Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 26-07-2012 20:49

(26-07-2012 20:45)Don Lewski napisał(a):  Czekam od poniedziałku, godzin porannych, na wypłatę. Wysłałem dziś przed południem maila do admina. Wypłata nadal pending. Jak długo wam dochodzą? Wiem, że teoretycznie ma 72h na to, ale trzy doby już w moim przypadku minęły.

na lr jest coś dłużej oczekiwania na wypłatę jak w przypadku pp
do admina najlepiej pisać w godzinach wieczornych bo brać trzeba różnicą czasową czyli 8 h do tyłu
na jednym z for w sieci widziałem informację, że czas oczekiwania na lr może trwać do 8 dni


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 26-07-2012 20:49

U kiepskawo bym miał, gdyby przestał wypłacać ten program. Proszę o informacje co i jak?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 26-07-2012 20:49

ja tam czekam aż skończy mi się ostatni 7-dnowy plan i piszę do admina, żeby mi wypłacił wszystko na LR, jak próbowałem wypłacić na paypal to zawsze jakieś problemy były.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 26-07-2012 20:52

(26-07-2012 20:49)Jumper002 napisał(a):  ja tam czekam aż skończy mi się ostatni 7-dnowy plan i piszę do admina, żeby mi wypłacił wszystko na LR, jak próbowałem wypłacić na paypal to zawsze jakieś problemy były.

ja jeszcze przewiduję kilka reinwestycji przed wypłatą całości
jak zakończy mi się depozyt i po założeniu nowego na pewno zlecę kontrolną wypłatę
na amerykańskich forach inwestycyjnych są dowody wypłat na pp z dnia wczorajszego
natomiast na lr ostatnie są z niedzieli


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 26-07-2012 21:24

a z tym, że pisze się do admina zeby wypłacił całość to na lr tylko działa czy na paypal tez? bo tak to dla mnie na paypal by nawet lepiej bylo, tylko u mnie automatyczne wyplaty nie dzialaja choc mam zweryfikowane konto z karta i bankiem pewnie moze chodzic o polskie znaki w nazwisku i na ich stronie zle zapisane jest


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 26-07-2012 21:28

(26-07-2012 21:24)Jumper002 napisał(a):  a z tym, że pisze się do admina zeby wypłacił całość to na lr tylko działa czy na paypal tez? bo tak to dla mnie na paypal by nawet lepiej bylo, tylko u mnie automatyczne wyplaty nie dzialaja choc mam zweryfikowane konto z karta i bankiem pewnie moze chodzic o polskie znaki w nazwisku i na ich stronie zle zapisane jest

nie wiem jak jest z paypal czy działa jak z lr więc nie chcę wprowadzać w błąd
dzisiaj kilka h ani nie wpłaciłeś ani nie wypłaciłeś na pp - pojawiał się komunikat o pracach, także może w końcu usuną błędy i będzie można wypłacać bez problemów dostępną kwotę na koncie Smile

prawdopodobnie, że do wpłat i wypłat zostanie jeszcze dodany EgoPay


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 27-07-2012 19:24

przed reinwestycją zleciłem kontrolną wypłatę

wypłata zlecona o godzinie 16 czasu polskiego, a o godzinie 19.40 czasu polskiego bez żadnych problemów środki znalazły się na koncie paypal
hyip więc płaci cały czas bez żadnych problemów


[Obrazek: 8a8acdd2d6699f27m.jpg]


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 28-07-2012 07:32

Tobie płaci, ale ja czekam od poniedziałku. Pamiętacie, jak pisałem, że wysłałem w czwartek rano wiadomość do admina z przypomnieniem co do mojej wypłaty na LR? Otóż odpisał dziś. I okazuje się, że miał kompletnie w tyłku, że jego mail nie niesie żadnej logicznej wartości, bo wkleił mi wyłącznie kilka zdań ze strony głównej portalu:

"We pay via Paypal Today 0n 2012/07/26 .User can Paypal withdraw request instead of LR withdraw Today(Please cancel LR withdraw first) "

To wszystko, a ja nadal nie wiem, co to ma do rzeczy. Nie obchodzi mnie PP, bo mu pisałem, że chcę wszystkie środki z account balance na LR.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 28-07-2012 07:40

(28-07-2012 07:32)Don Lewski napisał(a):  Tobie płaci, ale ja czekam od poniedziałku. Pamiętacie, jak pisałem, że wysłałem w czwartek rano wiadomość do admina z przypomnieniem co do mojej wypłaty na LR? Otóż odpisał dziś. I okazuje się, że miał kompletnie w tyłku, że jego mail nie niesie żadnej logicznej wartości, bo wkleił mi wyłącznie kilka zdań ze strony głównej portalu:

"We pay via Paypal Today 0n 2012/07/26 .User can Paypal withdraw request instead of LR withdraw Today(Please cancel LR withdraw first) "

To wszystko, a ja nadal nie wiem, co to ma do rzeczy. Nie obchodzi mnie PP, bo mu pisałem, że chcę wszystkie środki z account balance na LR.

a czytasz wszystkie posty w temacie ?
inwestowałeś przed wprowadzeniem lr czy po ?
bo jeśli inwestowałeś przed wprowadzeniem lr z paypal to wypłacisz na lr a jeśli inwestowałeś z paypal po wprowadzeniu lr to nie wypłacisz na lr
jak byś inwestował z lr to byś wypłacił na lr
a odpowiedź jest standardowa dla osób które inwestowały z pp po wprowadzeniu lr - więc na lr ci admin nie wypłaci
pozostaje ci anulowanie wypłaty i zlecenie jej na paypal
ja zauważ, że nie wypłacam swojej całej kwoty jaką mam zainwestowaną, jest ona cały czas reinwestowana i obracana, te wypłaty to kontrolne wypłaty przed każdą reinwestycją, nie raz zlecam i zostawiam jeszcze 10$ na koncie na 2 wypłatę i pozostałą kwotę reinwestuję, jak zakończę reinwestycję to wypłacę całość na lr bo inwestowałem z paypal przed wprowadzeniem lr więc spełniam wymogi by otrzymać wypłatę na lr chodź inwestowałem z paypal
to nie tylko mi admin płaci bo płaci każdemu


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 28-07-2012 08:44

Czyli jeśli teraz moje środki znajdują się na paypal , a potem je przeniosę na LR , to będę mógł wypłacić na LR ?