Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kariolmax - 26-01-2014 10:58

Witajcie
Przepraszam za ciągłe spamienie postami ale jestem nowy w kopaniu tzn. od wczoraj Lol
Średnie khashe mam na poziomie 5.04/s.
Wczoraj kopałem od 9 do 22 i dostałem tylko 10 DOGE, które były bonusem od Was.
Portfel jest zsynchronizowany i nie mam z nim problemów bo z faucetów wszystko dochodzi.
Nie chcę używać innych programów ponieważ mam Intel HD 2000 Huh
więc boję się, że się spali Jerk


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - darkmatthew - 26-01-2014 12:34

Można gdzieś wymienić dogecoiny > PayPal?
Albo coś kupić za dogecoiny?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kariolmax - 26-01-2014 12:48

Witajcie xD
Jak to ja ciągle dociekliwy !
Czy jak wyjdę w trakcie wydobywania bloku to dostanę swój procent czy tylko gdy jestem przez cały czas?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kamyk - 26-01-2014 13:02

Tak więc dołączyłem do kopania. Niestety program nie obsługuje mojego zintegrowanego układu graficznego Radeon HD4200 a szkoda bo mimo że zintegrowany to bardzo wydajny i pewnie dało by się coś z niego wycisnąć. Na procesorze niestety bida i prędkość w porywach do 4.5 khash/s. W takim razie czy jest sens kopać?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - darkmatthew - 26-01-2014 13:41

Mam błąd DLL pomoże ktoś? te 50_35.dll


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - walendm - 28-01-2014 23:51

Widzę, że od 2 dni cisza w temacie, "lavish" zamilkł, dogi jak nie wpływały tak nie wpływają, zaległych również nie widać i do tego kurs coraz niższy... Coś czuję, że wielkimi krokami zbliża się początek końca.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 29-01-2014 08:52

Raczej nie wieszczyłbym końca Dogecoin Smile. Coś mi się wydaje, że to dopiero początek całego "boomu", a kurs? No cóż, nie może codziennie rosnąć, nawet cena złota czy ropy nie rośnie liniowo.

Nie da się ukryć, że ostatnio zmniejszyła się moja aktywność na forum. Wynika to głównie z tego, że intensywnie pracujemy nad wersją 1.0 co pochłania większość mojego czasu. Większość dotychczas pojawiających się błędów i problemów została już rozwiązana wcześniej w temacie więc uznałem, że nie ma sensu powielać odpowiedzi i skupić się na pracy abyście mogli szybciej otrzymać finalną wersję programu. Niemniej wątek staram się przynajmniej raz dziennie przeglądać i śledzić czy nie pojawia się w nim coś nowego.

Co do błędów programu to zalecam uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Prawda jest taka, że jesteście jednymi z pierwszych osób, które z niego korzystają. Taka sytuacja, poza oczywistymi korzyściami w postaci kopania przy stosunkowo niskiej trudności wydobycia, rodzi również pewne niedogodności ponieważ program poprawiamy głównie pod wpływem waszych sugestii Smile. Wszelkie błędy i problemy z niedochodzącymi przelewami, jeśli tylko wynikają z naszych niedopatrzeń z pewnością naprawimy tak jak robiliśmy to do tej pory, nikt nie będzie stratny.

Mogę zdradzić, że wersja programu 1.00 będzie umożliwiała sprawdzenie wykresów wydobycia każdego z kopiących tak aby nikt nie miał wątpliwości czy program działa poprawnie i czy rzeczywiście kopie.



Ukazał się nowy portfel w wersji 1.5, można go pobrać z naszej strony z zakładki "jak kopać" lub z oficjalnej strony Dogecoin: digdoge.org . Update jest wysoce rekomendowany.

Wszystkich zainteresowanych newsami ze świata Dogecoin i działaniem programu DigDoge zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/digdoge



RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - HomerSimpson - 29-01-2014 09:26

Dlaczego ciągle mam status oczekiwanie?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - kamyk - 29-01-2014 12:11

Mam pytanie do tych co kopią tak jak ja z prędkością poniżej 5 khash/s jeśli w ogóle są tacy: czy przy takich prędkościach da się coś wydobyć? Wiem że wg. kalkulatora da się te 30 monet dziennie wydobyć ale jak jest realnie? I jeszcze pytanie lamera: jak ściągne nowy portfel to będę miał nowy adres portfela?
-edit-
Po czterech dniach walki z programem jednak (przynajmniej na razie do czasu wejścia wersji 1.0) rezygnuje z kopania. Nie dość że przez ten czas nie przyszła mi ani jedna moneta (oprócz tych 10 bonusowych) to jeszcze program strasznie skopany, przynajmniej na xp dzieją sie cuda. Przy starcie systemu ma problemy z uruchamianiem, trzeba go wyłączać w menadżerze zadań i uruchamiać ręcznie. Nie da się wyłączyć komputera nawet po ręcznym usunięciu procesów w menadżerze, muszę wyłączać na resecie. Po odinstalowaniu program okazał się wiecznie żywy i nadal jak gdyby nic się uruchamiał (a raczej próbował) wraz ze startem systemu. Po ponownym zainstalowaniu nie da sie normalnie pracować na komputerze bo zżera 100% procesora i wszystko strasznie muli.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 30-01-2014 22:34

(29-01-2014 12:11)kamyk napisał(a):  Mam pytanie do tych co kopią tak jak ja z prędkością poniżej 5 khash/s jeśli w ogóle są tacy: czy przy takich prędkościach da się coś wydobyć? Wiem że wg. kalkulatora da się te 30 monet dziennie wydobyć ale jak jest realnie? I jeszcze pytanie lamera: jak ściągne nowy portfel to będę miał nowy adres portfela?
-edit-
Po czterech dniach walki z programem jednak (przynajmniej na razie do czasu wejścia wersji 1.0) rezygnuje z kopania. Nie dość że przez ten czas nie przyszła mi ani jedna moneta (oprócz tych 10 bonusowych) to jeszcze program strasznie skopany, przynajmniej na xp dzieją sie cuda. Przy starcie systemu ma problemy z uruchamianiem, trzeba go wyłączać w menadżerze zadań i uruchamiać ręcznie. Nie da się wyłączyć komputera nawet po ręcznym usunięciu procesów w menadżerze, muszę wyłączać na resecie. Po odinstalowaniu program okazał się wiecznie żywy i nadal jak gdyby nic się uruchamiał (a raczej próbował) wraz ze startem systemu. Po ponownym zainstalowaniu nie da sie normalnie pracować na komputerze bo zżera 100% procesora i wszystko strasznie muli.

Sugerowanie się wynikami z kalkulatora wydobycia będzie zasadne tylko w wypadku gdy będziesz kopać przez dłuższy czas. Niestety wydobycie bloków Dogecoin nie odbywa się w sposób, który mogłyby sugerować wyniki z kalkulatora, to nie jest tak że za każdą godzinę kopania dostaniesz 100 Doge, bo tak pokazuje kalkulator. Jak już wielokrotnie mówiłem wydobycie bloku (jego wielkość zresztą też) jest kwestią bardzo losową i może się tak zdarzyć, że w ciągu jednego dnia wydobędziemy 10 bloków, a następnego dnia tylko 2 lub w ogóle żadnego.

Kalkulatory swoje działanie opierają na uśrednianiu wyników i bazują na założeniu, że użytkownik kopie przez dłuższy okres czasu bez przerwy i w ciągu 10 dni uzyskuje powiedzmy 10 000 doge. Daje to wynik dzienny na poziomie 1 000 doge czyli jakieś 42 doge na godzinę. Nie oznacza to jednak, że co godzinę wspomniany użytkownik będzie wydobywał 42 doge ponieważ może być tak że w ciągu godziny wydobędzie ich 84 a w ciągu następnej 0. To jak ze średnią ocen w szkole, średnia 4.0 nie musi przecież oznaczać, że z każdego przedmiotu macie czwórki.

Twój problem wynika głównie z tego, że nie dysponujesz sprzętem nadającym się do kopania (świadczyć o tym może to 5 khash/s), o ile mogę obiecać że błąd z nakładającymi się oknami zostanie rozwiązany w najbliższym updacie o tyle nie możemy nic poradzić na duże zużycie procesora, w niektórych komputerach tak się po prostu dzieje.

Co do nieprzychodzących przelewów to prosiłbym wszystkich, którzy mają takie problemy o zaprzestanie kopania do czasu pojawienia się update'u. Bardzo możliwe, że problem wynika z niskich mocy obliczeniowych waszych komputerów i zostanie rozwiązany dopiero po przenosinach z sieci p2p na własny serwer. Mogę chyba już zdradzić, że w wersji 1.00 będziemy mieć wgląd w wychodzące przelewy i wreszcie będziemy kompetentni żeby odpowiadać na pytania dotyczące poszczególnych wypłat.