Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 28-04-2021 18:48

działam Wam? bo u mnie ciągle biała strona i nic się nie dzieje.



przez chwilę działała później błąd 500 teraz znowu biała strona.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Owl_ - 28-04-2021 19:05

(28-04-2021 18:48)Kryspin napisał(a):  działam Wam? bo u mnie ciągle biała strona i nic się nie dzieje.

przez chwilę działała później błąd 500 teraz znowu biała strona.


U mnie też nie działa strona Prolific, może coś poprawiają...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - marclondonuk - 28-04-2021 20:09

Nie działa z powodu konserwacji 503 kod.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymszym - 28-04-2021 20:11

Wprowadzają jakieś zmiany. Ciekawe, bo ostatnio zmienili ogólny overlay i dla mnie jest zdecydowanie lepszy. Mała zmiana, a jednak.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 29-04-2021 10:33

(28-04-2021 19:05)Owl_ napisał(a):  
(28-04-2021 18:48)Kryspin napisał(a):  działam Wam? bo u mnie ciągle biała strona i nic się nie dzieje.

przez chwilę działała później błąd 500 teraz znowu biała strona.


U mnie też nie działa strona Prolific, może coś poprawiają...

Już działa. Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 30-04-2021 16:43

Niezłe jaja sobie robią...Wyskakuje mi badanie na uwaga 2500 miejsc. Klikam po trzech sekundach...nie ma miejsc! WTF???


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 03-05-2021 08:52

@MJay jaja to dopiero będą. Ponoć ani paszportów nie egzekwują.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 03-05-2021 13:06

(03-05-2021 08:52)Massimo93 napisał(a):  @MJay jaja to dopiero będą. Ponoć ani paszportów nie egzekwują.

Starzy użytkownicy nie mają na szczęście tego problemu. Te rewelacje o dokumentach itd. to mi się wydaje konsekwencje tego, że Prolific chce ograniczyć ilość nowych rejestrujących się Polaków. Po prostu nas tam już za dużo, a sporo pewnie wypełnia ankiety po łebkach i potem wielkie zdziwko, że jest zablokowane konto. A wystarczy czytać większość ze zrozumieniem, są translatory itd.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Hattrick - 04-05-2021 13:58

U mnie od kilku dni mimo że wyświetla się wiele ankiet nie jestem w stanie żadnej wypełnić bo wyskakuje
"PEC-SUB-0002: We are sorry but we could not create your submission at this time.This may be due to your current network connection.For more information please see our help centre article." na zmianę ze "Study is full......."

https://participant-help.prolific.co/hc/en-gb/articles/360012393100-PEC-Error

PEC-SUB-0002
You may be experiencing problems because your IP address has been flagged by our system. We run multiple checks with IPs that include checking if the IP has been reported on other websites. As such, we're afraid that you won't be able to take studies from that IP address going forward.

You may be able to get a new IP address and try again with that, though we can't guarantee that that won't also be flagged. If you're on a mobile device you may be able to get a new IP address by simply restarting the device. These IPs are regularly reviewed so may also be unflagged in time. Otherwise, you may need to reach out to your internet service provider.

Please note that your account has not been placed on hold and you are still able to withdraw your earnings.

Na 266 ankiet Approved mam tylko 1 Rejected....


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 04-05-2021 18:05

Jak dobrze że u mnie nie ma takich problemów. Chociaż ostatnio nie mam czasu aby siedzieć na stronce. Dziś były 2 ankiety w tym samym momencie i udało się zrobić tylko jedną i były pytania sprawdzające mój język angielski.