Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W przyszłości - spełnianie marzeń... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W przyszłości - spełnianie marzeń... (/Temat-W-przyszlosci-spelnianie-marzen-146949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - lycho - 03-12-2017 12:38

A czy na stronie z hackami masz real czy fake content?


RE: Dziennik 16-latka! [SEO] [SUB SMS] [PPI/CPA] - kochamkesz - 03-12-2017 13:01

A Ty spamując tymi zielonymi linkami sraczki dostałeś ??


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 03-12-2017 20:19

(03-12-2017 12:38)lycho napisał(a):  A czy na stronie z hackami masz real czy fake content?
Trudno zrobić real, jeśli chodzi o hacki Big Grin


Dziś wykupiłem premium na HitLeap. Postaram się jeszcze dzisiaj bądź jutro rozwiązać problem z stopką, jak będzie mahuzz. Dzisiaj czasu zbytnio nie miałem, więc dlatego tak mało zrobiłem. Chociaż w sumie tylko to miałem w planach Wink Jutro ruszamy pełną parą!

Dzisiejszy dzień póki co:
[Obrazek: 9223f7df30123ca11efc152a2f929e5b.png]
Edit: Wpadło 6,11$ Wink

Zmieniłem nazwę dziennika!



RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - broofie - 04-12-2017 10:47

Ostatnio byl dobry moment zeby skupic sie na zdobywaniu ruchu z USA - 0,70$ za leada. Swoje strony kierujesz pod konkretny kraj/rejon, czy uderzasz global?


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 05-12-2017 22:05

(04-12-2017 10:47)broofie napisał(a):  Ostatnio byl dobry moment zeby skupic sie na zdobywaniu ruchu z USA - 0,70$ za leada. Swoje strony kierujesz pod konkretny kraj/rejon, czy uderzasz global?
Global Smile

Dziś jeden z gorszych dni na Ogads, konwersja masakryczna, leady praktycznie same za 0,03$. Póki co - niecały 1$. Choć mogę wybaczyć, ponieważ 3 wcześniejsze dni były na duży plus, ~5$/dzień Wink
Co Wy na to, abym zrobił jeszcze jedną stronę pod PPI? Smile
Teraz nie mam co robić, ze snapem nie mogę działać bo mi zacina, a telefon jeszcze nie doszedł, z SEO strony nr.2 pod PPI też jeszcze poczekam z 3 dni.
Jakoś naszła mnie chęć do pracy, to dobrze. Wink

Stopka już ogarnięta, pomógł mi @[Hexagon.], dzięki!



RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Hexagon. - 05-12-2017 22:33

Nie ma lekko, rób drugą stronę. Tak jak napisałem na PW, zaplecze już jakieś masz więc łatwiej będzie Ci wystartować a większe zarobki też się przydadzą ;p

A co do stopki itp, to polecam się na przyszłość Wink


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Ando - 06-12-2017 00:31

Rób kolejną stronę pod PPI Smile


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 08-12-2017 22:47

[Obrazek: Bez-nazwy-1-1.png]

Hej!

Posłuchałem się Was i zrobiłem 3 stronę. Obecnie mam 4 strony: 1 pod suby, 3 pod PPI. 1 zarabia, dwie idą do pozycjonowania. Mam nadzieję, że jak wybiję te dwie strony już to dniówka na Ogads będzie wynosić min. 10$ Smile Tym bardziej, że oby dwie nisze mają 2x więcej wyszukiwań niż moja poprzednia nisza. Ale 10$ ma być! Big Grin

Nie będę się za bardzo rozpisywał co zrobiłem wczoraj i przedwczoraj, zrobiłem te same czynności jak pracowałem nad pierwszą nową niszą. Wspominałem o niej w poprzednim wpisie.

Dla jasności - skopiuję po prostu treść z poprzedniego postu, trochę pozmieniam. Tongue
Radzę przeczytać Wink

Co zrobiłem przez ostatnie 3 dni?

- Zakupiłem domenę .online na namecheap za 1,5$
- Zmieniłem dnsy na te, jakie mam na hostingu
- Wyszukałem kolejną niszę
- Wrzuciłem wszystko na hosting
- Zoptymalizowałem stronę
- Dobrałem keywordy
- Zablokowałem wszystkie roboty z wyjątkiem google.com
- Wgrałem sitemape
- Dodałem parę poprawek na stronie pod suby

Zazwyczaj dnsy zmieniało mi już po ok. 1h. Czekam jeden dzień i nic. Nie wiedziałem o co chodzi, przecież wszystko zrobiłem.. Okazało się, że popełniłem literówkę w nazwie domeny, kiedy dodawałem domenę do panelu hostingowego impreza

Na jutro mam zamiar zakupić dwa artykuły na dwie strony. Chciałem na początku wygenerować je programem SEO Content Machine (bądź czymś innym), lecz jak napisałem do @[Noozer]a to od razu zmieniłem zdanie Big Grin
Nie chciałbym, żeby moja strona po pewnym czasie dostała thina. O dziwo starsza strona pod PPI nadal się trzyma! A artykuł na nią generowałem Article Forge.

Ogólnie to strony miałem gotowe i w zasadzie nie pozostawało mi nic innego jak odczekać parę dni i je pozycjonować. Lecz... zapomniałem o tekstach na strony pokerface
Niby tak oczywista sprawa, a myślałem że są nie potrzebne. Dopiero po pewnym czasie parę osób mi powiedziało, że mają wpływ na pozycjonowanie Big Grin

Także czekam na artykuły i od razu je dodaję na strony!

Nadal czekam na weryfikację strony przez SunLead. Może napiszę do kogoś innego, bo z tego co widzę na gg ich praktycznie nie ma. Chyba że pomyliłem numery Tongue

Jak zweryfikują mi stronę to ogarnę miejscówki, gdzie będę mógł umieścić linka do niej. Na razie nie ma to sensu, gdyż mam zablokowaną weryfikację sms na sunlead.

Ostatnio mają jakieś problemy na serplab, także muszę poczekać na aktualizację serpów.

Ogads, godzina 22:37
[Obrazek: bf1e57d0ca4114c2b9bb20c38fcb4a93.png]
Jeszcze ponad 7 godzin do zakończenia dnia na ogads, 5$ styknie? Wink

Nie wiem czy Wy też macie takie przeczucie, ale myślę że jak wybije te dwie nowe strony, to zarobki wzrosną dwukrotnie. Może nawet trzykrotnie? Wink W końcu wyszukiwania są większe, a konkurencja praktycznie taka sama jak na poprzedniej niszy, którą wybijałem. Będzie ogień!



[Obrazek: dziennik-zarobki-1.png]



RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - patttson - 08-12-2017 23:10

Co do SunLead - ja za to mam wrażenie, że Niko siedzi tam cały dzień. Po prostu jest na niewidocznym - dlatego tak Ci się wydaje lub pomyliłeś numery Big Grin


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Xanter98 - 09-12-2017 03:35

Nie wiem czy oplaca Ci sie zaczynac teraz pod Smsy, zanim SEO zadziala to moze wejsc w zycie ustawa :/