Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - greex - 09-08-2017 20:38

@up

Odpal sobie na trzech kartach i staraj się w miarę szybko robić, to na lajcie osiągniesz ponad 3 dolary na godzinę.

Ban wleciał mimo, że miałem 95% skuteczności, teraz, gdy są obrazki typu - na obrazku wybuch, a opis pod obrazkiem "violent_blood" daje stop working i start working, bo nie jestem pewien jak tam zaznaczają ludzie. i póki co godzinka bez bana... Zobaczymy jak dalej


RE: Hivemicro.com +18 - specuuu - 10-08-2017 02:54

(09-08-2017 20:38)greex napisał(a):  @up

Odpal sobie na trzech kartach i staraj się w miarę szybko robić, to na lajcie osiągniesz ponad 3 dolary na godzinę.

Ban wleciał mimo, że miałem 95% skuteczności, teraz, gdy są obrazki typu - na obrazku wybuch, a opis pod obrazkiem "violent_blood" daje stop working i start working, bo nie jestem pewien jak tam zaznaczają ludzie. i póki co godzinka bez bana... Zobaczymy jak dalej


co masz na mysli mowiac 3-4 karty? odpalanie 4 roznych kont, przelaczanie co chwile miedzy nimi i klikanie na nich tych samych odpowiedzi?


RE: Hivemicro.com +18 - greex - 10-08-2017 12:03

Źle się wyraziłem Wink Chodziło o okna. A dokładniej o takie coś - https://puu.sh/x6uaA/2fadeada4f.png
Wtedy, gdy obrazek się ładuje/wczytuje na pierwszym oknie, my lecimy do drugiego, potem od razu trzeciego itd - nie tracimy czasu na ładowanie obrazka, a obrazek, który będziemy robili "za chwilę" widzimy kątem oka - przy NSFW bez niczego w ciągu ułamku sekundy zdecydujemy gdzie przypisać. Polecam spróbować, gdy obrazki będą fajnie szły (bez no more task) - spokojnie da się na 4 kartach wyciągnąć 7-9 tysięcy obrazków w ciągu godziny. Trzeba tylko klikać bardzo szybko - przy NSFW to mozliwe, gorzej przy innych kategoriach, gdzie trzeba się więcej "namyślać".




RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 10-08-2017 13:38

(10-08-2017 12:03)greex napisał(a):  Źle się wyraziłem Wink Chodziło o okna. A dokładniej o takie coś - https://puu.sh/x6uaA/2fadeada4f.png
Wtedy, gdy obrazek się ładuje/wczytuje na pierwszym oknie, my lecimy do drugiego, potem od razu trzeciego itd - nie tracimy czasu na ładowanie obrazka, a obrazek, który będziemy robili "za chwilę" widzimy kątem oka - przy NSFW bez niczego w ciągu ułamku sekundy zdecydujemy gdzie przypisać. Polecam spróbować, gdy obrazki będą fajnie szły (bez no more task) - spokojnie da się na 4 kartach wyciągnąć 7-9 tysięcy obrazków w ciągu godziny. Trzeba tylko klikać bardzo szybko - przy NSFW to mozliwe, gorzej przy innych kategoriach, gdzie trzeba się więcej "namyślać".

No fajnie, tylko komu by się tak chciało? Zawsze ktoś takie coś pisze i mówi ile mu to nie wyjdzie, np. $4/h. Jednocześnie pisze, że sam klikał tylko pół godziny bo coś... To tak jakby powiedzieć, że jesteś w stanie coś zrobić w 24h godzin, ale nie powiedzieć, że doliczając sen, jedzenie, odpoczynek wyjdą z tego 3 dni roboty.


RE: Hivemicro.com +18 - greex - 10-08-2017 13:59

Otóż to. Komu by się chciało? Tak czy inaczej uważam, że lepiej w takim tempie się pomeczyc 3-4 razy po pol godziny w ciągu dnia i zarobić te parę dolarów , niż bardziej luźno klikać 6 godzin. Oczywiście jak obrazki fajnie idą, bo przez 95% czasu to jak krew z nosa i lepieh odpuścić.


RE: Hivemicro.com +18 - specuuu - 10-08-2017 17:16

Na tej stronie w 5h mam 9.5$ i 19300 kliknięć. w ciągu 10 dni wychodzi około 100$. To chyba nieźle co?


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 11-08-2017 00:48

W chwili obecnej - 2 w nocy 2.4$/h. Bardzo przyjemnie sie klika Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Adam05 - 11-08-2017 11:03

Loga tv też idą jak burza.


RE: Hivemicro.com +18 - greex - 11-08-2017 11:05

Tylko są problematyczne trochę, bo jest dużo opcji do wyboru ;p Lepsze są akcje Yes/No, albo ewentualnie NSFW, gdzie w sumie tylko 3 opcje są wybierane - palce na 1 2 i 3 i jedziemy Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - specuuu - 11-08-2017 11:13

już mam 20$+, zobaczymy jak z wypłatą