Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 29-07-2012 15:44

(28-07-2012 19:49)Lolericeer napisał(a):  @up
"...nie tylko ja z tego hyip jestem zadowolony" - potwierdzę to, bo też jestem zadowolony Tongue
Mimo takich trochę słabych procentów, wciąż w niego inwestuję, inne HYIP'y nie trwają tak długo jak ten, długo się trzyma (powiem: "coś za coś", skoro ma długo trwać, to też procenty muszą być takie, jakie są).
Co do użytkownika "Don Lewski": najpierw trzeba było czytać cały temat bądź go śledzić, żeby nie było takiej sytuacji jak ta teraz. Ja go uważnie śledziłem, zaraz po otrzymaniu wypłaty z serwisu zarobkowego wpłaciłem środki (tyle się naczytałem, że wystarczy Tongue). A taki z tego morał, że zanim czegoś się dokona, trzeba wszystkiego się dowiedzieć o danej rzeczy. Pozdrawiam Wink

to do siebie mają programy stabilne, w których nie zarobisz kokosów w postaci szybkich i dużych %
ja wolę zarabiać stale i pewnie łyżeczką w stabilnych programach gdzie czas ich działania i wypłacania jest zawsze długi, niż zarabiać chochlą w postaci dużych % i zastanawiać się czy zdążę wypłacić co wpłaciłem i zarobiłem czy też utopiłem pieniądze

do tego też co nie jednokrotnie podkreślam - na tą chwilę jest to jedyny hyip obsługujący paypal i płacący bez żadnych problemów


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - AbC1995 - 30-07-2012 11:47

Wink))


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 30-07-2012 15:42

(30-07-2012 11:47)AbC1995 napisał(a):  Wink))

nie wiem co twój post wnosi do tematu, do dyskusji o hyip, ani też za bardzo nie wiem co na niego odpowiedzieć ....


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 30-07-2012 15:58

Chyba nic nie wnosi. Chłopak się ucieszył na twoją wcześniejszą odpowiedź i postanowił dać upust emocjom tym komentarzem. A odnośnie tematu. Mam na koncie hyipa 230$ i chce je niedługo wypłacić i jeżeli będzie coś nie tak i będzie możliwość wypłaty tylko 10$ to co mam zrobić??? Mogę wypłacić te 23 razy po 10$ od razu czy jak? Proszę o odpowiedź.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 30-07-2012 16:03

(30-07-2012 15:58)Szaman1644 napisał(a):  Chyba nic nie wnosi. Chłopak się ucieszył na twoją wcześniejszą odpowiedź i postanowił dać upust emocjom tym komentarzem. A odnośnie tematu. Mam na koncie hyipa 230$ i chce je niedługo wypłacić i jeżeli będzie coś nie tak i będzie możliwość wypłaty tylko 10$ to co mam zrobić??? Mogę wypłacić te 23 razy po 10$ od razu czy jak? Proszę o odpowiedź.

pewnie tak ale post w samo sobie nie warty nic Smile
pisz do admina od niego uzyskasz konkret
z paypal dzisiaj kolejne problemy z wpłatą/wypłatą były więc pracowali dalej nad usunięciem błędu i nad wprowadzeniem zapowiadanych wypłat instant


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 30-07-2012 16:15

Ja jeszcze wpłacę do nich ze 40$ i wyjmę na koniec września połowę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę na serwisie.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 30-07-2012 16:19

(30-07-2012 16:15)Szaman1644 napisał(a):  Ja jeszcze wpłacę do nich ze 40$ i wyjmę na koniec września połowę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę na serwisie.

ja cały czas obracam nie wypłacam całości Smile
jak widzisz w temacie co chwilę zamieszczam screen otrzymanej kontrolnej wypłaty, także płaci bez żadnych problemów
nawet tak liczyłem wypłacać 10 dni po 9$ daje prowizję nawet niższą jak np zlecenie na raz 100$ na jss na egopay ( 1 prowizja plus prowizja przelewu egopay->payza)
sam czekam też powiem by się w końcu uporali z błędami technicznymi - a przelewy instant to już będzie full wypas, że tak to określę grzecznie Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 30-07-2012 16:21

Widzę właśnie twoje wypłaty i aż zazdroszczę Smile Chorobcia. Szkoda, że ja nie mam takiego kapitału jak ty, bo z tego co wiem to jakieś 700$ wpłaciłeś.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 30-07-2012 16:28

(30-07-2012 16:21)Szaman1644 napisał(a):  Widzę właśnie twoje wypłaty i aż zazdroszczę Smile Chorobcia. Szkoda, że ja nie mam takiego kapitału jak ty, bo z tego co wiem to jakieś 700$ wpłaciłeś.

tak własnych środków tyle tutaj wpłaciłem
powiem tak : nie jeden mój polecony ma dylemat taki, ale obraca w 2-3 programach, trochę wypłaca nazbiera sobie środków i do 4 "wchodzi" już z większymi środkami, bo kasa robi kasę Smile
powiem, że w takie "stabilne" hyip takie kwoty wpłacam w granicach od 500 do 1000$
w przypadku takich hyip oferujących nie wielki zarobek % to najdłużej są płacącymi i działającymi hyip a ten tym bardziej jest wyjątkiem, że obsługuje paypal jak również jasno wiemy gdzie admin inwestuje, a wiadomo rynek metali szlachetnych jest jednym ze stabilniejszych miejsc inwestycyjnych i wahania cen nawet w przypadku jakiegoś spadku nie są chorendalnie w dół
tyle samo praktycznie mam też zainwestowanych w 2 stabilnych hyip których linki masz w mojej sygnaturze Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 30-07-2012 16:32

Tak tylko ja zarabiam tylko na fc i trochę trudno jest mi coś wyciągnąć. Większość kasy co zarobiłem to wrzuciłem do złych hyipów i straciłem. Ten pozostał i nadal generuje mi jakąś kaskę. A teraz okazuje się, że są jakieś problemy z fc i nie mam gdzie uzbierać dodatkowej kasy na inwestycje.