Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 19-02-2013 10:25

Witam

Otwiera Wam się strona?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 19-02-2013 10:43

Chciałem zadać dokładnie to samo pytanie co wyżej ;/


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 19-02-2013 12:37

Strona już normalnie działa Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - hoolunio - 20-02-2013 23:33

witam wszystkich przedewszystkim Big Grin w grze jestem absolutnym swierzakiem i dopiero odkrywam poomacku zawilosci gry. ale jedna kwestia mnie bardzo nie przypasowala, mianowicie poruszajac sie pomiedzy krajami zatracilem calosc INFLUENCE ENERGY i INTELLIGENCE i teraz pytanie do was starych graczy na rynku czy to normalne co sie stalo czy jakas wada systemu? bo uzbieralem juz calkiem pokazne wspolczynniki, ale przemieszczajac sie do was do mazowieckiego stracilem wszystko a tam dopadl mnie njakis typ i wygral ze mna rozmowe i zablokowal mnie i nie moge terazs chadzac na spotkania przez 2 miesiace.....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 21-02-2013 05:24

Na spotkania mozesz chodzic. To z toba nikt noe moze sie umawiac a ty z innymi jak najbardziej.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - hoolunio - 21-02-2013 11:43

dzieki za odpowiedz kolejna zdolnosc zdobyta Smile ale generalnie to pytanie dotyczylo tego czy to normalne ze przy przemieszczaniu sie pomiedzy krajami zanikaja wszystkie wskazniki nad ktorymi pracowalismy niekiedy po kilka dni....czy to jakis blad w systemie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - hoolunio - 21-02-2013 11:49

aaaaaha i jeszcze jedno pytanie czy ktos z wam moi drodzy jest wlascicielem firmy commerce? bo zalozylem takowa, a wlasciwie dwie i wydaje mi sie ze robie wszystko jak nalezy a nie moge sprzedac towaru zakupionego na rynku polskim w anglii....troche to irytujace...dzieki za odp.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 21-02-2013 15:45

co do firmy commerce to aby sprzedawac w danym kraju towar to musisz posiadac faktury (1 sprzedany towar to jedna faktura). do produkcji faktur potrzebny jest papier. z 1 papieru z tego co pamietam wychodzi ok 1,5 faktury. aby sprzedac w polsce towar zakupiony w angli to polska firma musi posiadac faktury i odwrotnie.
co do wskaznikow to jezeli nie pracowales przez 1-2 lub wiecej dni to wskazniki spadaja. sama przebyta droga chyba nie wplywa na obnizenie statystyk (no chyba ze to zmienili). sprawdz czy garnitur i aktowka ci sie nie skonczyly.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 21-02-2013 22:07

Właśnie pierwszy 1000 zł na moim koncie wirtualnym się uzbierałWink jest progres. Ciekawe czy bez wpłaty uda mi się tu w ciągu jakichś 2 miesięcy uzbierać chociaż 2 Euro. Teraz przez całe dni stukam spotkania biznesowe, za każde średnio po 2,5-4 zł więc coś idzie do przodu. W nocy wysyłam się do pracy. Niestety muszę kupić aktówkę bo mi się za 3 dni kończy. Ale ważne, że cokolwiek idzie do przodu. Gram w to teraz dla rozrywki a nie dla pieniędzy na razie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Mansfield - 24-02-2013 15:38

Lipa, po co im numer telefonu !!!