Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 07-02-2021 20:58

Ja właśnie złapałem się na badanie w którym było 9 miejsc Smile Ale za 5,10 Funta... Aby tylko zaakceptowali Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - gijomus - 07-02-2021 21:41

(07-02-2021 20:58)sergiusz88 napisał(a):  Ja właśnie złapałem się na badanie w którym było 9 miejsc Smile Ale za 5,10 Funta... Aby tylko zaakceptowali Tongue
Kurde a ja caly dzien przy kompie i nic, zadnej ankiety. Coś musze mieć w tym profilu takiego ze sie nie lapie do ankiet


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - MJay - 09-02-2021 17:52

Wpadła ankieta za 9,50 Funta z szansą na kolejne dwie Smile A jaki fart, tylko 9 miejsc Big Grin


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sergiusz88 - 10-02-2021 04:24

(09-02-2021 17:52)MJay napisał(a):  Wpadła ankieta za 9,50 Funta z szansą na kolejne dwie Smile A jaki fart, tylko 9 miejsc Big Grin

Moje gratulacje Smile Czasami jednak można mieć farta Smile podobnie miałem ja Tongue


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 10-02-2021 12:11

U mnie po kilku dniach ciszy wczoraj wpadły 3 ankiety ale do drobnica razem niewiele ponad 1£ zrezygnowałem z polskiej ankiety za 0,25£ z użyciem kamerki


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - xmazzi - 10-02-2021 12:22

od początku lutego głucha cisza :\


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Katherra - 10-02-2021 12:43

U mnie dzisiaj wpadła ankieta za 5£


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - ~Queen~ - 10-02-2021 12:50

U mnie brak ankiet od grudnia... Ostatnia moja wypłata w grudniu to 16 funtów potem pojawiły sie 2-3 ankiety za około 3 funty i wczoraj zalogowałam się do serwisu no i mogłam wypłacić te pieniądze gdzie próg wypłaty wynosi 5.. Dodam że mam 21 ankiet zaliczonych na 24 gdzie do 1 się nie zakwalifikowałam. Możliwe że to jakiś ban?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - cyganztaboru - 10-02-2021 15:58

(10-02-2021 12:50)~Queen~ napisał(a):  U mnie brak ankiet od grudnia... Ostatnia moja wypłata w grudniu to 16 funtów potem pojawiły sie 2-3 ankiety za około 3 funty i wczoraj zalogowałam się do serwisu no i mogłam wypłacić te pieniądze gdzie próg wypłaty wynosi 5.. Dodam że mam 21 ankiet zaliczonych na 24 gdzie do 1 się nie zakwalifikowałam. Możliwe że to jakiś ban?

jest to możliwe na moje oko i z mojego doświadczenia jak jesteś przy komputerze codziennie po kilka godzin i przez jakies 2 tygodnie żadnej ankiety to już może oznaczać ze dostałaś jakaś kontrole na konto przez co nie dochodzą ci badania...


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 10-02-2021 16:36

(10-02-2021 12:50)~Queen~ napisał(a):  i wczoraj zalogowałam się do serwisu no i mogłam wypłacić te pieniądze gdzie próg wypłaty wynosi 5.. Dodam że mam 21 ankiet zaliczonych na 24 gdzie do 1 się nie zakwalifikowałam. Możliwe że to jakiś ban?

Tak. Profilic zablokował tobie dostęp do nowych badań i w tej sytuacji możesz się co najwyżej odwołać od tego bana, pisząc do tamtejszego supportu na stronie.

(10-02-2021 15:58)cyganztaboru napisał(a):  jest to możliwe na moje oko i z mojego doświadczenia jak jesteś przy komputerze codziennie po kilka godzin i przez jakies 2 tygodnie żadnej ankiety to już może oznaczać ze dostałaś jakaś kontrole na konto przez co nie dochodzą ci badania...

Akurat to nie ma nic do rzeczy. Możesz mieć komputer włączony nawet 24 na dobę. Istotne jest to, jak wypełniasz owe ankiety. Czy je czytasz ze zrozumieniem i zaznaczasz właściwe odpowiedzi. Pozdrawiam. Smile