Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 24-11-2016 22:37

Jej... wygrałem Darconika: The Cube of Soul z randomowej gry na steam Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - flown - 27-11-2016 22:11

(22-11-2016 22:52)Matheo249 napisał(a):  No i super, będzie można wygrać coś lepszego Huh

Co xd Przecież dla bota wszytko jedno czy restock odbędzie się na przełomie jednego, dwóch czy trzydziestu dni. IMO masz mniejsze szanse na cokolwiek przy tym układzie, chyba że będziesz odświeżał stronę co 5s przez 3 dni.
Nie wiem jakie rozwiązanie jest bardziej dochodowe dla właścicieli serwisu, ale ja osobiście wolałem już jak był restock alert, który wyciekał do neta. Przy obecnych zasadach nie ma szans, żebym kampił 3 dni przed kompem.
No, ale to chyba ludzie zadecydowali koniec końców... Lol


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Matheo249 - 28-11-2016 01:51

(27-11-2016 22:11)flown napisał(a):  
(22-11-2016 22:52)Matheo249 napisał(a):  No i super, będzie można wygrać coś lepszego Huh

Co xd Przecież dla bota wszytko jedno czy restock odbędzie się na przełomie jednego, dwóch czy trzydziestu dni. IMO masz mniejsze szanse na cokolwiek przy tym układzie, chyba że będziesz odświeżał stronę co 5s przez 3 dni.
Nie wiem jakie rozwiązanie jest bardziej dochodowe dla właścicieli serwisu, ale ja osobiście wolałem już jak był restock alert, który wyciekał do neta. Przy obecnych zasadach nie ma szans, żebym kampił 3 dni przed kompem.
No, ale to chyba ludzie zadecydowali koniec końców... Lol

Mnie bardziej odpowiada obecna opcja, bo każdy ma równe szanse. Poprzednio i tak prawie każdy znał godzinę restocka, dlatego tak strona muliła. Można było coś wygrać, ale było ciężko. Teraz przy odrobinie szczęścia da się wygrać lepszą nagrodę. Jedyną wadą jest "kampienie" przez tyle dni.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 28-11-2016 10:32

Trzeba mieć duże szczęście, aby trafić akurat na restock. Niestety mając pracę jest to prawie niemożliwe. Wink W każdym razie powodzonka Wink


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - MACIEJ4175 - 28-11-2016 14:09

Wgl dostał ktoś koszulke za zaproszenie 20 osob? Jerk

Ja już rok czekam Jerk


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - SmigolMarek - 29-11-2016 21:49

Co do botów na fast restocku była captcha więc być może będą jeszcze większe szanse na wygraną


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Berde - 30-11-2016 14:43

dostał już ktoś z was nagrodę z ostatniego duzego restocka (6.11)? nie chodzi mi o paypale tylko nagrody rzeczowe? albo status waszej nagrody na stronie sie zmienił?


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Koja - 30-11-2016 17:05

Dodali procentowe wyniki z quizów Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Królik524 - 30-11-2016 18:51

Ja dostałem nagrode z ostatniego restocku rzeczową Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Zordi - 04-12-2016 20:59

O kurna nie szalejcie tak Big Grin
[Obrazek: 6sgm8p.png]



Aż jestem ciekaw po ile mają VP, że takie nagrody Smile

I czy komuś uda się takie cacko odebrać Wink