Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 28-07-2012 08:59

(28-07-2012 08:44)laterpl napisał(a):  Czyli jeśli teraz moje środki znajdują się na paypal , a potem je przeniosę na LR , to będę mógł wypłacić na LR ?

chodzi o wpłatę z konta na zakup depozytu
jeśli kupowałeś depozyt wpłacając z paypal przed wprowadzeniem lr to wypłacisz na paypal i lr
jeśli kupowałeś depozyt wpłacając z paypal po wprowadzeniu lr to na lr nie wypłacisz
jeśli wpłacałeś z lr to wypłacisz na lr, ale nie wypłacisz na paypal

bo na samym koncie hyip przekonwertowanie środków z paypal na lr nie da ci nic bo jeśli inwestowałeś z paypal po wprowadzeniu lr i zlecisz wypłatę na lr to admin ci nie wypłaci bo nie spełniasz warunków wypłat co do lr


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 28-07-2012 09:49

Przecież to kpina! Nie mogę wypłacić na LR, mimo że straciłem 2$ właśnie po to, by zamienić na ich własnej stronie e-walutę z PayPal na Liberty Reserve. :/ To mam jeszcze raz to zmienić, anulować wypłatę i wypłacić raz jeszcze, tym razem na PP?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 28-07-2012 09:54

(28-07-2012 09:49)Don Lewski napisał(a):  Przecież to kpina! Nie mogę wypłacić na LR, mimo że straciłem 2$ właśnie po to, by zamienić na ich własnej stronie e-walutę z PayPal na Liberty Reserve. :/ To mam jeszcze raz to zmienić, anulować wypłatę i wypłacić raz jeszcze, tym razem na PP?

jak byś czytał posty w temacie to byś widział informację o tym jak wygląda opcja wypłaty na lr bo w nie jednym poście już o tym pisałem i nie jednej osobie na ten temat odpowiadałem i na pytanie odnośnie wypłat na procesor lr
w 1 poście tematu również zamieszczona jest informacja odnośnie wypłat na procesor lr
wybacz ale ja nie będę każdemu z osoba wysyłał np prywatnej wiadomości by go specjalnie o czymś poinformować bo ktoś czyta posty lub nie czyta lub czyta wybiórczo
po to jest temat i po to się pisze posty by inni je czytali
skoro ich nie czytasz lub czytasz wybiórczo to pretensje miej do samego siebie
i tak jak mówię, jeśli kupowałeś depozyt wpłacając z paypal po wprowadzeniu już lr to na lr nie wypłacisz, zlecisz wypłatę ale admin jej nie zrealizuje
z tego co mi wiadomo, rejestrując się akceptujesz warunki danego hyip i to ty się do nich musisz dostosować a nie admin do twoich widzi mi się
jeśli chcesz trzymać wypłatę, musisz anulować zlecenie i wypłacić na paypal
z tego co mi wiadomo od poleconych konwersja z lr na paypal jest bez prowizji
prowizję masz w przypadku konwersji z paypal na lr


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 28-07-2012 16:32

A co ma ten temat do tego? Wina HYIPA, który daje swoim użytkownikom możliwość przewalutowania pieniędzy i wypłaty na oba procesory, a potem się okazuje, że i tak nie możesz tego zrobić. A na stronie ich nie widzę takich informacji. Skąd mam pamiętać, kiedy wpłaciłem? No tak, prawdopodobnie po wprowadzeniu LR, lecz to nadal glupota. Jedni mogą, a inni nie i jeszcze tracą a) część kasy, b) czas. Z innymi HYIPami przynajmniej nie ma podobnych problemów. Wypłacę na PP, stracę jeszcze dolara za prowizję i mówię mu do widzenia.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 28-07-2012 19:04

(28-07-2012 16:32)Don Lewski napisał(a):  A co ma ten temat do tego? Wina HYIPA, który daje swoim użytkownikom możliwość przewalutowania pieniędzy i wypłaty na oba procesory, a potem się okazuje, że i tak nie możesz tego zrobić. A na stronie ich nie widzę takich informacji. Skąd mam pamiętać, kiedy wpłaciłem? No tak, prawdopodobnie po wprowadzeniu LR, lecz to nadal glupota. Jedni mogą, a inni nie i jeszcze tracą a) część kasy, b) czas. Z innymi HYIPami przynajmniej nie ma podobnych problemów. Wypłacę na PP, stracę jeszcze dolara za prowizję i mówię mu do widzenia.

nikt na siłę cię nigdzie nie trzyma, nie tylko ja z tego hyip jestem zadowolony
jak mówiłem wystarczy czytać informacje w temacie, posty i wiedziałbyś, że skoro inwestowałeś z paypal po wprowadzeniu na lr to nie wypłacisz na lr tylko na paypal, a skoro czytasz temat jak ci wygodnie to pretensje możesz mieć tylko do siebie, że nie wyczytałeś zamieszczanych tutaj w postach ważnych informacji
ja inwestowałem z paypal przed wprowadzeniem lr i jak zakończę reinwestycje to wypłacę bez żadnych problemów na lr


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Lolericeer - 28-07-2012 19:49

@up
"...nie tylko ja z tego hyip jestem zadowolony" - potwierdzę to, bo też jestem zadowolony Tongue
Mimo takich trochę słabych procentów, wciąż w niego inwestuję, inne HYIP'y nie trwają tak długo jak ten, długo się trzyma (powiem: "coś za coś", skoro ma długo trwać, to też procenty muszą być takie, jakie są).
Co do użytkownika "Don Lewski": najpierw trzeba było czytać cały temat bądź go śledzić, żeby nie było takiej sytuacji jak ta teraz. Ja go uważnie śledziłem, zaraz po otrzymaniu wypłaty z serwisu zarobkowego wpłaciłem środki (tyle się naczytałem, że wystarczy Tongue). A taki z tego morał, że zanim czegoś się dokona, trzeba wszystkiego się dowiedzieć o danej rzeczy. Pozdrawiam Wink


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 28-07-2012 20:23

Dobrze, a powie ktoś przynajmniej, czy wystarczy adminowi napisać maila, by przelał całą sumę (nie tylko 10$) na PP? Bo jeszcze ten limit przeszkadza. I informuję Was przy okazji - spoko, ale czytałem cały temat. Widocznie pogubiłem się w tym wszystkim i stąd mój błąd, ale serwis ten potrafi denerwować swoimi bolączkami. W każdym razie ponawiam prośbę o odpowiedź na powyższe pytanie, bo widziałem już, że pisaliście, że w przypadku LR wystarczy mu napisać maila, ale czy przy PP tak samo można?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 29-07-2012 09:43

(28-07-2012 20:23)Don Lewski napisał(a):  Dobrze, a powie ktoś przynajmniej, czy wystarczy adminowi napisać maila, by przelał całą sumę (nie tylko 10$) na PP? Bo jeszcze ten limit przeszkadza. I informuję Was przy okazji - spoko, ale czytałem cały temat. Widocznie pogubiłem się w tym wszystkim i stąd mój błąd, ale serwis ten potrafi denerwować swoimi bolączkami. W każdym razie ponawiam prośbę o odpowiedź na powyższe pytanie, bo widziałem już, że pisaliście, że w przypadku LR wystarczy mu napisać maila, ale czy przy PP tak samo można?

Nie znam odpowiedzi na to pytanie więc nie chcę wprowadzać w błąd
wiem, że z trafieniem okienka by wypłacić całość na pp jest jak trafienie wypłaty w jss
codziennie są też problemy przez kilka h z wpłaceniem środków na zakup depozytu z paypal bo pracują nad usunięciem błędu by wypłacać można było kwoty jakie są na koncie, wypłaty również mają być instant w przypadku paypal a nie manualne po usunięciu błędów


a tutaj kolejna wypłata bez problemów otrzymana - zlecona wczoraj po 20.00 czasu polskiego

[Obrazek: b04aa5cc7a9f0cf1m.jpg]


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Lolericeer - 29-07-2012 12:53

Ktoś może przypomnieć, jaki jest e-mail do właściciela XFWCS? Bo wpłaciłem na konto XFWCS 0,66$ (nie na inwestycję, na konto), i nie doszło. Możliwe, że czegoś nie doczytałem, ale z tego co wiem minimalna wpłata na inwestycję (chyba nie na konto) wynosi 1$. Jeśli i wpłaty na konto wynoszą 1$, to szkoda, będzie trzeba pisać lub stracić :/


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 29-07-2012 13:02

(29-07-2012 12:53)Lolericeer napisał(a):  Ktoś może przypomnieć, jaki jest e-mail do właściciela XFWCS? Bo wpłaciłem na konto XFWCS 0,66$ (nie na inwestycję, na konto), i nie doszło. Możliwe, że czegoś nie doczytałem, ale z tego co wiem minimalna wpłata na inwestycję (chyba nie na konto) wynosi 1$. Jeśli i wpłaty na konto wynoszą 1$, to szkoda, będzie trzeba pisać lub stracić :/

e-mail admina :
[email protected]
najlepiej napisać i dopytać
minimalna wpłata na depozyt to tak 1$, a ile na konto to nie wiem
nie korzystałem z opcji wpłacania na konto