Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy, awarie, błędy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Problemy, awarie, błędy (/Temat-Problemy-awarie-bledy-91634)



RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 23-03-2016 14:49

Wszystko normalnie działa i działało Big Grin


RE: Problemy, awarie, błędy - barykap - 23-03-2016 17:57

Przez chwile wywalilo serwery łacznie moze z 10 min bylo Smile moze jakis reset albo cos


RE: Problemy, awarie, błędy - id-user - 23-03-2016 20:54

Dobrze że bynajmniej szybko strona wróciła do pracy, skoro takie coś miało miejsce.


RE: Problemy, awarie, błędy - lolko89 - 25-03-2016 15:45

(23-03-2016 13:52)barykap napisał(a):  Brawooo znowu e forse caly serwer lezy brawo!!

Co się dzieje z ta eforsa.


RE: Problemy, awarie, błędy - saindd - 25-03-2016 16:32

coś nie tak jest bo wizyt prawie nie zalicza leadow 0 , co kilka min robi się moim saldzie po 20-40 gr wiecej


RE: Problemy, awarie, błędy - kellylentz9 - 25-03-2016 17:06

ja mam saldo 0,40 gr a leada zerooooooooo widać jak tniecie leady xDD


RE: Problemy, awarie, błędy - saindd - 25-03-2016 17:14

problem jakis widocznie maja ale pewnie oddadza za leady ktore wpadly


RE: Problemy, awarie, błędy - eforsa - 25-03-2016 18:05

Faktycznie pojawił się problem, który weryfikujemy jednak nie ma on związku z nienaliczaniem leadów, ponieważ dotyczy on również osób, które w ogóle nie korzystają z eforsy lub mają po kilka wyświetleń. Prosimy zignorować ten fakt, niedługo salda zostaną zaktualizowane.


@edit
Salda zostały zaktualizowane, przyczyna problemu została naprawiona, skutki jeszcze weryfikujemy.


RE: Problemy, awarie, błędy - polokk - 27-03-2016 12:57

po pare groszy mieliscie wiecej ? : P n stronie eforsy również pokazywało, ale nie robiłem screena na fonie, dopiero dzisiaj własnie wchodze bo zaczęły niknąc pieniadze, raz pisze że zarobiłem 36zl, na drugi dzien ze 6 etc oO (z tego samego dnia sie w momenci różni) - nie mam więcej dowodów niż tu, no ale sami przyznaliscie, że jakieś błędy macie, więc chyba nie potrebuje przedstawiać Wink
[Obrazek: ls7XZds.png]


RE: Problemy, awarie, błędy - fusek - 27-03-2016 15:13

(27-03-2016 12:57)polokk napisał(a):  po pare groszy mieliscie wiecej ? : P n stronie eforsy również pokazywało, ale nie robiłem screena na fonie, dopiero dzisiaj własnie wchodze bo zaczęły niknąc pieniadze, raz pisze że zarobiłem 36zl, na drugi dzien ze 6 etc oO (z tego samego dnia sie w momenci różni) - nie mam więcej dowodów niż tu, no ale sami przyznaliscie, że jakieś błędy macie, więc chyba nie potrebuje przedstawiać Wink
[Obrazek: ls7XZds.png]


co to za bot?