Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 26-11-2012 19:11

jak będziesz miał sądowy wyrok to on sobie może pitolić, że nie odda Smile
idziesz do komornika i on ze swoich ci wypłaca przy takiej kwocie a on sobie z niego już ściągnie Smile
jeśli nie uda mu się przez 5 lat tego dokonać, sprawa wróci do sądu i będzie miał kolejne 5 lat na to, oczywiście odsetki będą rosły więc dłużej nie zapłaciwszy skutkować to będzie tym, że będzie miał więcej do zapłaty Smile


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - miniek9090 - 26-11-2012 19:11

Ok , po szkole zadzwonie. Daj mi numer na pw jak mozesz.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 26-11-2012 19:13

hmm chyba mu sie znudziło oddychanie prostym nosem...


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - GIT1122 - 26-11-2012 21:38

Na wstępie zaznaczam, że dostałem na to zgodę od Admina.

PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE MI WPŁACAŁY O PW Z INFORMACJĄ JAKA KWOTA ORAZ JAKIM ŚRODKIEM WPŁACAŁY MI TE PIENIĄDZE

Nie udzielam się na forum, nie odpowiadam w temacie także proszę bodków, tomazzich itp o nie spamowanie żeby ten post był widoczny dla wszystkich zainteresowanych(pokrzywdzonych). Żadne dzwonienie, pisanie smsów itp itd nic Wam nie da, chcecie odzyskać pieniądze, zapraszam na PW i proszę o nie spamowanie ponieważ na żadnego posta nie odpiszę(taka jest umowa między Adminem a mną, mam pozbierać wszystkich i wszystkie dane i to by było na tyle)

Majka otrzymała już zwrot
cpr otrzymał 100zł, jeszcze 200zł


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 26-11-2012 21:39

o złodziej przyszedł


Ps. zgodnie z zapowiedzią od 30 min miałem miec swoje pieniądze!


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Admin - 26-11-2012 21:44

(26-11-2012 21:38)GIT1122 napisał(a):  Na wstępie zaznaczam, że dostałem na to zgodę od Admina.

PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE MI WPŁACAŁY O PW Z INFORMACJĄ JAKA KWOTA ORAZ JAKIM ŚRODKIEM WPŁACAŁY MI TE PIENIĄDZE

Nie udzielam się na forum, nie odpowiadam w temacie także proszę bodków, tomazzich itp o nie spamowanie żeby ten post był widoczny dla wszystkich zainteresowanych(pokrzywdzonych). Żadne dzwonienie, pisanie smsów itp itd nic Wam nie da, chcecie odzyskać pieniądze, zapraszam na PW i proszę o nie spamowanie ponieważ na żadnego posta nie odpiszę(taka jest umowa między Adminem a mną, mam pozbierać wszystkich i wszystkie dane i to by było na tyle)

Majka otrzymała już zwrot
cpr otrzymał 100zł, jeszcze 200zł

Wypraszam sobie, nie mam z tobą żadnych umów, ani nic wspólnego, zgodziłem się jedynie na twoje tymczasowe multikonto byś zwrócił skradzione pieniądze.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 26-11-2012 21:48

(26-11-2012 21:38)GIT1122 napisał(a):  Na wstępie zaznaczam, że dostałem na to zgodę od Admina.

PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE MI WPŁACAŁY O PW Z INFORMACJĄ JAKA KWOTA ORAZ JAKIM ŚRODKIEM WPŁACAŁY MI TE PIENIĄDZE

Nie udzielam się na forum, nie odpowiadam w temacie także proszę bodków, tomazzich itp o nie spamowanie żeby ten post był widoczny dla wszystkich zainteresowanych(pokrzywdzonych). Żadne dzwonienie, pisanie smsów itp itd nic Wam nie da, chcecie odzyskać pieniądze, zapraszam na PW i proszę o nie spamowanie ponieważ na żadnego posta nie odpiszę(taka jest umowa między Adminem a mną, mam pozbierać wszystkich i wszystkie dane i to by było na tyle)

Majka otrzymała już zwrot
cpr otrzymał 100zł, jeszcze 200zł

ty widzę jesteś głupszy niż ustawa przewiduje
aż żal czytać twoje wypociny
i tak czy tak czeka cię dzieciaku więzienie czy oddasz pieniądze czy nie
podrobiłeś potwierdzenie przelewu i tej sprawy zwrotem pieniędzy nie zamkniesz - to jest ścigane z urzędu i zgłoszone nie zostanie wycofane
5 latek porobisz za laleczkę a młode dupy w mamrze bardzo lubią


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 26-11-2012 22:33

Pan Konrad powiadomił mnie na PW, że pomimo, iż od 1,5h miałem mieć swoje pieniądze na koncie- nie wyśle mi ich. Życzę powodzenia w odzyskiwaniu swoich środków skradzionych przez Pana Konrada C.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 26-11-2012 22:38

(26-11-2012 22:33)cpr napisał(a):  Pan Konrad powiadomił mnie na PW, że pomimo, iż od 1,5h miałem mieć swoje pieniądze na koncie- nie wyśle mi ich. Życzę powodzenia w odzyskiwaniu swoich środków skradzionych przez Pana Konrada C.

cpr po to są komornicy Smile
z czegoś muszą żyć a koszty egzekucji, odsetki zapłaci twój dłużnik a nie ty Smile
on widzę myślał, że po koleżeńsku wyciągnie rękę, odda pieniądze i po temacie nawet bez pocałuj mnie w dupę bo przepraszam to jaśnie pan nie raczył napisać ...
a pozostaje kwestią otwartą twoje zgłoszenie podrobienia potwierdzenia przelewu które pomimo jeśli by oddał pieniądze nie zostanie umorzone Smile


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 26-11-2012 22:43

Pewnie miał forse ale skusiło go na jakiś zakład Jerk2