Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pan Seba - 24-10-2013 20:22

Wydaje mi się, że na razie jest tylko język angielski.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 24-10-2013 21:57

może i głupie pytanie skad wezmę link do refa ...znajomi zainteresowali sie grą?

MAM


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 25-10-2013 00:46

Pyt 1. Gdzie postawić posterunek policji ?
Pyt 2. Czy ma on taki sam zasięg na poziomie podstawowym jak market czy jest większy ?

Obecnie mam poziom 3 w grze, chce ulepszyć City Hall na 2 poziom, lecz muszę postawić w zasięgu posterunek policji.
Nie bardzo wiem gdzie go postawić. Proszę o pomoc, aby nie popełnić błedu.

Myslałem, żeby postawić go w pobliżu drugiego marketu i 6 domów mieszkalnych, ale wtedy nie sięgnie CityHall.

Co sądzicie ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 25-10-2013 08:01

Witajcie Mistrzowie GoldenTowns! Big Grin

Gdzie byście postawili, lub raczej już postawiliście, drugą kopalnie kamienia?

I główne pytanie - mieszkam z bratem, On gra w to na kompie, ja na lapku, lecz korzystamy z tego samego neta - czy system, odbiera to jako multikonto? Trzeba to jakoś zgłosić, czy można być spokojnym?

Pozdrawiam! Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 25-10-2013 08:25

(25-10-2013 00:46)teamfactory0 napisał(a):  Pyt 1. Gdzie postawić posterunek policji ?
Pyt 2. Czy ma on taki sam zasięg na poziomie podstawowym jak market czy jest większy ?

Obecnie mam poziom 3 w grze, chce ulepszyć City Hall na 2 poziom, lecz muszę postawić w zasięgu posterunek policji.
Nie bardzo wiem gdzie go postawić. Proszę o pomoc, aby nie popełnić błedu.

Myslałem, żeby postawić go w pobliżu drugiego marketu i 6 domów mieszkalnych, ale wtedy nie sięgnie CityHall.

Co sądzicie ?

Będzie miał takim sam zasięg market na poziomie 1
Postaw Posterunek tam gdzie zaznaczyłem
Ja mam 9 lvl i city hall na 1 lvl i mi nie przeszkadza

[Obrazek: attachment.php?aid=2315]

Wstawiam tak obrazek bo nie wyświetla z załącznika ...

PROSZĘ SIĘ NIE ŚMIAĆ, wiem że nie najlepiej prowadzę miasto


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 25-10-2013 08:37

(24-10-2013 19:08)vantage napisał(a):  Zainwestowałbym 20-30 euro w rozwój.
Powiedzcie mi czy tego rzędu zasilenie odbije się widocznie na rozwoju miasteczka, czy nie warto?

Pewnie ze tak. Pamietaj zeby nie tracic zlota w przyspieszanie budynkow chyba ze od q4 w gore i za max 0,18 golda. Lepiej kupic wiecej surki albo inwestowac w miasta

(24-10-2013 19:14)teamfactory0 napisał(a):  Czy mozna wybrac inny jezyk w grze? Czy dostepna jest tylko angielska wersja ?

Niestety aktualnie dostepna jest tylko wersja angielska

(25-10-2013 08:01)Optimist napisał(a):  Witajcie Mistrzowie GoldenTowns! Big Grin

Gdzie byście postawili, lub raczej już postawiliście, drugą kopalnie kamienia?

I główne pytanie - mieszkam z bratem, On gra w to na kompie, ja na lapku, lecz korzystamy z tego samego neta - czy system, odbiera to jako multikonto? Trzeba to jakoś zgłosić, czy można być spokojnym?

Pozdrawiam! Wink

Ja nie postawilem 2giej kopalni kamienia. Z lewej strony od surki usun sobie drzewko, postaw droge i tam mozesz stawic jakis budynek surki, jaki potrzebujesz najbardziej. Ewentualnie mozesz go postawic w innym miejscu a mianowicie pod tamtymi budynkami z lewej strony domow masz droge z 2 skrzyzowaniami. Mozesz postawic w budynki surki pomiedzy tymi skrzyzowaniami Smile.

Mozesz miec 2 konta o ile nie bedziecie sobie sprzedawac surki i przesylac golda. Tak powiedzial moderator na forum

(25-10-2013 00:46)teamfactory0 napisał(a):  Pyt 1. Gdzie postawić posterunek policji ?
Pyt 2. Czy ma on taki sam zasięg na poziomie podstawowym jak market czy jest większy ?
SzalonyMad dobrze mowi. Postaw w jednym z tych miejsc posterunek. Market podobnie jak inne budynki uzytkowe np. policja, straz i restauracja powiekszaja zasieg z kazdym poziomem. O city hall sie nie martw bo nic nie daje jedynie mozesz robic 2 na raz ale za ta sama cene i w 2x wiecej czasu czyli tak samo jak osobno ale oszczedzasz 1 energii


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 26-10-2013 09:11

fajny dzwiek dodali w tle jak sie ma wlaczona gre Big Grin jeszcze troche moze beda dodawac jakies animacje czy cos ;> jeszcze troche i powstanie angielskie the settlers Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 26-10-2013 14:25

Ta gra wciąga xD.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 26-10-2013 17:13

Wciaga i dobrze bo dzieki niej zarobisz Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 26-10-2013 17:28

Przyjemnie sobie grając ponadto Smile

Bo jak lubisz gry w takim stylu, to już w ogóle, ŁAŁ.


Podobno jest teraz dobry moment na kupienie akcji Państwa Polskiego, co o tym sądzicie?
Moment jest dobry, ze względu na znaczny przyrost, który zaraz nastąpi.

Ale jak to dokładnie zrobić? (zakupić akcje danego Państwa)