Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 08-02-2013 19:08

(08-02-2013 18:38)elbowndg napisał(a):  
(08-02-2013 18:14)krisrob napisał(a):  
(08-02-2013 08:55)elbowndg napisał(a):  Poza tym wyczytałem na forum crowdfolower że te task prawdopodobnie bedzie jeszcze tylko 2 dni
To jest potwierdzona informacja? Możesz podać linka do strony z tą informacją?

To nie jest potwierdzona informacja, to wiadomości od userów, jest tu ktoś kto ma taki problem jak ja że ma ten błąd "wooops"?
Ja nie mam tego problemu robię niezbyt dużo Tasków i na jednym serwisie. Miałem blokadę jak robiłem na wielu równocześnie. Po zwolnieniu robię tylko na jednym i nie mam problemów. Może mniejsze dzienne zarobki ale pociągnę dłużej i suma sumarum wyjdę napewno in plus.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - duzybodzio - 08-02-2013 22:58

można robić na tym serwisie równocześnie za 4c i za 2c ten task z obrazkami? nie będzie bana?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 08-02-2013 23:52

bana nie powinno ale nie wiem czy Cię puści tak Smile jak już coś to na jednym serwisie to a na innym to drugie


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miko8815 - 09-02-2013 18:39

Na której stronie zarabia się łatwiej na taskach? Surveymad, czy Surveywage? Aha, i tego poradnika video nie da się pobrać.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 09-02-2013 18:46

(09-02-2013 18:39)miko8815 napisał(a):  Na której stronie zarabia się łatwiej na taskach? Surveymad, czy Surveywage? Aha, i tego poradnika video nie da się pobrać.

Da się pobrać, klikasz Limitowane ściąganie. Czekasz minutę, przepisujesz kod captcha i klikasz pobierz Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miko8815 - 09-02-2013 18:49

Robię tak, wtedy przenosi mnie na inną stronę, klikam "pobierz" i wtedy nic się nie dzieje. No chyba że tylko ja tak mam.

btw. gdzie jest pokazane minimum do wypłaty, i sama opcja wypłaty na Surveymad?

___

ok, już sam sobie poradziłem.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Matheo249 - 09-02-2013 18:52

Powinno Ci wyskoczyć okienko co z tym plikiem zrobić, gdzie zapisać itd.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - miko8815 - 09-02-2013 18:55

No właśnie problem w tym, że nic mi nie wyskakuje. Spróbuje na innej przeglądarce.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - elbowndg - 11-02-2013 09:32

No i mi chyba robią na złość... Nie chca chyba zebym zarobił sobie ;/
We've detected that you cannot work on this job. If you contact support because you believe this is incorrect, simply mention that you were not let in because of a clone group issue. They'll know what you mean.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 11-02-2013 10:24

A pisałeś do supportu?