Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 20:31

w przyszłym tyg powinno być lepiej u ciebie w produkcji bo ci co pracują codziennie % produktywności powinni już mieć też wyższy
ciekawe ile produktów może wyprodukować pracownik mający 100% produktywności Big Grin
ale życzę więcej takich którzy dadzą ci za 8 h pracy po 4 produkty Smile


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 20:35

(16-10-2012 20:31)tomazzi napisał(a):  w przyszłym tyg powinno być lepiej u ciebie w produkcji bo ci co pracują codziennie % produktywności powinni już mieć też wyższy
ciekawe ile produktów może wyprodukować pracownik mający 100% produktywności Big Grin
ale życzę więcej takich którzy dadzą ci za 8 h pracy po 4 produkty Smile

Sprawdziłem tego co mi dał 4 produkty i jest on zarejestrowany w grze od 6 Grudnia 2011 więc ciekawe ile on ma produktywności

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 20:38

ciekawą opcją zarobku może być też tutaj inwestycja w akcje gry Smile
gdy uzbiera się zainwestowane 10 000 euro dostaniemy do wyboru albo % z zysków całej gry za każdą akcję, albo np możliwość sprzedaży naszych akcji
koszt zakupu 1 akcji to tylko 0.15 e myślę, że to też dobra opcja zarobku dla nas i inwestycja


by dokonać zakupu wchodzimy tak jak przedstawiam na screen Smile
opis ten również dodałem do 1 postu Smile


zakup akcji :


[attachment=1169]


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 20:39

(16-10-2012 20:35)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 20:31)tomazzi napisał(a):  w przyszłym tyg powinno być lepiej u ciebie w produkcji bo ci co pracują codziennie % produktywności powinni już mieć też wyższy
ciekawe ile produktów może wyprodukować pracownik mający 100% produktywności Big Grin
ale życzę więcej takich którzy dadzą ci za 8 h pracy po 4 produkty Smile

Sprawdziłem tego co mi dał 4 produkty i jest on zarejestrowany w grze od 6 Grudnia 2011 więc ciekawe ile on ma produktywności

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

ciekawe czy gra codziennie, codziennie chodzi do pracy itp itd


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 20:47

(16-10-2012 20:38)tomazzi napisał(a):  ciekawą opcją zarobku może być też tutaj inwestycja w akcje gry Smile
gdy uzbiera się zainwestowane 10 000 euro dostaniemy do wyboru albo % z zysków całej gry za każdą akcję, albo np możliwość sprzedaży naszych akcji
koszt zakupu 1 akcji to tylko 0.15 e myślę, że to też dobra opcja zarobku dla nas i inwestycja


by dokonać zakupu wchodzimy tak jak przedstawiam na screen Smile
opis ten również dodałem do 1 postu Smile


zakup akcji :

A to zainwestowane 10 000€ to nasze czy łącznie przez wszystkich

Ps. Chyba doszedłem co daje lepsza licencja, jeżeli się nie mylę to chodzi właśnie o to że osoby produkują więcej przedmiotów, nie jestem co do tego pewien na 100 %

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 20:53

(16-10-2012 20:47)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 20:38)tomazzi napisał(a):  ciekawą opcją zarobku może być też tutaj inwestycja w akcje gry Smile
gdy uzbiera się zainwestowane 10 000 euro dostaniemy do wyboru albo % z zysków całej gry za każdą akcję, albo np możliwość sprzedaży naszych akcji
koszt zakupu 1 akcji to tylko 0.15 e myślę, że to też dobra opcja zarobku dla nas i inwestycja


by dokonać zakupu wchodzimy tak jak przedstawiam na screen Smile
opis ten również dodałem do 1 postu Smile


zakup akcji :

A to zainwestowane 10 000€ to nasze czy łącznie przez wszystkich

Ps. Chyba doszedłem co daje lepsza licencja, jeżeli się nie mylę to chodzi właśnie o to że osoby produkują więcej przedmiotów, nie jestem co do tego pewien na 100 %

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


przez wszystkich Smile ty możesz zakupić np 1 akcję za 0.15e lub 10 za 1,50e lub np 100 za 15 e
jak suma wszystkich sprzedanych akcji osiągnie 10 000 to wtedy zacznie się dodatkowe zarabianie dla tych co posiadają akcje Smile


też mi się wydaje, że ta droższa licencja za 5 e daje też większą produktywność w fabryce ale pewny na 100% nie jestem


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 20:59

Takie pytanie admin jest polakiem?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 21:02

(16-10-2012 20:59)mmichal013 napisał(a):  Takie pytanie admin jest polakiem?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

chyba raczej nie ... ale 100% pewności nie mam, a skąd podejrzenia, że to polak Big Grin ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 21:03

Raczej nie Tongue
Posłuchałem się rady i wysłałem ponownie do admina, oto odpowiedź:
"i cant, but you can. higher productivity means higher salary."
Ehhh, no to trzeba zarabiać te 0,19 PLN dziennie Big Grin


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 21:07

(16-10-2012 21:03)WojaKk napisał(a):  Raczej nie Tongue
Posłuchałem się rady i wysłałem ponownie do admina, oto odpowiedź:
"i cant, but you can. higher productivity means higher salary."
Ehhh, no to trzeba zarabiać te 0,19 PLN dziennie Big Grin

Czy ja wiem czy 0.19 PLN to nie dużo jak na początek ale prawie każdy tyle na początku zarabia jak patrzę na firmę i zapłaty za pracę

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2