Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 09-05-2013 11:52

(08-05-2013 20:45)misza02 napisał(a):  jezeli ktos zakupil akcje gry to byl wyplacany ekwiwalent za posiadane akcje Smile

A tak w ogóle to co ile one są wypłacane ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 09-05-2013 13:12

dobre pytanie, gdzies kiedys czytalem na ten temat ale nie pamietam jak to bylo


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - haktywista - 12-05-2013 20:26

gdzie najlepiej siedziec, znacie jakieś forum na ktorym mozna prowadzic dyskusje?Tomazzi stracil konto?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 12-05-2013 20:31

Najlepiej siedzieć wiadomo na czym Tongue Co do forum to najlepiej oczywiście TU Big Grin jednakże wątek jakby przygasł ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby go rozkręcić.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sebek2893 - 15-05-2013 20:38

Ja dopiero raczkuje i w sumie zainwestowałem w dwie firmy dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie Smile
a mam pytanie czy podróż coś kosztuje?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-05-2013 19:51

podroz jest darmowa ale jak nie masz samochodu to zajmuje bardzo dlugo czasu. nawet jak masz auto to na poczatku jest ok, przemieszczasz sie w miare szybko, lecz im wiecej sie poruszasz tym twoj samochod bardziej sie zuzywa i droga z punktu A do punktu B wydluza sie.

btw
kiedy dodali zakladke loterii? ciekawe czy ktos z naszych graczy wygral juz cos


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - sebek2893 - 18-05-2013 20:36

Od 2 dni jest dopiero Wink

Wysłane z mojego MT7005 za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 18-05-2013 23:52

czyli wygrana to kwota zdeponowana przez graczy w loterii (jak sie nie myle). a czy jest od tego pobierany jakis podatek?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - cokieee - 23-05-2013 20:52

Właśnie zaczełem : ]
Ej a co można robić z tą energią jeżeli jestem w pracy ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - cokieee - 26-05-2013 20:16

Cytat: zablokować możesz zwolennika - wtedy wchodzisz w zakładkę spotkania i tam na pasku w zakładkę zwolennicy i będziesz miał listę zwolenników, by go zablokować w okienku wpisujesz ilość tygodni i zatwierdzasz
koszt zablokowania zwolennika na 1 tydzień to 0.10 e, jak chcesz na dłużej to ilość tygodni x 0.10 np 10 tygodni to koszt 1 e itp itd
Muszę jakoś zamienić zł. na euro ? czy to się zamienia ?