Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS (/Temat-Dziennik-by-pietreczka-Subskrypcje-SMS-87119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 15-04-2014 22:35

Wink)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 17-04-2014 14:58

No wszystko jest dokładnie napisane, najgorzej mnie boli, że większość tych którzy najwięcej hejtują mają bardzo niski poziom intelektualny i na prawdę ciężko mi się z nimi dogadać na tym gg.



Dobra koniec z tym, mentor ze mnie słaby przyznaję się bez bicia, raczej już nie będę oferował swojej pomocy jako mentor, zostanę przy tych 4 osobach z którymi naprawdę działam, może uda mi się ich później namówić na wstawienie zarobków, które są naprawdę imponujące Wink


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - daniel42na - 17-04-2014 16:44

Undecided
To jest dziennik pracy a nie temat "o tym jak zły oszust nie pomaga nam oszukiwać innych", biore sie za usuwanie tego nawału spamu i uprzejmnie prosze aby nie było tego więcej. Aha.. kazdy kolejny post nie na temat = +50%.

Nie chce w tej dziecinadzie stawać po niczyjej stronie, ale czasem rzeczywiście wydajecie się naiwniejsi niż ci na których chcecie zarabiać. Nie róbcie z tego forum piaskownicy, chcecie wystawić opinie na temat czyjegoś mentorzenia to zróbcie to w odpowiednim temacie.

PS. Opinie to nie są obrazki i memy na pół strony, wyzwiska, osobiste uwagi czy rzędy emotikon. Taki syf będzie usuwany i karany.

PS2.
A w związku z tym:
(17-04-2014 14:58)pietreczka napisał(a):  Dobra koniec z tym, mentor ze mnie słaby przyznaję się bez bicia, raczej już nie będę oferował swojej pomocy jako mentor, zostanę przy tych 4 osobach z którymi naprawdę działam, może uda mi się ich później namówić na wstawienie zarobków, które są naprawdę imponujące Wink
Temat z ofertą "mentora" zaraz zostanie zutylizowany.


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Kazio_Odlotowy - 17-04-2014 20:35

Nieźle sobie radzisz, w nieco ponad miesiąc taki gruby hajs wyciągnąć (chyba że SCAM Tongue) to nie lada wyczyn Tongue

P.s. Ma ktoś namiar na jakiegoś mentora?


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - rasiak221 - 17-04-2014 21:10

Pietreczka to dobry mentorSmile)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 18-04-2014 00:53

Smile)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 18-04-2014 05:48

To teraz @Pietreczka zaprzeczysz, że co nasza to wina, że musiałeś zatapiać smutki? Każdy ma na co zasłużył, sam zawiniłeś, ile osobom pomogłeś przez ten okres mętorzenia? Zaczynałeś Mentorować i miałeś u boku sześciu a zakończyłeś z czteromoa. To chyba nikomu nowemu nie pomogłeś?

Co do dziennika to będę zaglądał ale nie nazywaj teko mentorstwem, chyba, że co jakiś czas będziesz sobie brał jakąś osóbkę do współpracy Wink
Pamiętaj: Nie mieszaj piwa z wódką, sam widzisz jak to się skończyło Smile Ustawiaj się w inny sposób, powodzeniaSmile Może kiedyś z tobą rozpocznę współpracę ale nie na takich chorych warunkach jak stawiałeś je kilka tygodni temu ;p


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 18-04-2014 23:25

Wink)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - asmax1910 - 21-04-2014 15:09

ładnie ci idzie wiesz cos na temat wypłat z instantera?
na każde pytanie odpowiadaja a jak zadasz pytanie o wypłate milczą jak zaklęci...


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - xxvxx - 25-04-2014 14:10

Wszystko pięknie tylko powiedz czy te serwisy są wypłacalne? Bo czytałem o hotcash i chyba to SCAM Smile
Jak jest z innymi?