Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach (/Temat-Sprzedam-Poradnik-jak-zarobic-na-wirtualnych-sportach-92516)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


Odp: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Damkofr - 07-07-2014 15:50

O kurde to jednak oszust. Niewierze ze jak ktos jest na wakacjach ni moze nawet z tel powiadomic o tym.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - michalp - 07-07-2014 22:44

Ja straciłem prawie 900 zł...

Sad


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Artiis - 07-07-2014 22:55

(07-07-2014 22:44)michalp napisał(a):  Ja straciłem prawie 900 zł...

Sad

Na czym? "Zainwestowałeś u niego" czy na sposobie z poradnika?

(07-07-2014 13:31)Rafiks1992 napisał(a):  @up jimmy zalozyl temat w ktorym napisal ze kupi 0,12btc chyba czy jakos tak, sprzedalem mu 0,36 za 60zl ktorych nie ma do dzis. podobna sytuacja jak u kolegi niby poszlo wyslane zostalo, a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma do dzis... nie jest to dla mnie majatek ale bardzo by mi sie te pieniadze przydaly Wink
GG: 50832520 - jego numer, zawsze jak byl to byl dostepny raczej nie widzialem na niewidoku zeby dzialal

edit: a moze sa szanse na to ze tak jak ktos napisal "zrobil sobie maly urlop"??


No cóż, źle wybrałeś. U mnie byś już dawno zapomniał o kasie ( bo byś ją wydał Tongue ). Jak będziesz chętny to pisz.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - michalp - 07-07-2014 23:07

W czwartek w tamtym tyg potrzebowalem wymienic troche pieniedzy ze skrilla na konto bankowe. Akurat rozmawialismy z Jimmim na gg i zapytalem czy pomoze. Powiedzial, ze tak. Wczesniej nie mialem zadnego problemu z Jimmim (a kilka udanych transakcji juz za nami w tym kupno poradnika i typów) wiec nic nie wzbudzilo moich podejrzen

Jimmi napisal ze idzie wplacic pieniadze do banku bo ma 600 m i zaraz wróci
Gdy wrócił przelałem pieniadze, napisal "zw" i od tamtej pory cisza


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Artiis - 07-07-2014 23:14

Eh. Ja z nim rozmawiałem na temat update. Powiedział ze podeśle wieczorem i także napisał "ZW". Co ciekawe poradnik wysłał przed wplata ( wysłał ok soboty ) a napisałem ze przelew zrobię w środę ( i go zrobiłem Tongue )


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - michalp - 07-07-2014 23:32

Bardziej niz nad strata pieniedzy ubolewam nad tym, ze zapowiadala sie owocna wspolpraca


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - beybus - 07-07-2014 23:59

Co do update, mi pisał, że wszyscy dostaną 3-go lipca, od tego momentu cisza.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - michalp - 08-07-2014 03:08

Jimmi sie juz do nas prawdopodobnie nie odezwie.

Jedna z naszych transakcji byla wymiana BTC. Sprawdzilem przed chwila na blockchain.info jego adres BTC ktory podawal do wplat
Razem na jego adres BTC wplynelo prawie 4BTC. 27 transakcji
Obecnie stan konta 0

Ostatnia wplate na ten adres dostal ode mnie 3 lipca wieczorem, srodki wyprowadzil dwa dni pozniej czyli juz po jego tajemniczym zniknięciu.

Jimmi, jezeli to czytasz (a pewnie tak) to wiedz, że pies cie jebał chlopie. Kup sobie przynajmniej jakąś dobrą łyche za moje ciężko zarobione pieniądze.


RE: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Slight - 08-07-2014 20:40

Niestety @michalp, niektórzy mają w dupie to co robi się dniami..

Wysłane z mojego PMP5870C przy użyciu Tapatalk 4


Odp: [Sprzedam]Poradnik jak zarobić na wirtualnych sportach - Damkofr - 08-07-2014 22:31

Moze nie zyje?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2