Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 22-01-2013 00:01

kto mial to sie juz na Tobie poznal Tomazzi, mysle ze powinienes docenic ze sa jeszcze tutaj osoby ktore mimo Twoich bledow i aroganckiego zachowania dyskutuja z Toba bez wytykania tego palcami
naprawde docen to albo przetrzyj oczy i zacznij traktowac ludzi z szacunkiem, chyba ze tego nie nauczyli
pozdrawiam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - gonia - 22-01-2013 00:07

(21-01-2013 23:51)tomazzi napisał(a):  tyś się z głupim przez ścianę macała za często to wszystko tłumaczy
szczam z góry na dół ciepłym moczem czy takie 0 jak ty coś tu pisze czy nie, zonkiem to jesteś ty dla swoich rodziców
jeśli ktoś tu jest lojalny to buch - takie samo zero jak reszta waszej bandy także teksty o lojalności to pod jego adres
jesteś kundlem żyjącym na wyspie zwanej fantazja i tam pozostań, głupiemu trzeba przyznać rację niech ma radochę jakim jest mądrym w swej głupocie

chcesz szczekać to szczekaj dalej sama do siebie, ja z tobą wielkie zero zakończyłem rozmowę bo szkoda mi czasu na przepychanki słowne z infantylnym jednym wielki zerem i mój temat już ci powtarzam nie jest miejscem na twój spam, a na pw mi nie pospamujesz bo masz zaszczyt być w gronie samych swoich elitarnych wielkich zer tego forum = lista ignorowanych

buha haaa!!! aż to zacytowałam, abyś nie usunął swojej słownej porażkiSmile

Ależ pojechałeś po bandzie! pokazałeś swoją dojrzałość, kulturę, inteligencję.

NOooo teraz mówi prawdziwy Tomazzi - kupa gnoja i chama, który miesza w "potyczki słowne" rodziców!
Nie ugnę się do Twojego poziomu.

I kto tutaj się okazał "JEDNYM WIELKIM ZEREM" ?
zapewne czytelnicy tego forum ocenią.

Twoja lista ignorowanych mnie ani nie "szczypie ani nie ziębi".


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 23-01-2013 18:34

Ceny za mieszkanie do wynajęcia też poszły w górę w mazowieckim. I jest tylko 1 oferta ;/
Jak było szybciej po 2 zł za dobę to teraz 5. Ah ciężko. Ale już mam garnitur i teraz brakuje mi 10zł do aktówki.
Więc troszkę znowu więcej za spotkania będę dostawał.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-01-2013 18:45

(23-01-2013 18:34)mlekoju napisał(a):  Ceny za mieszkanie do wynajęcia też poszły w górę w mazowieckim. I jest tylko 1 oferta ;/
Jak było szybciej po 2 zł za dobę to teraz 5. Ah ciężko. Ale już mam garnitur i teraz brakuje mi 10zł do aktówki.
Więc troszkę znowu więcej za spotkania będę dostawał.

najlepiej mieć swój home i spokój z wynajmem Smile wtedy już go masz na stałe i nie patrzysz na to jaka jest cena wynajmu za dobę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 23-01-2013 18:54

Tak wiadomo, ale na starcie nie da rady od razu ;/
A tak w ogóle ile taka własna chatka kosztuje?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 23-01-2013 18:59

(23-01-2013 18:54)mlekoju napisał(a):  Tak wiadomo, ale na starcie nie da rady od razu ;/
A tak w ogóle ile taka własna chatka kosztuje?

do 800 pln, musisz patrzeć na rynku po ile są w twoim regionie w którym jesteś


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 23-01-2013 19:15

No to teraz zakupię aktówkę, a potem zajmę się zbieraniem na domek ;D


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-01-2013 20:31

(23-01-2013 19:15)mlekoju napisał(a):  No to teraz zakupię aktówkę, a potem zajmę się zbieraniem na domek ;D
Jedno € rozwiązało by sprawę, a to raczej nie jest sporo, raptem butelka piwa Smile a już nie musiał byś ciułać na aktówkę, gajer, czy dom, poza tym to optymalny start, bez € ciułać będzie ciężko ale życzę powodzenia.
Jedno € chyba można wpłacić ale to już z administratorem chyba trzeba się skontaktować.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 23-01-2013 20:34

Jeżeli to załatwia wszystkie te podstawowe problemy, to mogę to wpłacić spokojnie, to tylko 4 zł ;D a jak mówisz, że może sporo pomóc to warto.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 23-01-2013 20:37

(23-01-2013 20:34)mlekoju napisał(a):  Jeżeli to załatwia wszystkie te podstawowe problemy, to mogę to wpłacić spokojnie, to tylko 4 zł ;D a jak mówisz, że może sporo pomóc to warto.
Jasne że warto, koledzy chyba potwierdzą, najwyżej jedno czy dwa piwa sobie odpuścisz, a różnicę w grze na pewno odczujesz Smile