Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-10-2013 21:46

1. Ciężko stwiedzić. Warto inwestować w graczy jak dla mnie bo panstwa wolno sie zwracaja
2. Od refow masz 10% podatku na kazdy zbior surowcow i złota a dywidendy 1 akcja to 0,01% zbioru surki i golda. Czyli 1000 akcji takze da ci 10% podatku


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 23-10-2013 22:11

czy sie orientujecie czy są jakieś drużyny/ligi/zespoły/zrzeszenia/kluby itp.. w których można się zrzeszac?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Pan Seba - 23-10-2013 22:17

Xzibin
Zarejestrowałem się z Twojego linka, możesz wysłać mi poradnik?Smile Mam także parę pytań, mógłbyś mi powiedzieć jak w tej grze napisać do kogoś wiadomość, skontaktować się?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 24-10-2013 02:39

Witajcie,

Dopiero wystartowałem i mam kilka pytań. Proszę o kilka podpowiedzi. Gra wygląda świetnie, widać u was świetne efekty, gratuluje!

Pyt1: Mieszkam w Holandii, zarejestrowało mnie więc pod Holandią, jednak wolałbym się rozwijać z wami. Czy można zmienić kraj ?

Pyt2: Mam poleconych w różnych krajach. Czy to ma jakiś wpływ na zapraszanie? Czy również otrzymam od każdego 10%?. Od produkcji złota również ? Smile

Pyt3: Czy poleceni mogą wysyłać do siebie surowce, złoto itd. Czy tylko można sprzedawać w markecie?

Pyt4: Mam 3 komputery na tym samym IP. Czy mogę więc mieć 3 konta, każde na innym komputerze lecz na tym samym IP ?

Pyt5: Czy według was za 3 miesiące cena złota spadnie do poziomu nieopłacalności ? . Na przykład 0.10centów za 1Gold .Jest taka możliwość?

Pyt6: Zapisałem się ze strony głównej. Czy mam więc sponsora ? Jak to sprawdzić? Czy płace więc podatek ?

Pyt7: Gdzie się kupuje poleconych ?


Z góry dzięki za pomoc. Miałem jeszcze kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi w tym wątku, ale wyleciały mi z głowy.

Bardzo interesująca gra, życzę sukcesów. Pozdrawiam

ps. Pytanie do założyciela tego wątku. Czy mógłbym również dostać poradnik w ramach wsparcia rodaków ? Niestety nie jestem w Twojej grupie.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 24-10-2013 03:50

Chciałbym jeszcze się dowiedzieć co dokładnie oznacza ten wskaźnik.

[Obrazek: wskaznik.jpg]

Pisze również, że w grze dostępne jest tylko 100,000 złota. Co to oznacza?

Czy wraz ze wzrostem wszystkich kopalni w grze, spadnie ilość wydobywanego złota dla pojedynczej kopalni?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 24-10-2013 12:11

@[teamfactory0] Używaj opcji edytuj, moderatorzy nie lubią duble postów

Druga sprawa mnie też ciekawiło co oznacza ta ilość golda.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ksieciunjo - 24-10-2013 12:45

Jeżeli chodzi o ilość golda wszystko jest na forum, polecam czasem zajrzeć
http://forum.goldentowns.com/viewtopic.php?f=3&t=71


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 24-10-2013 15:50

A wiec po kolei:
(23-10-2013 22:11)Zdenio napisał(a):  czy sie orientujecie czy są jakieś drużyny/ligi/zespoły/zrzeszenia/kluby itp.. w których można się zrzeszac?

Nie ma niczego takiego i raczej nie powinno byc bo najlepsi gracze sa takze najlepsi w anno1777 wiec maja ogromny budzet i zabrali by wszystko z gry

(24-10-2013 02:39)teamfactory0 napisał(a):  Witajcie,

Dopiero wystartowałem i mam kilka pytań. Proszę o kilka podpowiedzi. Gra wygląda świetnie, widać u was świetne efekty, gratuluje!

Odpowiadam:

1. Niestety aktualnie nie da sie zmienic kraju ale zapewne w przyszlosci bedzie to mozliwe podobnie jak w innej grze tego samego producenta

2. Od kazdego refa nie zaleznie od kraju masz 10% ze zbioru surowcow i zlota

3. Niestety aktualnie nie da sie nic wysylac. Sa za to bonusy, kilka zaproponowalem i kilka przeszlo m.in za lvl up masz po 25 kazdego z surowca i 0,02 zlota o ile pamietam

4. Nie polecam. Wiem ze admini banuja za multikonta, inny komputer zmniejsza ta szanse ale nadal jest ryzyko

5. Jak dla mnie zloto bedzie co raz drozsze ze wzgledu na co raz szybsze wydobycie. Wiadomo ze im mniej zlota bedzie do wydobycia tym ono zyska na wartosci. Aczkolwiek mozliwosc ze zloto bedzie tansze jest prawdopodobna ale raczej nie na dluzsza mete

6. Wchodzisz w zakladke np. inventory, potem z boku na taka dlon (Affilates)

7. W grze mozna wydobyc tylko 100tys zlota a wydobyto aktualnie okolo 130 zlota o ile pamietam. Nie zmniejszy sie ilosc wydobycia jedynie wydobycie wymaga od nas co raz wiekszej ilosci surowcow do wydobycia

Poradnik rozdaje tylko refom. Pozdrawiam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - vantage - 24-10-2013 19:08

Zainwestowałbym 20-30 euro w rozwój.
Powiedzcie mi czy tego rzędu zasilenie odbije się widocznie na rozwoju miasteczka, czy nie warto?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - teamfactory0 - 24-10-2013 19:14

dzieki sliczne za odpowiedz na moje pytania.

Mam jeszcze jedno pytanko:

Czy mozna wybrac inny jezyk w grze? Czy dostepna jest tylko angielska wersja ?