Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LeadSales.pl - Oficjalny temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LeadSales.pl - Oficjalny temat (/Temat-LeadSales-pl-Oficjalny-temat-118746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - asiorek - 04-12-2015 07:45

Cukierek już chyba wszystkie viralki sprzątnal ;(

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - radek0389 - 06-12-2015 19:47

(03-12-2015 14:28)radek0389 napisał(a):  Zniknęła funkcja goViral? Bo w panelu bocznym nie mogę znaleźć.
Nie ukrywam, że serwis mnie zainteresował właśnie ze względu na wbudowany skrypt viralny. Czy administracja będzie na tyle profesjonalna, żeby odpowiedzieć mi na pytania gdzie się zakładka z goviral pojawiła oraz czy oskryptowanie nadal działa?


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - rekki - 07-12-2015 02:56

Viralki nie ma i prawdopodobnie już NIE BĘDZIE. Uświadomcie to sobie w końcu.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - radek0389 - 09-12-2015 18:38

(07-12-2015 02:56)rekki napisał(a):  Viralki nie ma i prawdopodobnie już NIE BĘDZIE. Uświadomcie to sobie w końcu.

Z całym szacunkiem dla Twojej odpowiedziSmile, jesteś oficjalnym przedstawicielem administracji leadsales.pl? Bo taka stanowcza odpowiedź, wskazuje że tak.

Zadałem wydaje mi się klarowne pytanie i oczekuję, że administracja udzieli mi odpowiedzi z uzasadnieniem. Jeśli Viral nie jest dostępny, to czy powodem są nadużycia czy może ograniczenia techniczne? Ignorancja świadczy tylko o braku profesjonalizmu.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - rekki - 09-12-2015 18:50

Nie trzeba być przedstawicielem administracji, aby wiedzieć, że FB zablokował możliwość stworzenia viralki. Były plany, ale skoro nie ma już zakładki goViral, to odpowiedź nasuwa się sama.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - radek0389 - 09-12-2015 19:20

I co w związku z tym, stanowi usprawiedliwienie dla leadsales, żeby nie udzielić mi odpowiedzi, że viral nie będzie działał, ze względu na zmiany na FB? Bo na tym, między innymi wyrabia się opinię podejścia admina do wydawcy.

ps. swoją drogą sądzę, że dopóki Fb, będzie udostępniało swoje wtyczki, to stworzenie virala będzie możliwe, tylko upowszechnienie jednego rozwiązania stanowi jego koniecSmile. Dlatego warto szukać dedykowanego skryptu.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - LeadSales - 10-12-2015 15:33

(09-12-2015 19:20)radek0389 napisał(a):  I co w związku z tym, stanowi usprawiedliwienie dla leadsales, żeby nie udzielić mi odpowiedzi, że viral nie będzie działał, ze względu na zmiany na FB? Bo na tym, między innymi wyrabia się opinię podejścia admina do wydawcy.

ps. swoją drogą sądzę, że dopóki Fb, będzie udostępniało swoje wtyczki, to stworzenie virala będzie możliwe, tylko upowszechnienie jednego rozwiązania stanowi jego koniecSmile. Dlatego warto szukać dedykowanego skryptu.

Witam, odnosząc się do Pana oskarżeń na temat profesjonalizmu serwisu Leadsales, chciałbym zauważyć, iż jeśli oczekuje Pan rzetelnej i bardzo szybkiej odpowiedzi zapraszam na oferowane przez nas 5 strumieni kontaktu, które są aktywne 24h. Jest to:

- [email protected] (e-mail)
- adrian.leadsales – goVIRAL, opieka techniczna (skype)
- 56260640 – Pierwsza pomoc, zarobki (GG)
- 50868571- Wypłaty, współpraca (GG)
- Czat na http://www.leadsales.pl

Niestety forum jest tylko sporadycznym strumieniem informacyjnym dla użytkowników zarabiam.com o aktualnościach w naszym serwisie. Jeśli chciałby Pan uzyskać profesjonalną pomoc zapraszam na ww. strumienie. Wychodzę z założenia, iż jest to bezpodstawne oskarżenie o brak profesjonalizmu.
Odpowiadając na Pana pytanie Viral 2.0 nie działa poprzez ograniczenie przez Facebook. Cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, lecz na chwilę obecną oddajemy je tylko stałym użytkownikom naszego serwisu.

Pozdrawiam serdecznie!
Leadsales.


RE: LeadSales.pl - Oficjalny temat - nykkusek - 30-01-2016 16:45

Wciąż wypłacają?


LeadSales.pl - Oficjalny temat - Roben - 11-07-2016 13:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.