Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - WuJeKuBa - 22-12-2015 19:41

Dobra, przenoszę się na firesub definitywnie jednak Wink Będę miał jeszcze jakieś problem nie daj Boże i tyle..


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Artinesse - 22-12-2015 19:46

A mnie od jakiegoś już czasu przeraża kompletny brak profesjonalizmu Polskich firm oferujących sms premium/sub sms. Osobiście na tym nie zarabiam, ale jakbym miała kiedy kolwiek to wolałabym zarejestrować się na zagranicznej stronie niż na naszych Polskich. Jak patrze na zachowania właścicieli to kompletnie nie dojrzeli do prowadzenia takich działalności.

Co do sprawy... nie wiem kto gorzej się zachował, czy Pan Stonoga z swoimi wyzwiskami, nawołujący wręcz do linczu oszusta i Karcza, czy Karczu który ewidentnie spanikował i też popełnił błąd podając dane oszusta. Sprawa myślę, że będzie miała drugie dno, bo tyle bajzlu się zrobiło i syfu że osobiście uważam że na tym się nie skończy.

Oby tylko nikomu nie stała się krzywda, bo wariatów nie brakuję.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - war43 - 22-12-2015 19:50

Karczu twierdzi, że udostępnił dane Panu Stonodze, jako osobie poszkodowanej.

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób Pan Stonoga jest poszkodowany?
Bo moim zdaniem poszkodowani są ludzie, którzy wysłali SMSy - a nie sądzę, żeby tenże Pan to zrobił Wink


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - aero2 - 22-12-2015 19:52

@[war43]
Krystian podszywał się pod Stonogę, wyłudzając SMS Premium programem z HotCash od ludzi chcących naprawdę pomóc.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - war43 - 22-12-2015 19:53

Właśnie.
Więc kto na tym ucierpiał?
Stonoga, czy ludzie od których wyłudził SMSy?


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - twardy - 22-12-2015 19:53

(22-12-2015 19:50)war43 napisał(a):  Karczu twierdzi, że udostępnił dane Panu Stonodze, jako osobie poszkodowanej.

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób Pan Stonoga jest poszkodowany?
Bo moim zdaniem poszkodowani są ludzie, którzy wysłali SMSy - a nie sądzę, żeby tenże Pan to zrobił Wink

Zalozyl profil Zbiegniew Stonoga i z niego spamowal... wiec podszywal sie pod niego, co robi poszkodowanego ze Stonogi.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - seba123xd - 22-12-2015 19:54

Rzeczywiście pomocny Lol
[Obrazek: krcz.jpg]


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - lim - 22-12-2015 20:04

Karczu rozegraj to PR-owo. Forumowicze Ci nie odpuszczą póki w jakimś stopniu nie przyznasz się do winy. To jasne, że user Krystianv13 był winny i nikt go tutaj nie broni. Ty Karczu działałeś pod silną presją z zewnątrz i pierwszy raz spotkałeś się z taką sytuacją. Stąd błędna decyzja o nieco zbyt pochopnym wydaniu danych osobowych usera. Jestem pewny, że przy kolejnych takich akcjach sprawa potoczyłaby się zupełnie inaczej i tyle moim zdaniem powinieneś przyznać.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - raichu2 - 22-12-2015 20:19

Karczu się przestraszył i tyle. Z czasem zrozumie, że zrobił błąd straci kilku userów i na tym się skończy.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Liromir - 22-12-2015 20:22

(22-12-2015 17:10)Assasinoo napisał(a):  Dla mnie żałosne jest, że taki liromir, czy inny bogdan z mirkiem i januszem, którzy sami zarabiali/zarabiają na oszustwie pierwsi by na stos rzucali chłopaka... Od wydawania wyroków jest sąd.
Karczu ustal wersje, czy wydałeś dane gościa dlatego "bo moje życie było zagrożone i musiałem ratować swoje dupsko" czy dlatego "bo prawo mi na to pozwalało". Inna sprawa, że karczu kreujesz się na nieskazitelnego, zrzucając wszystko na tego chłopaka, sam dając istne pole do popisu dla oszustów, to pisanie, że oszustów u siebie nie chcecie jest żałosne. Nie bądź hipokrytą...

Czego tu nie rozumiesz i co jest dla Ciebie żałosne Bogusławie?

1. Nie posądzaj mnie o to, że zarabiam na oszustwie - wszystko co od zawsze robię leży w granicach prawa.
2. Nigdy w życiu nie wrzuciłem gunwianego postu z podglądaczem do grupy, nie podszywałem się i nie wyłudzałem.
3. Ja wyroków nie wydaję, ale na tym forum rośnie pokolenie przychlastów co myślą, że mogą wszystko bo ich wielki Klijan czy Banan obronią, otóż nie - czas dorosnąć dzieciaczki, każdy odpowiada za siebie i swoje czyny - a ten, który jest powodem całego tego zamieszania zasłużył na to co dostał, mam nadzieję że fizycznie nic mu się nie stanie - ale nauczka pozostanie dla niego i dla was - bo największą w tym wszystkim stratę bez swojej winy poniósł serwis Hotcash i jego właściciel - oraz cały rynek Sub oraz Premium SMS.


A teraz assassinku czy assassinko wracaj na swoje fejk konta i powrzucaj troche doładowanek do grupek, jesteś taki/a biały i nieskazitelny, pamiętaj Klijan Cię nie wyda nawet NASA.
BUK HONOR OJCZYZNA, NIE WYDAM DANYCH GOŚCIA KTÓRY PRAWIE ZNISZCZYŁ MI SERWIS BO MAM HONOR - JESTEM ERNEREM