Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 11-03-2014 18:34

Z zarobionym 30zł ??
Hahahahhaha


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 11-03-2014 18:54

hahahh, chyba się koledze pomyliło coś i może chodziło że "zostanę ref" albo "szukam mentora" Big Grin

coś ddww zaginał w akcji, ale czekamy Big Grin na wypłaty i uzupełnienie pakietu SMS hehsz Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - 3.14 - 11-03-2014 19:55

jak to jest w regulaminie ten serwis ma 14 dni na wypłatę więc czekajcieSmile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 11-03-2014 20:05

Yea! nareszcie coś ruszyło... to przez te stawki 10 zł! dobrze że są 3,50 teraz z nich będę korzystał...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 11-03-2014 20:08

Statystyki z dnia dzisiejszego:

[Obrazek: Screenshot_at_2014_03_11_20_05_13.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 11-03-2014 20:34

Dzisiaj 20,5 tylko ;[ ale z 20 min pracy


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - jabolopivolo - 11-03-2014 20:38

no kase dostałem tez z blue media ale ma do was pytanie bo zielono mi....

dziś mam :
Wizyty : 460
Unikalnych wizyt : 281
Lead : 1

pomijając to,że lipa bo jeden lead to skąd taka rozbierzność w wejsciach
nigdy tak nie miałem włączając easysub czy fires

?????????????


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 11-03-2014 20:38

Też nie przychodzą wam powiadomienia SMS gdy wpadnie Lead?

@jabolopivolo To zależy jaki link ze stawką promujesz, jeżeli ten za 10 zł to jest ciężko, zależy gdzie promujesz.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 11-03-2014 20:44

Ja czekam na wypłatę na PayPal i nic.
Niestety dww ma podobno jakieś problemy rodzinne dlatego nie wykupił kolejnego pakietu smsów i nie przychodzą powiadomienia.
Módlmy się, żeby szybko wrócił.
Ale chłopak ma pecha już otworzył serwis i powinien zrobić sobie dobrą reputację a tu taki problem.
Szkoda mi Go ale czekajmy na nasze wypłatki xDDD


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 11-03-2014 20:49

Czekam cierpliwie, mam nadzieję, że dziś wieczór zrealizuje jego brat jak to było mówione wcześniej Wink

A co do SMS, to tak, niestety nie przychodzą, nie wykupił pakietu Sad Od razu się gorzej zarabia bez SMSkó ;dd