Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - pspe - 20-01-2010 16:54

bo teraz ogladalem post ze dziewczyna jakas wygrala ps3 i nic nie placila to ja nie wiem xD ci celnicy maja ostro na bani naj....e. ale za gry napewno nic nie bede płacił
i takie jedno pytanie ponieważ mam 200 pktów i moge wziac gre na psp i jakies duperele 2 ponizej 50 ptz? czy tylko gra i tylE? i czy wiecie ile bedzie trwał lockerz?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - pspe - 20-01-2010 18:09

prosze o odpowiedz??


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 20-01-2010 18:11

Na ostatnim restocku można było wziąć tylko jedną nagrode, jak będzie teraz nie wiem, ale myśle że tak samo.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - pspe - 20-01-2010 18:23

to czyli ze jezeli moja siostra ma w profilu swoje dane to nie przyczepia sie ze ten sam adres?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 20-01-2010 18:23

Nie, ponieważ jedna rodzina może mieć max 5 kont, więc spokojnie. Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - pspe - 20-01-2010 19:10

to ok Smile czyli załoze jeszcze jako na mame i tate to moge np wziac 4 gry tak ? i przyjdzie na kazda osobe?
iii czy bedzie kazda paczka odzielnie zeby mi nie złaczyli gier razem i powiedzieli ze jest powyzej 50 $ zebym placil


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 20-01-2010 19:12

Tak. ;P


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Takahari - 20-01-2010 19:36

Dla mnie to bez sensu robić 5 kąt to już się zamienia w jakiś zarobek a nie łączenie miłego i fajnego z pożytecznym. A w ogóle zgarnąć jedna nagrodę a nie 5 to wieksza satysfakcja [btw po za tym wątpię abyś 5 nagród wygrał]


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 20-01-2010 19:38

(20-01-2010 19:36)Takahari napisał(a):  Dla mnie to bez sensu robić 5 kąt to już się zamienia w jakiś zarobek a nie łączenie miłego i fajnego z pożytecznym. A w ogóle zgarnąć jedna nagrodę a nie 5 to wieksza satysfakcja [btw po za tym wątpię abyś 5 nagród wygrał]

Zgarniając jedną nagrode to większa satysfakcja niż pięć? Może tylko dla Ciebie ...

PS Zwykle nie czepiam się błędów, ale ten jest po prostu rażący - nie "kąt" tylko kont.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - onilox - 20-01-2010 20:37

Po 1 to watpie zebys zdazyl 5 nagrod na jednym restocku zamowic