Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - flown - 04-06-2017 09:00

(31-05-2017 19:24)shf napisał(a):  Ludzie zarabiaja jeszcze na PPA? Bo tu taka cisza Sad

Na hackach mozna jeszcze wgl zarobic, chodzi mi o SEO (wybicie jakiegos posta z nisza w gore wyszukiwarek itp). Czy zostal sam spam po stronach jak typowe spamy z subow po polskich serwisach.

Mozna. Ludzie nadal zarabiają na PPA, ale nie ma co ukrywać, że PPI już od dawna przewyższyło je popularnością.
Ja niedawno przerzuciłem sie na PPI i polecam. Lepsza konwersja i IMO lepsze zarobki w finalnym rozrachunku.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - xjointmanx - 04-06-2017 09:22

Kiedy bedzie v2 ?


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - flown - 04-06-2017 14:13

(04-06-2017 09:22)xjointmanx napisał(a):  Kiedy bedzie v2 ?

Spokojnie.
Jak Tymek powiedział, że już lada moment to już lada moment. Nie trzeba mu co trzy lata przypominać.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - shf - 15-07-2017 11:21

(04-06-2017 09:00)flown napisał(a):  
(31-05-2017 19:24)shf napisał(a):  Ludzie zarabiaja jeszcze na PPA? Bo tu taka cisza Sad

Na hackach mozna jeszcze wgl zarobic, chodzi mi o SEO (wybicie jakiegos posta z nisza w gore wyszukiwarek itp). Czy zostal sam spam po stronach jak typowe spamy z subow po polskich serwisach.

Mozna. Ludzie nadal zarabiają na PPA, ale nie ma co ukrywać, że PPI już od dawna przewyższyło je popularnością.
Ja niedawno przerzuciłem sie na PPI i polecam. Lepsza konwersja i IMO lepsze zarobki w finalnym rozrachunku.

Rozumiem, dzieki za info Smile


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Orelek - 22-07-2017 13:18

Hej, jak wyglądają zarobki na dzień dzisiejszy w AstroCash?? Czy warto wchodzić w PPA czy lepiej przerzucić się na PPI? TongueP


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Hoolig4n - 26-07-2017 21:26

Orelek, ogarnij sobie poradniki fulla, które wstawiał i odpowiedz sobie sam na to pytanie Lol


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Shadecaster2 - 30-08-2018 15:39

czekam na wypłatę ponad miesiąc, kiedy wypłaty?