Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. (/Temat-Dziewczyna-mnie-rzucila-bo-jestem-biedny-teraz-zarobie-miliony-123824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 16-05-2016 13:06

W ciągu godziny problemy ze stroną TrafficWaveSurfing mają zostać na dobre zażegnane.

Przez kolejne 7 dni nie będzie trzeba oglądać reklam by otrzymać naliczenia! Smile


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - iPlusOfficial - 17-05-2016 15:53

O co chodzi z tym career plan w TWS? Gdy osiagnoe sie dana ilosc adpackow, dostane nagrode?


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 17-05-2016 16:47

dokładnie, pierwszy poziom przy 4000 aktywnych paczek (1$)


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 17-05-2016 20:39


Wziąłem się za szkolenie z programowania, nim zacznę PHP, zrobiłem 1 lekcję z HTML. A teraz siłownia i czas barki.




co zrobiłem i ile zarobiłem:
ustawiłem trochę solo ads w pewnym programie i o dziwo niespełna po 30 minutach już miałem 6 kliknięć i 1 rejestrację Big Grin


http://www.trafficwavesurfing.com/ref/1015
Zainwestowane: +0$ (ogółem 100 $)
Przekazane poleconym +0$ (ogółem 168$)
Zarobione: + 304,73 $ (ogółem 2444,21 $)
Wypłacone: + 101,55 $ (ogółem 636,65 $)


dołącz do mnie a dorzucę Ci do 150% refback Smile
moje paczki
[Obrazek: panel.jpg]



http://traffichubb.com/ref/452
Zainwestowane: +0$ (ogółem 70 $)
Zarobione: +129,33 $ (ogółem 2723,26 $)
Wypłacone: +61,33 $ (ogółem 679,45 $)


dołączając teraz otrzymasz nawet do 25% na start! Jak? Zapytaj Smile
Moje paczki:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]




www.recyclix.com
Zainwestowane: +0 Euro (ogółem 65 Euro)
Zarobione: + 4,44 E (ogółem 54,43 E)
Wypłacone: +0 $ (ogółem 0 $)


Moje aktywa to 697 kg


Moje niegdyś ulubione www.mypayingads.com
[Obrazek: paczki.jpg]





Dodatkowo dołączyłem do Hashocean zapraszam https://hashocean.com/?rid=457885 Smile
Moje wydobycie to 1.2$ dziennie
[Obrazek: hashocean.jpg]


wypłaty:
Trafficwavesurfing
[Obrazek: 16_05.jpg]

Traffichubb
[Obrazek: 16_05.jpg]



Strona do zdobywania realnych poleconych www.udimi.com


Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu ze mną Smile



RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - olekn1 - 17-05-2016 22:14

Co do szkolenia z programowania, to jeżeli jesteś w tym początkujący, to polecam kursy Mirosława Zelenta (teraz Pasja Informatyka) na YT Wink

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 18-05-2016 10:31

Dzięki, właśnie od niego zaczynam naukę, profesjonalne podejście z domieszką humoru. Nie jest nudno! Big Grin


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 18-05-2016 13:50

Uruchamiam specjalny Team Builder do Beonpush. Jak wiecie na tym programie można fajnie zarabiać nie tylko na paczkach ale także na bonusach binarnych.

Do wystartowania w programie wystarczy tylko paczka za 20$ by odblokować reflink

O co chodzi z team builderem? Głównie o to że wpisujemy kolejne osoby do waszego teamu!

Każda osoba która się zgłosi, otrzyma 2 poleconych. Tzn. Pierwsza osoba "Janusz" wpisywana jest pode mnie, 2 kolejne które się zgłoszą wpisane zostaną pod Janusza. Teraz następne osoby wpisane zostaną pod partnerów Janusza.

Czyli każdy z chętnych będzie miał podpisanych 2 poleconych, tak żeby uruchomić bonus binarny!

Zasady:
1. Napisz "NIL" w poście
2. Otrzymasz link z którego się rejestrujesz
3. Po zakupie wybranej przez siebie paczki, podaj mi swój reflink

Gotowe! Zaczynajmy, kto pierwszy? Smile


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Michał11118 - 26-05-2016 22:25

Powiedz co mam zrobić jak ostatnio w TG naliczenia strasznie kuleją, a ja wypłaciłem tylko 6$ z 25 wpłaconych jeszcze przez PP?


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - kernst - 15-06-2016 10:22

Szczerze? Nie wiem bo porzuciłem ten program.

Trochę czasu mnie nie było, kilka programów upadło m.in TWS, a TH ma restart. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w założeniu sporu to chętnie pomogę.

Aktualnie zainwestowałem w HashOcean 300$ i obecnie mi generuje ok 5.3$ zysku oraz 250$ w Earnevery30minutes, korzytając z reklamy tego serwisu można zdobyć nawet sporą ilość poleconych w innych programach, tylko trzeba wiedzieć jak i które banery/reklamy ustawić Smile

Jeżeli ktoś chce podjąć współpracę jako mój partner, to także oferuję pokrycie części ew. strat wynikających z inwestycji, która nie zdąży się zwrócić. Na jakich zasadach? Jeżeli ja będę na plus z programem to 30% tej kwoty przeznaczę dla osób, które nie zdążą odzyskać swojego kapitału.

Przykład. Wpłacam 500$ zarabiam 1000$. 30%*500$=150$ przeznaczam dla osób które ew. stracą w programie. Jeżeli byłoby 2 partnerów, którzy wpłacili po 100$, a nie wypłacili nic, oboje otrzymają po 75$.

Warunek konieczny to działanie wg. moich wskazówek, jeżeli dam cynk, że należy wycofać kapitał i przestać reinwestować środki, a ktoś się do tego nie zastosuje to ryzyko bierze na własne barki tracąc tym samym możliwość otrzymania rekompensaty.


Wieczorem zrobię lekkie podsumowanie tego co ostatnio się wydarzyło Big Grin


RE: Dziewczyna mnie rzuciła bo jestem biedny, teraz zarobie miliony.. - Deoes - 15-06-2016 11:04

Powodzenia, co studiujesz?