Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-01-2013 12:20

z mojej strony jest pomoc poleconym - takiego nicku jak na forum w poleconych nie mam ( no chyba, że masz inny )
chcesz czyjejś pomocy to bądź poleconym tej osoby nie jesteś to radź sobie sam, lub szukaj kto będzie za rączkę prowadził nie swoje baranki, bartex tutaj tak charytatywnie prowadzi czyichś poleconych


pseudointeligencie możesz zmienić region, ale to zbyt trudne by pomyśleć i by twój dziecięcy rozumek to ogarnął
są regiony gdzie jest bardzo dużo aktywnych osób, a masz ich dużo do wyboru nie musisz być w tym w którym jesteś
lać to sobie możesz na kolegów jak ci żaden w kuszę nie ustrzeli, szacunku do starszych powinni rodzice nauczyć, nie nauczyli to pozostaje współczuć i pierwsze rodziców by trzeba było wychować a potem ciebie
twoje pseudo życzenia płynące jadem żmiji to sobie wsadź tam gdzie słońce nie zagląda - po to mam rozum i liczę sam na siebie, z czyjejś pomocy korzystam jak mnie coś przerasta - tutaj w grze nie ma niczego czego byś sam nie ogarnął - ale typowy dzieciak : sam nie sprawdzi, na gotowe podane wyplute i przeżute gotowe do połknięcia musi mieć bo inaczej by się udławił


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - michalzabc - 07-01-2013 12:45

Obrażasz moich rodziców i nazywasz się dorosłym? Ha ha. Wątpię żebyś był starszym ode mnie. Reprezentujesz strasznie niski poziom Smile)
Nie dyskutuje już z Tobą. Za słaby jesteś. Kozak w necie he he Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 07-01-2013 12:54

michalzabac ja również pozdrawiam i życzę szczęścia oraz odrobiny dystansu do "docinek" Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 07-01-2013 16:39

Dobra, a tak po za tematem kłótni.
Bo na pierwszej stronie nie widać.
Czy wpływy zdobywamy tylko i wyłącznie pracą i spotkaniami? Czy są jeszcze jakieś inne opcje by zwiększyć swój wpływ, bo na razie waha się na poziomie 3%.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-01-2013 16:44

(07-01-2013 16:39)mlekoju napisał(a):  Czy wpływy zdobywamy tylko i wyłącznie pracą i spotkaniami? Czy są jeszcze jakieś inne opcje by zwiększyć swój wpływ, bo na razie waha się na poziomie 3%.

wpływ będziesz miał większy posiadając aktówkę, garnitur, tv, dom wynajęty lub swój, jedząc kanapki, wino, czytając gazetę
chodząc do pracy i na spotkania wpływ ci się zmniejsza - wyżej opisane rzeczy go podnoszą


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 07-01-2013 16:45

Czyli cały czas źle rozumowałem niestety ;/
Dzięki za wyjaśnienie, czas zainwestować w jedną z tych rzeczy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 07-01-2013 16:52

(07-01-2013 16:45)mlekoju napisał(a):  Czyli cały czas źle rozumowałem niestety ;/
Dzięki za wyjaśnienie, czas zainwestować w jedną z tych rzeczy

by mieć statystyki na odpowiednio wysokim poziomie to niestety wszystkie te rzeczy są ci nie zbędne w grze, bez nich nie będziesz miał wysokiej energii, wpływu i inteligencji


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 08-01-2013 12:54

A wysokie statystyki to wysokie zarobki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 08-01-2013 14:53

(08-01-2013 12:54)misza02 napisał(a):  A wysokie statystyki to wysokie zarobki

dokładnie tak jak piszesz misza
wyższe statystyki = większy zarobek wynagrodzenia z pracy, oraz większy bonus z kasy państwa gry za pracę Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mlekoju - 08-01-2013 16:34

Tego się domyślam ;D
Więc najpierw biję hajs na te podstawowe rzeczy, a potem zajmę się prawdziwym zarabianiem ;] mam nadzieję, że długo nie potrwa to, chociaż dopiero mam 60PLN