Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 31-12-2012 10:28

(31-12-2012 10:26)tomazzi napisał(a):  mmichal od zawsze jest Smile to na rynki międzynarodowe by sprzedawać swoje produkty i przeliczać walutę Smile
Hmm jakoś wcześniej jej nie zauważyłem Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 31-12-2012 17:08

(31-12-2012 10:28)mmichal013 napisał(a):  
(31-12-2012 10:26)tomazzi napisał(a):  mmichal od zawsze jest Smile to na rynki międzynarodowe by sprzedawać swoje produkty i przeliczać walutę Smile
Hmm jakoś wcześniej jej nie zauważyłem Big Grin

jest od zawsze Smile nic nowego, po prostu jakoś musiałeś nie zwrócić na tą opcję uwagi Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-01-2013 20:07

misza02 w jakiej cenie byłoby żelazo jeśli byś je sprowadził ???
bo masterex widzę nie kwapi się z wprowadzeniem żelaza na rynek jak go brak, a nikt z firmą żelazową nie startuje a ja na razie nie myślę z 4 startować Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kris6917 - 02-01-2013 00:25

mam pytanie jak mozna zamieszkac we wlasnym domu ktory sie kupilo ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-01-2013 09:12

(02-01-2013 00:25)kris6917 napisał(a):  mam pytanie jak mozna zamieszkac we wlasnym domu ktory sie kupilo ??
Profile&Inventory - Inventory - Houses, i tam przy domku masz Rent albo Move, klikasz Move i powinno ci wyskoczyć "You live here"
Nie ma za co Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Telovim - 02-01-2013 10:56

Witam
Cały czas sie zastanawiałem jaką firme założyć. Czekam na "zaksiegowanie" kasy. Ale jak czytam, że brakuje żelaza to chyba w to pójdę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-01-2013 11:00

(02-01-2013 10:56)Telovim napisał(a):  Witam
Cały czas sie zastanawiałem jaką firme założyć. Czekam na "zaksiegowanie" kasy. Ale jak czytam, że brakuje żelaza to chyba w to pójdę.

pieniądze już masz na koncie gracza Tongue widać twoją wpłatę Smile
żelaza brak także mile widziane na rynku Smile bo jest go 0 Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Telovim - 02-01-2013 13:32

Firma juz jest tylko czekać na pracowników także troche to potrwa zanim coś sie wyprodukuje


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-01-2013 13:52

(02-01-2013 13:32)Telovim napisał(a):  Firma juz jest tylko czekać na pracowników także troche to potrwa zanim coś sie wyprodukuje

no to zaglądam na rynek Big Grin jak się żelazo pojawi to biorę bo bez niego nie mogę ruszyć sam z produkcją w swojej 3 firmie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-01-2013 14:13

Tomazzi, a drewna czasem nie potrzebujesz ? Jerk Choć kupiłeś niedawno kilka sztuk ode mnie.
Ostatnio pojawiło się z budżetu, więc ktoś przepracował za 1.25 PLN, i to nie jednokrotnie chyba bo było kilkanaście sztuk jak dobrze pamiętam.