Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - propozycje programów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireSub - propozycje programów (/Temat-FireSub-propozycje-programow-86409)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: FireSub - propozycje programów - MartinS - 14-03-2014 21:06

Na chwile obecna nie posiadamy usługi obsługującej treści adultowe. Jeśli wprowadzimy już wszystkie oferty, pomyślimy nad usługa adultowa.


RE: FireSub - propozycje programów - harnasiek - 14-03-2014 21:12

darmowy internet w telefonie Smile))


RE: FireSub - propozycje programów - Duxone00 - 14-03-2014 21:27

Nie przeglądałem całego tematu jednakże może ktoś nie wpisał jeszcze mojego pomysłu.

Co myślicie np o takiej subskrypcji

dodaj gry do swojego konta steam gdzie mieli byśmy opcję ustawienia nazwy gry po pełnej aktywacji i odliczeniu licznika 10 minut wyskakiwał by błąd by spróbować ponownie np z wyniku przesilenia bądź dużej aktywności dodania nowych gier do kont


RE: FireSub - propozycje programów - Krashai - 15-03-2014 16:05

(14-03-2014 21:27)Duxone00 napisał(a):  Nie przeglądałem całego tematu jednakże może ktoś nie wpisał jeszcze mojego pomysłu.

Co myślicie np o takiej subskrypcji

dodaj gry do swojego konta steam gdzie mieli byśmy opcję ustawienia nazwy gry po pełnej aktywacji i odliczeniu licznika 10 minut wyskakiwał by błąd by spróbować ponownie np z wyniku przesilenia bądź dużej aktywności dodania nowych gier do kont

Jestem tak bardzo za że aż bardzo !


RE: FireSub - propozycje programów - FireMedia - 15-03-2014 16:13

(14-03-2014 21:12)harnasiek napisał(a):  darmowy internet w telefonie Smile))

Jestem przeciwny tego typu pomysłom. Użytkownik subskrypcji może przez to wygenerować ogromne koszty dla siebie, ponieważ może myśleć, że może korzystać z netu do bólu...


FireSub - propozycje programów - Admin - 15-03-2014 23:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.