Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - parwelcia - 08-05-2020 14:12

co najlepeij kupic zeby utrzymac energie jedzenie jak kupie pelna wychodzi ok 140zl i daje 53%?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - MicMaz - 10-05-2020 11:57

Żeby utrzymać energię to najlepiej wynajmować Mansion. Ubrań jako pracownik nie opłaca się kupować. Najlepiej na początek zamieszkaj w schronisku i kup snack, które daje Ci 12% energii każdego dnia o 18.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 10-05-2020 13:10

Przede wszystkim trzeba kupować jedzenie, każdego typu.
Odnowienie energii jest 3/4 razy dziennie przez jedzenie, najlepiej jest pracować od razu gdy postać je.

Czyli:
po 7:00 jedzenie + praca
po 13:00 jedzenie + praca
po 19:00 jedzenie + wino + praca
po 01:00 jedzenie
(oczywiście jedzenie kupujesz wcześniej, wino po jedzeniu a potem praca)

Do tego dużo energii daje mieszkanie albo schronisko.
Mieszkanie: Market -> Real estate market - wynajmujesz w rent jeśli jakieś są.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - MicMaz - 10-05-2020 21:13

W większości krajów nie opłaca się kupować każdego rodzaju jedzenia. To samo tyczy się wina, które ostatnio jest wyjątkowo drogie. Oczywiście mówię tu o rynku globalnym, bo jeśli na lokalnym jest taniej to warto się nad tym zastanowić i wszystko przeliczyć. Kolega wyżej przedstawia sytuację w której pracujemy 3 razy dziennie. Bardzo często nie opłaca się pracować 3 razy.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 11-05-2020 15:02

Zależy gdzie Wink U mnie są inne zasady, więc różnie jest w zależności od kraju. Kwestia obliczyć sobie wszystko. Pracowałem 3 razy dziennie od początku swojej gry i było dobrze (rok temu zaczynałem około, byłem w innym kraju). Tak samo kupowałem zawsze 4x jedzenie i nigdy jakoś nie miałem problemu z brakiem pieniędzy.

Na początku musimy wychodzić przynajmniej na zero, do czasu zwiększenia work skillów i Economic Score na max, potem jest już o wiele lepiej.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - macior1000 - 11-05-2020 20:53

Jeśli ktoś jest nadal zainteresowany dołączeniem do MPL to chętnie przygarnę parę osób do Montenegro. Jest u nas trochę Polaków. Smile

-Dzienna płaca łącznie z 3 prac przy 100% produktywności w przeliczeniu na GOLD: ~4,42G na dzień. (min 35MON za godzinę pracy. Aktualny przelicznik: 95MON / 1GOLD)
-Po dołączeniu do naszej organizacji bonus 90% zniżki na jedzenie. (0,50g dzienne za cały set posiłków [breakfast, lunch, snack, dinner])
-Brak work bonusu (rekompensatą jest maksymalna stawka pracy + prawie darmowe jedzenie)
-Oferujemy kompleksową pomoc dla naszych obywateli. Jeśli nie wiesz jak grać - chętnie wytłumaczymy.
-Nie wymagam rejestracji z refa, dlatego też aktualne dla chętnych osób z innych krajów. Wink


Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na PW na forum lub discord: Macias#3239. W grze mam nick "Macias". Smile


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - parwelcia - 11-05-2020 21:40

gdzie wynajac dom?


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - macior1000 - 11-05-2020 21:46

(11-05-2020 21:40)parwelcia napisał(a):  gdzie wynajac dom?

Zakładka Markets > Real Estate Market. Jeśli w Twoim kraju są domy do wynajęcia możesz z nich skorzystać klikając na zakładkę "Rent". Jeśli nic się tam nie wyświetla, to aktualnie nie ma dostępnych domów.

W zależności w jakim kraju jesteś - możesz korzystać z darmowego schroniska dla bezdomnych, które wyświetla się pod domami (Homeless Shelter). Jeśli jest wolne miejsce, to po prostu kliknij "Occupy a Room".


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - macius963 - 14-05-2020 13:42

(11-05-2020 21:46)macior1000 napisał(a):  
(11-05-2020 21:40)parwelcia napisał(a):  gdzie wynajac dom?

Zakładka Markets > Real Estate Market. Jeśli w Twoim kraju są domy do wynajęcia możesz z nich skorzystać klikając na zakładkę "Rent". Jeśli nic się tam nie wyświetla, to aktualnie nie ma dostępnych domów.

W zależności w jakim kraju jesteś - możesz korzystać z darmowego schroniska dla bezdomnych, które wyświetla się pod domami (Homeless Shelter). Jeśli jest wolne miejsce, to po prostu kliknij "Occupy a Room".

No nie do końca ;/

Bo wyświetla się takie coś
Cytat:Only citizens that received a work bonus in the last 5 days can use the shelter



RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - MicMaz - 14-05-2020 15:30

Bo musisz pracować 3 dni żeby mieć możliwość dołączenia do schroniska