ( 19-20) trafaiją na konto od kilku minut do 1,5 godziny.

Ta Rogeros nie watpie ze tyle wyplaciles w koncu na wage masz 1444 oferty wykonane ;D co daje Ci 2 miejsce i 15 gratisowych dolaersow na koniec miesiaca ;D Spytne sobie ile dziennie poswiecasz?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 14-02-2013 09:52

Zazwyczaj prawie cały dzień jak mam wolne od pracy ale nie zawsze , a pracuje w systemie 24/48


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 14-02-2013 09:59

ah w ten sposob Smile powodzenia w dalszym klikaniu Smile ale ty chyba kilkasz tylko na wage co?

PS. dogoń go i zajmij te 1wsze miejsce ;P
Ja i tu i tu planuje 4 miejsce na koniec miesiaca ;p


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 14-02-2013 10:02

Tylko na wage siedzie, jak czytam o tych blokach i banach wole siedziec na jednym i miec pewne drobne pieniadze.

Ciężko jest, gość klika codziennie a ja niestety nie mam takiej możliwości, chociaż niedługo mam kilka dni wolnego to może coś z tego będzie.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 14-02-2013 10:06

Ja odkąd klikam tylko na wage i mad to nie mam zadnych blokad, wczesniej jeszcze kilkalem na GPT i to chyba bylo przez to.

Widze moje refki zaczely jzu dzis zarabiac ;P jeden 60 centow Big Grin drugi 40 ;D
Bardzo dobrze tak dalej chlopaki Wink


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tollusiek - 14-02-2013 21:51

Pierwszy dolar dzisiaj już zarobiony, jutro spodziewam się drugiego, a może i więcej Smile Fajna stronka, akurat dla kogoś, kto ma trochę wolnego czasu. W sam raz na ferie Smile Kontakt z ciekma super, tu coś doradzi, tam pomoże, odpowie na pytanie. O właśnie, dostajesz reputa Smile !


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 14-02-2013 22:00

Dziś zarobione około 10$, z tego 3$ z mad, dzis też zauwazyłem, że nie można jednocześnie na wage i mad robiż taska za 4c, ale za to kiedy na wage miałem już max work reached na tym tasku na mad mogę go robić spokojnie od początku. Ps block załączył się po około 3$, na drugim tasku za 2c tego nie ma.

edit: ten licnzik, który jest na stronie z taskiem oszukuje i zawyża liczby

edit2 uważajcie na tego pana w tasku za 2c jest oznaczony jako nieodpowiedni
[Obrazek: 2cnigga.png]


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - patryk574 - 15-02-2013 09:32

na stronie 27 jest opisany mój problem i ponawiam prośbę o pomoc


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 15-02-2013 11:23

Można wiedzieć, gdzie jest ten ranking najlepiej zarabiających na surveywage? Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 15-02-2013 11:34

tutaj Big Grin
http://www.surveywage.com/contest.html?id=4