Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS (/Temat-Dziennik-by-pietreczka-Subskrypcje-SMS-87119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 13-04-2014 22:26

Wink)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - kuba48 - 14-04-2014 11:53

(13-04-2014 22:26)pietreczka napisał(a):  Słabo ostatnio u mnie z kontaktem na gg, ale staram się każdemu odpisać.


Dzisiaj rekordowa dniówka 1000zł

Spokojnie jak bym chciał mógłbym zarobić więcej, ale usunąłem linki od instantera, dopiero po wypłacie będę jechał na pełnych obrotach Wink

To teraz praca, aby taka dniówka była codziennie Wink

Starasz sie odpisać?? Czy tylko ludzi naciagasz na podpiecie sie pod Ciebie a później nie pomagasz?? na pytanie jak mam zarabiać odpisałeś no słabo -.- i tyle.
pisze cały czas a Ty nie odpisujesz.
NIe polecam tego człowieka, bo on sie nadaje jedynie do kosza.
Na nic wiecej, wielki mentor i tylko szuka tych co zarabiaja - ale nie ma co odpisywał szybko jak pisałem o przepiecie pod niego -.- wtedy kontakt był natychmiastowy. -.-\


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Nescafe - 14-04-2014 13:13

Również czekam na odpowiedź, klika dni temu również napisałem w sprawie kontaktu głosowego (ts3), lecz nadal nie otrzymałem odpowiedzi :/


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Gunjah - 14-04-2014 15:15

te firesub coś pali w ch bo powinno wejść mi już z 10 a nie ma ani 1 , spróbowałem swoim fonem zżarło kwit z konta a nie poszło nic na konto na stronce


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 14-04-2014 15:34

Wink)


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - trajbson - 14-04-2014 15:53

Potwierdzam , stary nei bierz sie za mentorzenie bo taki mentorow to ja mam w d.. zerowy kontakt wszystkiego sie dowiadywac trzeba na wlasna reke to po co mi jestes? NIEPOLECAM I ODRADZAM !!!!!!


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Onyke - 14-04-2014 19:34

Nie miałem z tym użytkownikiem nic wspólnego i obym nigdy nie miał bo przypomina mi on człowieka co za 10zł sprzedał by własną rodzinę. Co założy jakiś temat/poradnik, napisze gdzieś posta to zawsze wsadza swoje 20 reflinków i po cichu czeka, aż jelenie zaczną zarabiać za niego. Reflinki, reflinkami ale bez przesady... Mogę się założyć, że gdy będziesz miał samochód to będzie on cały obklejony w reflinki, a gdy pójdziesz do pracy to w CV też pewnie wstawisz swoje reflinki beka . Czytając ten temat można zauważyć, że współpraca po uzyskaniu rejestracji z reflinka nagle słabnie bo przecież jeleń już zarobi dla Ciebie.
Jest to moja ocena tego człowieka/tematu i nie musicie jej brać do siebie. (Nie będę też wkraczał w żadne dyskusje).

Co do Twoich zarobków to są naprawdę niezłe i robią wrażenie za co Ci gratuluję i życzę dalszych sukcesów ale pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko Wink


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Blancik100gxd - 14-04-2014 19:54

Skoro nie masz czasu to po co mentorujesz ? Za miesiąc/ dwa powiesz, że sposoby wypalone a jelenie % na Ciebie zarobią.


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - Zarobiony_Koles - 14-04-2014 20:11

Ja chyba, jak nie uzyskam pomocy, od jutra, najpóźniej czwartku powracam do zarabianiu na moje do konto.

Ale ty pietreczka się nie zniechęcaj, zajmij się poprawianiem oceń, to chyba sprawa kluczowa, lub może znajdziesz czas do kilku uczniów Wink Ja z chęcią chętny jestem ;d Nie zapomnij o mnie i odpisz na PW!


RE: Dziennik by pietreczka ;) - Subskrypcje SMS - pietreczka - 15-04-2014 07:46

(14-04-2014 19:34)Onyke napisał(a):  Nie miałem z tym użytkownikiem nic wspólnego i obym nigdy nie miał bo przypomina mi on człowieka co za 10zł sprzedał by własną rodzinę. Co założy jakiś temat/poradnik, napisze gdzieś posta to zawsze wsadza swoje 20 reflinków i po cichu czeka, aż jelenie zaczną zarabiać za niego. Reflinki, reflinkami ale bez przesady... Mogę się założyć, że gdy będziesz miał samochód to będzie on cały obklejony w reflinki, a gdy pójdziesz do pracy to w CV też pewnie wstawisz swoje reflinki beka . Czytając ten temat można zauważyć, że współpraca po uzyskaniu rejestracji z reflinka nagle słabnie bo przecież jeleń już zarobi dla Ciebie.
Jest to moja ocena tego człowieka/tematu i nie musicie jej brać do siebie. (Nie będę też wkraczał w żadne dyskusje).

Co do Twoich zarobków to są naprawdę niezłe i robią wrażenie za co Ci gratuluję i życzę dalszych sukcesów ale pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko Wink


To jak nie miałeś nic wspólnego to na uj się odzywasz?
Napisałem wyraźnie, że jest ostatnio słabo z moim czasem i na gg jestem bardzo rzadko, postaram się nadrobić od środy.