Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kosz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: kosz (/Temat-kosz-25835)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


- like555 - 15-04-2009 14:48

hmm dziwne wczoraj chciałem wypłacić 2,48$ to się nie dało;/

dzisiaj spróbuje


- ufosi1 - 17-04-2009 13:29

Cytat:We have open and close cashout and topup few days ago. Some member so confusing about that.
Now we closed Topup and Cashout for take the time to do IB system. That's mean will not have new ads come.
Only convert to topup can use right now and we will add 10 ads per day until we finish.

Co to znaczy? Bo w translate nie dużo wyszło Big Grin


- Pawel__16 - 17-04-2009 16:18

mówi coś że wcześniej otwierał a potem zamykał opcję wypłaty i wiele użytkowników było z tego powodu niezadowolonych. Teraz zamyka TOPUP i opcję wypłaty na pewien okres by zając się systemem IB. Oznacza to, że nie będziemy mieli nowych reklam. Tylko przelew swoich pieniędzy do Topupu można będzie użyć i admin będzie dodawał każdego dnia po 10 reklam do klikania aż do zakończenia pracy nad tym systemem IB


- mattys5 - 17-04-2009 17:18

Pawel__16 napisał(a):mówi coś że wcześniej otwierał a potem zamykał opcję wypłaty i wiele użytkowników było z tego powodu niezadowolonych. Teraz zamyka TOPUP i opcję wypłaty na pewien okres by zając się systemem IB. Oznacza to, że nie będziemy mieli nowych reklam. Tylko przelew swoich pieniędzy do Topupu można będzie użyć i admin będzie dodawał każdego dnia po 10 reklam do klikania aż do zakończenia pracy nad tym systemem IB


kombinuje jak moze :mrgreen:


- ufosi1 - 17-04-2009 20:30

Pawel__16 napisał(a):mówi coś że wcześniej otwierał a potem zamykał opcję wypłaty i wiele użytkowników było z tego powodu niezadowolonych. Teraz zamyka TOPUP i opcję wypłaty na pewien okres by zając się systemem IB. Oznacza to, że nie będziemy mieli nowych reklam. Tylko przelew swoich pieniędzy do Topupu można będzie użyć i admin będzie dodawał każdego dnia po 10 reklam do klikania aż do zakończenia pracy nad tym systemem IB

A może by coś tak po polskiemu? Big Grin


- Pawel__16 - 18-04-2009 12:19

Wcześniej zamknął opcję TOPUP (chyba wiesz co to znaczy) by zająć się tym systemem IB( nie wiem co to?) dlatego nie mieliście nowych reklam do klikania. Aktualnie nie będzie można wypłacać pieniędzy. Natomiast wykupienie TOPUP'u znów będzie dostępne i codziennie admin będzie dodawał od siebie 10 klików codziennie, aż do zakończenia prac nad tym systemem.

W skrócie:
nie można wypłacać
można tylko przekonwertować swoje pieniądze na zakup TOPUP


- mattys5 - 18-04-2009 12:50

wydaje mi sie ze nic juz z tego nie będzie chyba ze jakies limity wprowadzi bo jak odblokuje wyplaty to wszyscy sie rzucą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Boro! - 18-04-2009 13:14

A według mnie pociągną i to długo :->


- Kubabest - 19-04-2009 18:40

Ciekawy temat sie pojawil na foum.Mozna "zamrosci" swoje konto do czasu kiedy Admin do konca nie zrobic skryptu .
Link :
http://www.payee.me/forum/viewtopic.php?f=4&t=1451


- ufosi1 - 19-04-2009 19:21

Ja juz zamrozilem swoje konto.