Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - bartus2278 - 21-02-2016 19:39

Witam wszystkich spowrotem po mojej dłuższej nieobecności Smile szkolenie w delegacji miałem Big Grin
przed moim wyjazdem wpadły mi 2 spadziki do MXF także niedługo będę jeszcze dokupował kolejną swoją matryczkę Wink i dostałem zwrot (częściowy 2 ) ale zawsze z MPA więc troszkę będę dopłacał do MXREV Smile
Program nalicza jak złoto ostatnio Smile
Pozdrawiam wszystkich Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 21-02-2016 19:47

Jesli kogos interesuje kalkulator MXR to jest
do pobrania na polskiej grupie MXR na FB .


RE: MXRevShare.com - miki87 - 21-02-2016 21:48

Ja też powoli do przodu z MXRevShare oraz MX20, narazie wszystko działa jak powinno, tera tylko promować program żeby się dobrze rozwinął


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 22-02-2016 02:15

(21-02-2016 19:47)zet napisał(a):  Jesli kogos interesuje kalkulator MXR to jest
do pobrania na polskiej grupie MXR na FB .

jesli ktos nie posiada FB


RE: MXRevShare.com - full2000 - 22-02-2016 14:59

(21-02-2016 17:43)zet napisał(a):  [Obrazek: ca707a141b504.jpg]

Kolejna matryca MXF zamknieta Smile

Jak widac warto tez powazniej zainteresowac sie matrycami, to dodatkowa kasa oprocz naliczen.
Praca w grupie daje efekty, ale potrzebne jest tez zaangazowanie. Nie wystarczy kupic i czekac na spady.
Owszem ona kiedys sie zamknie ale przy zaangazowaniu moze to byc znacznie szybciej.
Jesli ktos nie wie jak kupic pierwszy raz, lub nie wie ktorą, zapraszam przed kupnem do kontaktu na pw.
Matryce mozna tez kupic z zewnatrz, bedac uzytkownikiem MXR jak i nie bedac w MXR.
Ktos moze chciec kupic matryce a nie chce byc w MXR, zapraszam tez takie osoby przed kupnem do kontaktu.
Niestety z dniem dzisiejszym zostala zablokowana mozliwosc przetransferowania kasy z balansu do MilionareX.
Wiecej o tym na grupie FB.

Gratuluje zamknięcia matrycy.
Teraz przyszła kolej na moją ! Smile


Dotarła 2 dni temu zlecona wypłata,
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-9706


RE: MXRevShare.com - zet - 23-02-2016 18:04

[Obrazek: 4363bfd45df90.jpg]

Brawo My !!! Przekroczylismy liczbe 9000 uzytkownikow.

Kazdy z nas otrzymal dzis maila od Jamesa Lee Valentine'a.

W niedlugim czasie do programu zostanie dodanych kilka ciekawych, nowych opcji Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 23-02-2016 18:54

Bardzo fajnie się rozwija Firma. Może nie jakoś szybko, ale to głównie dlatego, że ludzie jeszcze nie bardzo rozumieją inne procesory po za PayPal, a jak wiemy, to już prawie żadna Firma nie ma PayPal, bo wprowadzili nowy regulamin i każda firma mająca PayPal na dzień dzisiejszy skazuję się na pożarcie.

Marzec skończymy ponad 11 000 użytkowników Smile


RE: MXRevShare.com - alexis sanchez - 23-02-2016 18:56

(23-02-2016 18:04)zet napisał(a):  [Obrazek: 4363bfd45df90.jpg]

Brawo My !!! Przekroczylismy liczbe 9000 uzytkownikow.

Kazdy z nas otrzymal dzis maila od Jamesa Lee Valentine'a.

W niedlugim czasie do programu zostanie dodanych kilka ciekawych, nowych opcji Smile
Brawo ty Adam Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 24-02-2016 13:33

(23-02-2016 18:04)zet napisał(a):  ...
W niedlugim czasie do programu zostanie dodanych kilka ciekawych, nowych opcji Smile

o jakich nowych, ciekawych opcjach mowa ? Smile


RE: MXRevShare.com - zet - 24-02-2016 17:55

Wiem tylko ze beda-Janus pisal-ale jakie i kiedy
niestety jeszcze sam nie wiem. Mysle ze w niedlugim czasie.
Dam tu znac jak cos wiecej bede wiedzial Smile