Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 20-01-2013 09:46

W którym regionie można najwięcej w pracy zarobić? Bo w mazowieckim to ceny spadły ostro. Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu było 100PLN za 8h a teraz jest 41 ;/ Porażka


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 20-01-2013 11:04

(20-01-2013 09:46)mlekoju napisał(a):  Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu było 100PLN za 8h a teraz jest 41 ;/ Porażka

Co do stawek za pracę to w końcu powoli wracają do normy a więc możliwe że będą jeszcze niższe Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-01-2013 11:17

(20-01-2013 11:04)mmichal013 napisał(a):  
(20-01-2013 09:46)mlekoju napisał(a):  Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu było 100PLN za 8h a teraz jest 41 ;/ Porażka

Co do stawek za pracę to w końcu powoli wracają do normy a więc możliwe że będą jeszcze niższe Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

ja tam w dara kebab np daję stanowiska za 72 pln za pracę także niech ci nie inwestujący w grę coś zarabiają bo w przypadku 20-40 pln za stawkę to dla nich zabójstwo zbierania na cokolwiek a w efekcie końcowym da to efekt znowu coraz mniejszej ilości aktywnych i kółko się zamyka spadając z jednej skrajności w 2
za mało nas jest w tej e-polsce i więcej ubywa nie aktywnych kont jak przybywa osób


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - elninio09 - 20-01-2013 12:44

(20-01-2013 00:22)tomazzi napisał(a):  
(19-01-2013 23:30)elninio09 napisał(a):  Który region jest najlepszy/ najtańszy? Tongue

a co masz na myśli ?
jeśli ceny na rynku to wszystkie w każdym regionie masz takie same

Chodzi mi o to w którym regionie możemy dostać najwięcej za prace, tansze koszty utrzymania. Jestem w Lublinie, ale tam cena za prace strasznie spadła i myślalem sie gdzies przeniesc ale nie wiem gdzie Big Grin no ale jak mowisz ze ceny wszedzie takie same to zostaje w Lublinie ^^.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 20-01-2013 12:49

ja w małopolskim swoje oferty pracy mając wolne mam po 72 pln
jak chcesz to możesz się przenieść, ale co do pozostałych ofert to w każdym regionie oscylują na podobnym poziomie
ja z czasem będę rozwijał firmy pod kątem oddziałów i miejsc pracy w nich, ale to przyszłościowo :)chodź powoli trzeba będzie o tym myśleć, by na każdy region mieć co najmniej 2-3 stanowiska czyli łącznie wszystkich 18/27


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 20-01-2013 23:23

(20-01-2013 12:49)tomazzi napisał(a):  ja w małopolskim swoje oferty pracy mając wolne mam po 72 pln
jak chcesz to możesz się przenieść, ale co do pozostałych ofert to w każdym regionie oscylują na podobnym poziomie
ja z czasem będę rozwijał firmy pod kątem oddziałów i miejsc pracy w nich, ale to przyszłościowo :)chodź powoli trzeba będzie o tym myśleć, by na każdy region mieć co najmniej 2-3 stanowiska czyli łącznie wszystkich 18/27

swiete slowa. ja w MISZA FOOD SA mam na dzien dzisiejszy 12 stanowisk i jestem we wszystkich regionach PL i od kilku dni mam wszystkie stanowiska wypracowane Smile no i teraz trzeba pomyslec nad dolozeniem miejsc


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 11:51

(20-01-2013 23:23)misza02 napisał(a):  
(20-01-2013 12:49)tomazzi napisał(a):  ja w małopolskim swoje oferty pracy mając wolne mam po 72 pln
jak chcesz to możesz się przenieść, ale co do pozostałych ofert to w każdym regionie oscylują na podobnym poziomie
ja z czasem będę rozwijał firmy pod kątem oddziałów i miejsc pracy w nich, ale to przyszłościowo :)chodź powoli trzeba będzie o tym myśleć, by na każdy region mieć co najmniej 2-3 stanowiska czyli łącznie wszystkich 18/27

swiete slowa. ja w MISZA FOOD SA mam na dzien dzisiejszy 12 stanowisk i jestem we wszystkich regionach PL i od kilku dni mam wszystkie stanowiska wypracowane Smile no i teraz trzeba pomyslec nad dolozeniem miejsc

ja nie mam we wszystkich regionach oddziałów także trzeba będzie myśleć nad ekspansją na nie no i dokładaniem miejsc pracy
wystawiam w małopolskim i codziennie 1 tura 8h w obu firmach schodzi i potem na 2 w ciągu jednego dnia też kilku pracowników zawsze jest, także nie ma nas wielu w grze ale widać większą aktywność, chodź nie ukrywam iż byłoby fajnie gdyby nas przybywało a nie ubywało i przybywało aktywnych graczy Smile
może kiedyś tego doczekamy SmileSmile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 21-01-2013 13:18

Ja to się dużo na forum nie odzywam ale zaglądam i czytam, wiec pewnie takich jest sporo, co do cen za płace to spadły i bardzo dobrzę, a teraz zaczyna się walka który produkt będzie tańszy....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 21-01-2013 13:30

(21-01-2013 13:18)Blackers napisał(a):  Ja to się dużo na forum nie odzywam ale zaglądam i czytam, wiec pewnie takich jest sporo, co do cen za płace to spadły i bardzo dobrzę, a teraz zaczyna się walka który produkt będzie tańszy....

to też prawda, masz rację ale nie brak nie aktywnych kont które codziennie automatycznie są usuwane
co do produktów to ja np nie patrzę na cenę tylko kto sprzedaje nawet jak cena sprzedającego jest wyższa niż np z bandy wielkich zer to kupuję drożej byle nie kupić u kogoś z bandy wielkich zer
nie robię zakupów u geo, valentyn ( ten to przede wszystkim za Wojakk), buch, gonia i reszta pomimo iż mają tańszy towar ale ja mam swoje zasady i wolę dopłacić do produktu jak zakupić u któregoś z wielkich zer


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 21-01-2013 13:52

A propo zakupow to dzieki tomazzi za odwiedzenie mojego stoiska z gajerkami Smile