Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 17:33

(16-10-2012 17:28)WojaKk napisał(a):  
(16-10-2012 17:25)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

Plus jakieś dodatkowe oddziały i stanowiska prac po 1€ i chyba materiał czyli papier

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Ok, dzięki za info Wink

Dodatkowo przed chwilą potwierdziłem to co sądziłem. Tomazzi napisał, że w meetingach te czerwone to my a zielone to druga osoba. Jednak czerwony kolor ma osoba, która aktualnie "przegrywa" spotkanie ale jednak może jeszcze to ulec zmianie. Jeśli pasek jest cały zielony a na środku cienka szara linia to znaczy, że jest remis i nikt nie zostaje nikogo poleconym Wink

Co do koloru to chyba zależy w jakim koloże jest nasz nick np. Nasz nick ma kolor zielony to nasz pasek jest zielony

Edit: tomazzi byłeś szybszy

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 17:36

(16-10-2012 17:33)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 17:28)WojaKk napisał(a):  
(16-10-2012 17:25)mmichal013 napisał(a):  
(16-10-2012 17:18)WojaKk napisał(a):  Tylko, że na założenie nawet redakcji potrzebne jest 6€ (5€ za założenie + 1€ za licencję) + kupienie maszyny czy czegoś tam Tongue Więc 5€ nie starczy, chyba że nie trzeba licencji Wink

Plus jakieś dodatkowe oddziały i stanowiska prac po 1€ i chyba materiał czyli papier

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2
Ok, dzięki za info Wink

Dodatkowo przed chwilą potwierdziłem to co sądziłem. Tomazzi napisał, że w meetingach te czerwone to my a zielone to druga osoba. Jednak czerwony kolor ma osoba, która aktualnie "przegrywa" spotkanie ale jednak może jeszcze to ulec zmianie. Jeśli pasek jest cały zielony a na środku cienka szara linia to znaczy, że jest remis i nikt nie zostaje nikogo poleconym Wink

Co do koloru to chyba zależy w jakim koloże jest nasz nick np. Nasz nick ma kolor zielony to nasz pasek jest zielony

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

dlatego mówię, zależy po której jesteśmy stronie w spotkaniu Smile
jak po lewej to nasz kolor jest zielony, jak po prawej to czerwony Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 18:33

hihi admin sam gra w swoją grę i jeszcze wpłaca z konta do budżetu gry Big Grin


admin concluded on the spot a trip and payed 0.20 EURO to game fund


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 18:36

Sprzedałem poleconego za 1 XAU , z czego dostałem 0.95 Tongue


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 18:38

Za to mi w końcu odpisał ale na moją niekorzyść
Cytat: Salary is related to productivity. Check your productivity and do the calculation. There is no error.
Ciekawe według niego wszystko się zgadza Dodgy

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 18:40

(16-10-2012 18:38)mmichal013 napisał(a):  Za to mi w końcu odpisał ale na moją niekorzyść
Cytat: Salary is related to productivity. Check your productivity and do the calculation. There is no error.
Ciekawe według niego wszystko się zgadza Dodgy

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

to albo podawany przelicznik jest błędny co do zarobków, albo nie wiem co jest grane ...


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 16-10-2012 18:40

Mi jeszcze nie odpisał. Czyli to normalne, że zarabiam 20 groszy za 8h pracy? :|


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 16-10-2012 18:42

(16-10-2012 18:36)WojaKk napisał(a):  Sprzedałem poleconego za 1 XAU , z czego dostałem 0.95 Tongue

bo to idzie na grę do kasy państwa polskiego także prowizją wspomogłeś i zwiększyłeś budżet polski Big Grin


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 18:55

(16-10-2012 18:42)tomazzi napisał(a):  
(16-10-2012 18:36)WojaKk napisał(a):  Sprzedałem poleconego za 1 XAU , z czego dostałem 0.95 Tongue

bo to idzie na grę do kasy państwa polskiego także prowizją wspomogłeś i zwiększyłeś budżet polski Big Grin

Czyli prosto mówiąc podatki są wszędzie ale nie ma jeszcze dziury budżetowej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 16-10-2012 18:57

(16-10-2012 18:40)WojaKk napisał(a):  Mi jeszcze nie odpisał. Czyli to normalne, że zarabiam 20 groszy za 8h pracy? :|

Według admina raczej tak Huh ale zobaczymy co tobie odpowie a taka rada spróbuj wysłać jeszcze raz może szybciej odpowie ( przynajmniej mi odpowiedział )

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2