Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - baks - 03-02-2014 16:11

3 dni kopania po 8h średnio 21,3 khash/s - przelewu brak liczę na poprawę funkcjonalności wasz program działa całkiem przyjemnie tylko te wypłaty ...oj


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - fusek - 03-02-2014 16:13

tam gdzie moje hehehe


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - vankosiara - 03-02-2014 16:35

Pobrałem.
Nigdy nie chciało mi się pisać *.bat etc. do LTC czy BTC a jak teraz prawie nic nie muszę robić to się skuszę Big Grin
Choć i tak mało co ukopie na moim GTX460.
W drodze jest już do mnie nowy komp z Xeon 1230v3 i GTX770 więc będzie może lepiej ale i tak chyba nie będzie się opłacać bo to w końcu Nvidia.


EDIT: Kopie mi średnio 6.57 khash/s więc nie jest dobrze i to na CPU, bo z GPU jest jakiś problem.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 04-02-2014 17:51

W sprawie problemów z przelewami pisałem 30.01 tylko chyba zostało to przeoczone:

Cytat:Co do nieprzychodzących przelewów to prosiłbym wszystkich, którzy mają takie problemy o zaprzestanie kopania do czasu pojawienia się update'u. Bardzo możliwe, że problem wynika z niskich mocy obliczeniowych waszych komputerów i zostanie rozwiązany dopiero po przenosinach z sieci p2p na własny serwer. Mogę chyba już zdradzić, że w wersji 1.00 będziemy mieć wgląd w wychodzące przelewy i wreszcie będziemy kompetentni żeby odpowiadać na pytania dotyczące poszczególnych wypłat.

Osoby, które mają problemy z niedochodzącymi przelewami prosimy o wstrzymanie się z kopaniem do pojawienia się wersji 1.00. Prace, które trwają nad jej wprowadzeniem nie służą stabilności programu więc przez ten czas sugerujemy wstrzymać się z kopaniem.

Update miał być już wczoraj jednak niestety nie jest w pełni gotowy więc będziemy musieli jeszcze poczekać aż wszystkie błędy zostaną poprawione.

Tak jak już mówiłem, obecnie dostępna wersja programu to wersja beta, która niestety nie jest wolna od błędów. Użytkownicy tego forum oraz nasi znajomi są naszą grupą testową, która może korzystać z programu jeszcze zanim trafi on do masowego obiegu nie tylko w Polsce ale także zagranicą. Taka sytuacja poza wyraźnymi plusami (korzystanie z programu kiedy trudność wydobycia jest wciąż relatywnie niska) ma też kilka minusów z których wszyscy musimy sobie zdawać sprawę. Pamiętajcie, że kiedy przelewy do was nie docierają do nas nie dociera prowizja od wydobycia więc taki stan rzeczy jest niekorzystny również z naszego punktu widzenia.

Oczywiście nie chcę w ten sposób usprawiedliwiać wszystkich błędów programu ponieważ zdajemy sobie sprawę, że problem z przelewami jest ogromną wadą, którą musimy poprawić w pierwszej kolejności. W wersji 1.00 wszystkie przelewy będą pod naszą kontrolą w skutek czego taka sytuacja jak w dotychczasowej becie nie będzie mieć prawa się powtórzyć.

Aktualizacje postaramy się wypuścić jak najszybciej, możliwe że jeszcze dzisiaj lub jutro.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Maciek703 - 05-02-2014 17:55

I co z wprowadzeniem 1.00? Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - HomerSimpson - 05-02-2014 21:36

@lavish
Dlaczego ciągle mam status oczekiwanie?
Karta graficzna to asus hd 6850.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 06-02-2014 09:03

Status "oczekiwanie" może pojawić się w wyniku braku połączenia z serwerem u niektórych kopiących, przyczyną są prace aktualizacyjne trwające na serwerze.

Co do wypuszczenia aktualizacji to mamy pewien problem bez rozwiązania którego nie możemy mówić o wersji 1.00, nie chcemy wypuszczać do masowego obiegu niedopracowanego programu więc prace się przeciągają.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - bbr - 06-02-2014 19:42

Możecie też ebotem kopać. Ustawia się tylko rodzaj waluty i nabija licznik. Sprawdziłem płacą.

http://zarabiam.com/Temat-Eobot-zarabiaj-przy-wlaczonym-komputerze-84202?page=3


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Maciek703 - 07-02-2014 18:41

(06-02-2014 19:42)bbr napisał(a):  Możecie też ebotem kopać. Ustawia się tylko rodzaj waluty i nabija licznik. Sprawdziłem płacą.

jakoś do mnie moje 21 doge od nich nie doszło...


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Natlia200 - 09-02-2014 16:52

kopałam przez 15h bez przerwy - żadnych rezultatów

czekam na ver. 1.00 Smile