Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 25-11-2012 20:37

Ale po co mają jeździćXpokerface?
Nie oni są od wymierzania sprawiedliwości a jak mają dowody, wiedzą gdzie mieszka i im zależy, to na pewno zgłosili na policje, która w takiej sytuacji z pewnością zrobi swoje.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 25-11-2012 20:40

Być może jeśli komuś ukradł nie wiele to się pogodzi z tym.
Ja na pewno nie i już wszystko uruchomiłem jak należy w zeszłym tygodniu.
Natomiast w ramach dodatkowych "akcji" przez najbliższe kilka dni postaram się mu w sposób dość znaczący umilić życie.




PS. w piątek wszyscy mieli mieć swoje pieniądze, a jak widzicie jest jak jest...,
myślę, że tylko sąd do niego przemówi.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - filipoos - 25-11-2012 22:20

Również potwierdzam, że jutro sprawę zgłaszam na policję,
Mam wszelkie potrzebne dowody, po konsultacji wiem na pewno, że mu się nie upiecze Smile

Pieniądze miały być najpóźniej do piątku, nie doszły, brak dalszego kontaktu, sprawa oczywista, oszust musi ponieść karę.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 25-11-2012 22:26

@filipoos

bardzo dobrze, im więcej nas tym lepiej. Kłamie typ na każdym kroku. Dziś już nie chce się rozpisywać, ale jutro zapodam wam jak wygląda mój kontakt z tym oszustem.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 25-11-2012 22:30

Mi to wgl. nie odpisuje. Sprawa zgłoszona.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - kleomenes - 25-11-2012 22:39

(25-11-2012 22:26)cpr napisał(a):  @filipoos

bardzo dobrze, im więcej nas tym lepiej. Kłamie typ na każdym kroku. Dziś już nie chce się rozpisywać, ale jutro zapodam wam jak wygląda mój kontakt z tym oszustem.
To on z tobą nadal gada i kit wciska ? Niezły koleś.
cpr to zostaje mi czekać do jutra na tą konwersację Big Grin


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - goblinX - 25-11-2012 22:41

Nawet jeśli ukradł komuś nie wiele to nie powinno się tego odpuszczać, tak dla zasady.
Również będę mu umilał życie.
GIT, ty se zakup stoperan, bo szykuje ci się niezła dawka stresu, mogą ci jelita nie wytrzymać.
Skontaktuje się z jego rodzicami, bo widzę zero kontaktu z nim. Nim się zajmie tym typem policja to rodzice przetrzepią mu łeb. Widać nie zdają sobie sprawy jaki mają margines w rodzinie.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - filipoos - 25-11-2012 23:38

Rozmawiałem w środę w tym tygodniu, także "kontakt miałem" Wink

Nie zamierzam odpuścić, gdyż te pieniądze się nam należą ;]


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - goblinX - 25-11-2012 23:52

(25-11-2012 23:38)filipoos napisał(a):  Rozmawiałem w środę w tym tygodniu, także "kontakt miałem" Wink

Nie zamierzam odpuścić, gdyż te pieniądze się nam należą ;]

Również kontakt miałem, ale się urwał. Nie wiem, może nie taką czcionką do niego pisałem? A może zajęty jest drukowaniem, fałszowaniem czy co tam jeszcze.
Cierpliwość się kończy.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - bodek7654 - 26-11-2012 11:12

Too ile osob juz zglosilo?