Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-01-2013 20:00

(03-01-2013 19:08)Dedi napisał(a):  gdzie tu znajduje sie jakas informacja o podaniu mojego numery bankowego czy cos..? , zarejestrowalem sie jestem na profilu i nic nie widze o zarobku kasy czy cos.. a tym bardziej nie moze zmienic ukraine na polske..
"Ooo, gra gdzie można zarobić, super, zarejestruje się. Ok już, teraz się zaloguję, super, wszystko działa ale gdzie do k***y nędzy jest to okienko ile $$$ już zarobiłem, powinien być licznik i n***lać bez przerwy. Byle by ta kasa mi się w banku zmieściła"
beka
Sorry, nie mogłem się powstrzymać Jerk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-01-2013 20:08

(03-01-2013 20:00)kleomenes napisał(a):  
(03-01-2013 19:08)Dedi napisał(a):  gdzie tu znajduje sie jakas informacja o podaniu mojego numery bankowego czy cos..? , zarejestrowalem sie jestem na profilu i nic nie widze o zarobku kasy czy cos.. a tym bardziej nie moze zmienic ukraine na polske..
"Ooo, gra gdzie można zarobić, super, zarejestruje się. Ok już, teraz się zaloguję, super, wszystko działa ale gdzie do k***y nędzy jest to okienko ile $$$ już zarobiłem, powinien być licznik i n***lać bez przerwy. Byle by ta kasa mi się w banku zmieściła"
beka
Sorry, nie mogłem się powstrzymać Jerk

kleo miałem to samo napisać, ale olałem bo zaraz by ktoś zgłosił - przyszedł by killer i miałbym kolejne 20% bo przecież ja psuję atmosferę na forum a on widać się wyżywa ostami waląc nie powiem za co

nic nie poradzisz - ten typ tak ma - dzieci chcą nic nie wiedząc od razu mijony zarabiać za nic i z niczego
jest jak byk opisane w 1 poście krok po kroku, to po co przeczytać, lepiej posta usadzić jak kolega wyżej
jeszcze nie jeden się taki pewnie pokaże


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 03-01-2013 20:17

Kończę przygodę z virt. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem biznesu to zapraszam na pw/gg. Tomazzi dziękuje za prowadzenie w tym programie impreza
[Obrazek: 1J1iP]


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-01-2013 20:20

oj Coristo szkoda, że rezygnujesz ...
dzięki również za udział w ekipie forum i grze wspólnej Smile


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 03-01-2013 20:50

Szkoda że kończysz grę zwłaszcza teraz kiedy ceny za pracę powiedzmy że spadły do sensownych

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Suggar - 05-01-2013 00:26

JEzeli przegram spotkanie biznesowe to będzie ubywać mi z mojego konta to 15% ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-01-2013 09:47

(05-01-2013 00:26)Suggar napisał(a):  JEzeli przegram spotkanie biznesowe to będzie ubywać mi z mojego konta to 15% ??

tak jeśli zostaniesz czyimś wasalem tzn ktoś wygra spotkanie to będziesz płacił mu % ze swoich zarobków
15% jest w sytuacji gdy osoba której jesteś wasalem ma statystyki na poziomie 100%, jak ma mniejsze no to adekwatnie ten % z tych 15 maleje
tak samo będzie w twoim przypadku - jak ktoś jest wasalem twoim to będziesz z 15% dostawał adekwatnie % od swoich statystyk


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Stalmer - 05-01-2013 16:55

Czy konieczne jest podanie prawdziwego numeru telefonu ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-01-2013 17:07

(05-01-2013 16:55)Stalmer napisał(a):  Czy konieczne jest podanie prawdziwego numeru telefonu ?

ja przy zlecaniu wyplaty dostałem sms z kodem potwierdzającym zlecenie, bartex nie otrzymał nic
reasumując najlepiej podać poprawny


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Stalmer - 05-01-2013 19:01

Gdzie jest najkorzystniejszy region ?