Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Egawald - 04-08-2020 16:12

Serwis wypłaca. Smile Zleciłem wypłatę w piątek i dzisiaj otrzymałem pieniądze.
[Obrazek: paypal.png]


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - sssnak3 - 04-08-2020 17:19

(04-08-2020 09:32)Urias napisał(a):  :o a za co dostałaś bana ?

Nie wiem. Od supportu niczego się nie dowiesz bo nie mogą ci na ten temat udzielić informacji jakby to była tajemnica państwowa.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 04-08-2020 18:24

Pisz do nich, aż do skutku. Tylko nie spam. Po paru dniach lub później powinien się ktoś do ciebie odezwać z supportu z wyjaśnieniem sprawy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - camil_retail - 05-08-2020 12:29

Jak wam działa ten Prolific Assistant? Nie macie wrażenia ze pokazuje ankiety z opóźnieniem?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 05-08-2020 20:47

(05-08-2020 12:29)camil_retail napisał(a):  Jak wam działa ten Prolific Assistant? Nie macie wrażenia ze pokazuje ankiety z opóźnieniem?

Pokazuje z opóźnieniem. Coraz częściej mnie to wk***. Siedząc przed laptopem w chwili otrzymywania powiadomienia, powinienem raczej się zakwalifikować a okazuje się, że zajęte są wszystkie miejsca. Wku*** to tym bardziej, kiedy przechodzi obok nosa 5 minutowe badanie za 4£ 4

BTW... Jakim cudem dostajecie aż tyle ankiet i tak wysokopłatnych? Wszystko, co ja dostaję, to góra 2£ za jedno badanie i to kilka razy na tydzień, jeśli mam szczęście. Czy 37 latek z rodziną ma szanse na ankiety 7-10£? Lol


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - BrixNW - 09-08-2020 22:16

[Obrazek: 89855205-e570-439d-8da0-d5835a998238]
[Obrazek: 1769209e-c855-4433-b8fd-59b4a6df85af]

Wszystko ładnie działa, chociaż od ostatniej wypłaty nie miałem żadnej ankiety :/


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Krakersik - 10-08-2020 07:31

ja sie od kilku dni loguje, pare razy dziennie i ankiet brak


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 10-08-2020 09:47

(10-08-2020 07:31)Krakersik napisał(a):  ja sie od kilku dni loguje, pare razy dziennie i ankiet brak

To chyba raczej tak nie działa. Ankiety pojawiają się, kiedy się pojawiają i jeśli nie jesteś wtedy przy komputerze, czy telefonie, to raczej małe szanse są, że na taką trafisz. Po odświeżeniu strony, one po prostu znikają. No chyba, że są takie, do których jest bardzo wiele dostępnych i niewykorzystanych miejsc. Ale nawet i takie badania raczej nie utrzymują się tu za długo.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Shimeon - 10-08-2020 09:55

(10-08-2020 09:47)Ghosteer napisał(a):  No chyba, że są takie, do których jest bardzo wiele dostępnych i niewykorzystanych miejsc. Ale nawet i takie badania raczej nie utrzymują się tu za długo.

Nie do końca. U mnie w profilu przez pewien czas widniało to samo badanie, które już wcześniej ukończyłem i to dwa razy. Nie zaakceptowałem udziału, bo to już byłoby monotonne, żeby po raz enty wykonywać tę samą ankietę. Trzeba też dać szansę innym. Wink


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Ghosteer - 10-08-2020 10:12

(10-08-2020 09:55)Shimeon napisał(a):  
(10-08-2020 09:47)Ghosteer napisał(a):  No chyba, że są takie, do których jest bardzo wiele dostępnych i niewykorzystanych miejsc. Ale nawet i takie badania raczej nie utrzymują się tu za długo.

Nie do końca. U mnie w profilu przez pewien czas widniało to samo badanie, które już wcześniej ukończyłem i to dwa razy. Nie zaakceptowałem udziału, bo to już byłoby monotonne, żeby po raz enty wykonywać tę samą ankietę. Trzeba też dać szansę innym. Wink

To ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem. Chyba nie widziałem jeszcze u siebie badania, które wisiałoby mi dłużej, niż kilka minut. A z robieniem kilka razy tych samych, chyba lepiej nie kombinować. Zresztą, czy takie badanie wypełnione po raz drugi, nie zostałoby odrzucone i w efekcie zapisane, jako nieakceptowane?