Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 10-01-2013 12:42

To ze kanapki kupimy ponizej 30 pln to kwestia dni. oby stawki znowu nie powindowaly powyzej 100pln.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Telovim - 10-01-2013 13:07

generalnie zauważalne są tendencje zniżkowe mimo skoków w góre, które znacznie powoli zaczynają odbiegać od trendu.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-01-2013 13:14

(10-01-2013 12:42)misza02 napisał(a):  To ze kanapki kupimy ponizej 30 pln to kwestia dni. oby stawki znowu nie powindowaly powyzej 100pln.

wieś mak drób indyk przejrzał na oczy, nauczył się liczyć i się uspokoiło
barachło leży jego na rynku, nawet za bardzo nie daje ofert pracy ( może maszyna się skończyła ... ) i czeka by barachło zeszło by znowu uruchomić produkcję a jak nie to kolejne euro trzeba by było wpłacić na konto admina Big Grin

gonia też wyraźnie dała sobie dupie siana, konkurencję z kilkoma produktami pod względem ceny robi ci misza02 na rynku Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 10-01-2013 14:02

widze ze nadal potrafisz tylko krytykowac innych, szkoda ze nie zdajesz sobie sprawy z tego ze gdyby nie zmowa kilku osob spoza Twojej grupy ceny nadal oscylowalyby w granicach 100zl
ale to juz inna bajka
pozdrawiam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-01-2013 14:10

(10-01-2013 14:02)buch napisał(a):  widze ze nadal potrafisz tylko krytykowac innych, szkoda ze nie zdajesz sobie sprawy z tego ze gdyby nie zmowa kilku osob spoza Twojej grupy ceny nadal oscylowalyby w granicach 100zl
ale to juz inna bajka
pozdrawiam

powiedziałem ci, że masz ochotę zadawać się z jednymi wielkimi 0 to się zadawaj
mnie to lotto ceny mogę ustawić na wyższy poziom - gracze nie inwestujący w grę więcej u mnie idąc do pracy zarobią niż na niższych stawkach i tak na grze zarabiam w przeciwieństwie do wieś mak drób indyk, czy goni czy spółki - po dzisiejszej wypłacie już 2 z gry można powiedzieć jestem praktycznie na 0 z inwestycją, 3 firmami w grze i zasobami w postaci xau na koncie gracza, firm i pln w obu miejscach
tobie jak i innym wielkim zerom jeszcze zejdzie nim pierwszą wypłatę ktoś z was w ogóle zleci
stwierdzanie faktów jakie ma miejsce z mojej strony może ci się podobać a nie musi - to już twój problem
trzymasz z wielkimi zerami, to trzymaj dalej, twoja sprawa a kto z kim przystaje takim się staje

The End


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 10-01-2013 17:40

[attachment=1348]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 10-01-2013 18:38

gratuluje 2 wyplaty Smile oby tak dalej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 10-01-2013 20:47

Również gratulacje, nieźle wam idzie chopaki Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 11-01-2013 10:47

(10-01-2013 20:47)kleomenes napisał(a):  Również gratulacje, nieźle wam idzie chopaki Big Grin

dzięki misza i kleo Smile buduje się tu miejsce pasywnego dochodu, także każdy krok i działanie ma znaczenie strategiczne by szybciej i więcej tutaj zarabiać
niestety bez inwestycji jak każdy z was doskonale wie ten czas trwałby dużo dłużej niż w przypadku inwestycji własnych środków Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mikusek9 - 12-01-2013 11:42

Jakoś tego nie rozumiem biore prace na 8 godzin za 72 zł ? to po zakonczeniu moge wypłacić te 72 zł ?