Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - konrad123456789 - 27-10-2015 15:09

Dziwię się że kupon przegrany. Patrzę, a zaznaczyłem poniżej zamiast powyżej ...Angry
Ale i tak leci + dla cb Jerk2


RE: Typy by zonu! - xTKSD - 27-10-2015 15:15

Jakie są szanse że ten typ wejdzie-50zł za jeden to sporo Big Grin


RE: Typy by zonu! - zon - 27-10-2015 15:36

(27-10-2015 15:09)konrad123456789 napisał(a):  Dziwię się że kupon przegrany. Patrzę, a zaznaczyłem poniżej zamiast powyżej ...Angry
Ale i tak leci + dla cb Jerk2

Haha, można i tak Big Grin

(27-10-2015 15:15)xTKSD napisał(a):  Jakie są szanse że ten typ wejdzie-50zł za jeden to sporo Big Grin

Wystarczająco duże, aby był jako płatny Big Grin
Ale też nie mogę gwarantować, że na 100% wejdzie Wink Tak samo jak wczorajszy kurs 1.33 był mega pewny, a jednak zj**ali sprawe Big Grin


RE: Typy by zonu! - lolek95 - 27-10-2015 18:28

Jestem zainteresowany kupnem typu (i nie tylko ja), ale na trochę innych warunkach:
Kupuję typ, jeśli nie wejdzie to oddajesz pieniądze za niego - bo i tak straciłem na postawieniu kasy na Typ, lub dajesz płatne typy dopóki któryś nie wejdzie i wszyscy są zadowoleni. Bo tak to średnio widzę jakikolwiek sens kupywania Wink . Przemyśl propozycję, myślę że zaowocuje o wiele większym zainteresowaniem.

btw. obserwuje temat od dłuższego czasu i gratuluje skuteczności!


RE: Typy by zonu! - jebak - 27-10-2015 19:38

@lolek95 ?! usuń konto


RE: Typy by zonu! - explrlz - 27-10-2015 20:45

Hahaha lolek no dowaliles Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


RE: Typy by zonu! - zon - 27-10-2015 22:38

(27-10-2015 18:28)lolek95 napisał(a):  Jestem zainteresowany kupnem typu (i nie tylko ja), ale na trochę innych warunkach:
Kupuję typ, jeśli nie wejdzie to oddajesz pieniądze za niego - bo i tak straciłem na postawieniu kasy na Typ, lub dajesz płatne typy dopóki któryś nie wejdzie i wszyscy są zadowoleni. Bo tak to średnio widzę jakikolwiek sens kupywania Wink . Przemyśl propozycję, myślę że zaowocuje o wiele większym zainteresowaniem.

btw. obserwuje temat od dłuższego czasu i gratuluje skuteczności!

Jeśli idziesz do sklepu, kupujesz ciastka które Ci nie smakują to sklep Ci nie zwraca pieniędzy czy lepszych ciastek Smile Tak samo jest tutaj. Jeśli nie widzisz sensu "kupywania" to tego po prostu nie rób, wielu jest zadowolonych z samych darmowych typów tutaj na forum Tongue

Miałem fajny typ na dokładny wynik na live po kursie 6 i dosłownie, gdy udało mi się go postawić to wyje**ło prąd w całej okolicy i nie dałem rady go tu podrzucić, także sorki...
Jakby ktoś był ciekaw to w przerwie meczu Salzburg - Ried (1-2 do przerwy) dałem 4-2 dla Salzburga i weszło jak w masło Big Grin


RE: Typy by zonu! - Damkofr - 27-10-2015 22:51

(27-10-2015 18:28)lolek95 napisał(a):  Jestem zainteresowany kupnem typu (i nie tylko ja), ale na trochę innych warunkach:
Kupuję typ, jeśli nie wejdzie to oddajesz pieniądze za niego - bo i tak straciłem na postawieniu kasy na Typ, lub dajesz płatne typy dopóki któryś nie wejdzie i wszyscy są zadowoleni. Bo tak to średnio widzę jakikolwiek sens kupywania Wink . Przemyśl propozycję, myślę że zaowocuje o wiele większym zainteresowaniem.

btw. obserwuje temat od dłuższego czasu i gratuluje skuteczności!

To z oddawaniem kasy to może przesada bo raczej nikt tak nie robi. Jednak jesli się kupuje pojedynczy typ to jak nie wejdzie next powinien być za darmo.


RE: Typy by zonu! - prolog - 28-10-2015 07:30

Jak wam się nie podobają zasady to nie kupujcie -.-


RE: Typy by zonu! - kyniu6 - 28-10-2015 07:45

Zrób abonament tak jak pisałeś wcześniej to podejrzewam że zyskasz wielu klientów bo masz naprawdę porządne typy:-)