Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana pieniędzy zarabiam.com "U nitram'a" - wymiany wstrzymane (/Temat-Wymiana-pieniedzy-zarabiam-com-U-nitram-a-wymiany-wstrzymane-52600)



RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - ołen - 29-05-2012 11:40

jak zawsze polecam i znow:

na pw transakcja,


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 29-05-2012 12:00

kipeer dla Twojej wiadomości ta wymiana jest ostatnią jaką z Tobą przeprowadziłem. Tyle mam do powiedzenia koniec kropka.
ołen -> zrealizowane

Pieniądze na Mbanku już dostępne.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - kipeer - 29-05-2012 12:21

(29-05-2012 12:00)nitram napisał(a):  kipeer dla Twojej wiadomości ta wymiana jest ostatnią jaką z Tobą przeprowadziłem. Tyle mam do powiedzenia koniec kropka.
ołen -> zrealizowane

Pieniądze na Mbanku już dostępne.

*usuń*


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - Hacked - 29-05-2012 12:31

Sorry nitram, że u Ciebie w temacie, ale jakby ktoś potrzebował około 70$ na LR to chetnie wymienie sie w zamian za przelew na mBank.
Pozdrawiam


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 29-05-2012 12:36

Hacked ja potrzebuję Smile napisz na PW ile za to chcesz?


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - generation7 - 30-05-2012 12:06

Potrzebuję 20,54złzł na [MBANK], za 22zł na [AP] (1,54dla ciebie )

dane przelewu przesyłam na prv.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - generation7 - 30-05-2012 13:50

(30-05-2012 12:06)generation7 napisał(a):  Potrzebuję 20,54złzł na [MBANK], za 22zł na [AP] (1,54dla ciebie )

dane przelewu przesyłam na prv.

Chcialbym sie zapytać czy moge zacząć przyrzadzać ciasto i do 23 kupie twaróg, mleko, kefir i czekolade za tą wymiane? Widzialem, Cie przez chwile, jezeli mozesz to wyślij pieniążki bardzo szybko. Dziekuje najmocniej


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 30-05-2012 14:00

Haha dobre Smile Już robię przelew tylko napisz mi jeszcze z jakiego konta wysłałeś kasę na AP i wysyłam Ci na Bank.


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - tomazzi - 30-05-2012 14:05

wczorajsza transakcja bez problemowa ( już 2 ) expresowa polecam jak najbardziej wymiany z tym użytkownikiem Smile


P.S

z czystej ciekawości jaki stan konta na mbank bo przez ostatnie 2 wymiany miałem problem z dostępnością środków i musiałem wyczekiwać Big Grin


RE: Wymiana walut zarabiam.com "U nitram'a" - nitram - 30-05-2012 14:11

W pierwszym poście jest informacja co do stanu konta w Mbanku - obecnie 1100 zł