Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 12:01

Uk a Pl to dwie różne lokalizacje. Wiadomo, że dla uk będzie więcej typowanych ankiet.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 08-09-2020 12:13

Jestem na prolific ponad rok, zrobiłem 330 ankiet, ba nawet w 3 mnie odrzucono w początkowej mojej fazie, nikt mnie nawet mimo tego nie banował, najpierw masz jakieś awersje do Kryspina że dostaje dobrze płatne ankiety, teraz rzucasz tekstami o jakichś kłamstwach, atencji nikt tu nie szuka, nie martw się mogę Ci posłać screeny ankiet i na 20 funtów, podejrzewam że każdy kto jest trochę czasu na takie czy nieco mnie płatne się natknął, banować bez podstawy nie banują, chyba że poprostu mają już przesyt użytkowników z Polski jak na mturku i zawiesili rekrutację, w co wątpię, 5 ostatnich stron o jednym i tym samym, zazdrość bo ktoś dostał ankietę za tyle i tyle, jak support Ci nie pomógł to my również nic nie wskóramy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 12:17

Ale co ty mi tu wciskasz jakąś zazdrość? Jak ci argumentów brak to nie wtykaj mi dziecka w brzuch oki? Dziwne, że tyle osób banują. Mój kumpel tyle co założył konto i na dzień dobry przez tydzień nie miał ankiet. Ani jednej. Napisał i mu odpisali, że nie distanie już ankiet. Nie wytłumaczyli czemu. Tu nie ma czego zazdrościć, bo ja robote na etacie mam. Po prostu nie wierze w te ankiety na roznych panelach i tyle.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 08-09-2020 13:12

(08-09-2020 12:17)Massimo93 napisał(a):  Ale co ty mi tu wciskasz jakąś zazdrość? Jak ci argumentów brak to nie wtykaj mi dziecka w brzuch oki? Dziwne, że tyle osób banują. Mój kumpel tyle co założył konto i na dzień dobry przez tydzień nie miał ankiet. Ani jednej. Napisał i mu odpisali, że nie distanie już ankiet. Nie wytłumaczyli czemu. Tu nie ma czego zazdrościć, bo ja robote na etacie mam. Po prostu nie wierze w te ankiety na roznych panelach i tyle.

"TYLE OSOB ZBANOWALI"..I patrzysz na pryzmat tego, że zbanowali Ciebię i Twojego kolegę? Bo osobiście znam cały ogrom osób, które działają na tym panelu i znam tylko jedną która została zbanowana, a to dlatego, że wypełniała ankiety "na pałe". A jeśli nie to podaj mi tutaj kogo zbanowali innego. Jesteś po prostu zazdrosnym trolem, masz ból pośladków, bo nie potrafisz korzystać z danej strony. Dziwne co? Tyle ludzi i problem masz tylko Ty, i Twój " przyjaciel " którego w rzeczywistości zapewne nawet nie ma.
Więc czego oczekujesz? Że ktoś Ci napisze ze masz rację, mimo ze jej nie masz? Oczekujesz czegoś specjalnego? Co ma na celu dac Ci ta cała dyskusja? Już kilka stron wczesniej chłopaki wyjaśnili Ci i Cię, więc już sobie odpuść.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 13:42

Kolejny co nie potrafi czytać. Pisałem o paru moich kumplach z roboty. Nie znasz ich, tak jak mnie. Ja nie musze siedziec w tych ankietach. Niczego nie oczekiwalem, bo takich tępaków tutaj co nie umieją czytać jest jak widać na pęczki w tym temacie. Do szkoły sie wróćcie, a nie ankiety wypełniać.
Dla was kazdy co nie pisze po waszej mysli jest trolem. Juz czytalem tu takie watki. Zalośni jesteście dzieciaki.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Kryspin - 08-09-2020 13:58

Pewnie troll i jego "koledzy" siedząc w pracy założyli konta na tym samym adresie IP... Olać go i nie odpisujcie mu. Niech żyje w swoim świecie i bawi się swoimi kredkami


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Eduardo213 - 08-09-2020 14:22

(08-09-2020 13:42)Massimo93 napisał(a):  Kolejny co nie potrafi czytać. Pisałem o paru moich kumplach z roboty. Nie znasz ich, tak jak mnie. Ja nie musze siedziec w tych ankietach. Niczego nie oczekiwalem, bo takich tępaków tutaj co nie umieją czytać jest jak widać na pęczki w tym temacie. Do szkoły sie wróćcie, a nie ankiety wypełniać.
Dla was kazdy co nie pisze po waszej mysli jest trolem. Juz czytalem tu takie watki. Zalośni jesteście dzieciaki.

Nie wiem kto tu powinien do szkoły wrócić, skoro jesteś na tyle ograniczony umysłowo, ze nie potrafisz z prostej strony korzystać.
Nie musisz siedzieć w ankietach? To po co się napinasz? Nie musisz to zamknij już buzię, skończ temat i tyle. Znajdź sobie pożyteczne zajęcie i płacz dalej, że ktoś zarobi A Ty nie. Pozdrawiam.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - szymontg - 08-09-2020 14:26

Jeszcze za reklamę tego portalu mi nie płacą także spokojnie Panie Massimo nie muszę pisać samych superlatyw Wink swoją drogą nie przypominam sobie żadnej nie miłej sytuacji ze strony prolific, każda reklamacja na moją korzyść była rozstrzygana, także nie wiem co nasz autorytet musiał narobić żeby bana załapać, coś mi chyba śmierdzi multikontami ? Myślę że nie ma co kontynuować tematu a kolejne zaczepki że jesteśmy kłamczuszkami zostawić bez odezwyWink tymczasem Retriever_TI_2.0
Hosted by Retriever Online
£4.87


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wujas - 08-09-2020 14:29

(08-09-2020 13:42)Massimo93 napisał(a):  Do szkoły sie wróćcie, a nie ankiety wypełniać.

(08-09-2020 11:52)Massimo93 napisał(a):  Pisałem, że mam na zakładkach otwarte panele cały czas i odświerzam strony....


Ooookfacepalm


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Massimo93 - 08-09-2020 14:35

@szymontg Multikont nigdy nie miałem. Może Ty jesteś w tym temacie obeznany.
@Eduardo213 ograniczony raczej Ty jestes skoro nadal nie potrafisz przeczytać po polsku co się do Ciebie pisze. Wróć i czytaj jeszcze raz i jeszcze aż zrozumiesz. ?
@Kryspin wszyscy są trolami tutaj tylko nie Ty. Biedactwo ?