Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 02-03-2015 15:19

Jak wasze zarobki?
Nikt się nie chwali.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Pendulum - 02-03-2015 15:26

(02-03-2015 15:19)aero2 napisał(a):  Jak wasze zarobki?
Nikt się nie chwali.
Jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słońca" Lol
Od ilu tutaj wypłata?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Szaman1644 - 02-03-2015 15:27

Minimum do wypłaty 20 zł, ale na razie sam nie wiem czy płacą, bo pracuje u nich 2 dni Smile

Zlecone już wypłaty i tylko czekam na potwierdzenie Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 02-03-2015 17:26

Ja już czekam wyjątkowo długo od poniedziałku tydzień mija a nadal mam status oczekujący. Zawsze dużo wcześniej mi przelewali.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - oglaszam - 02-03-2015 17:27

(02-03-2015 13:29)Giorgios napisał(a):  Nie wiem co to za debil, ale konkretnie musi mieć nie równo pod sufitem Smile

Do tego ten błąd rażący w oczy " szczeguły "

Moim zdaniem powinien być jakiś limit wiekowy np od 18 lat i koniec, a nie 14 letnie dzieci spamują mi gó... na fejsie które i tak będę cały czas zgłaszał.



[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Jakim trzeba być deklem aby nie zobaczyć, że to wszystko dla beki. Ić hłopie miej bul dópy gdzie indziej!


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 02-03-2015 17:49

@[oglaszam]

Jaką masz pewność że dla beki? Wstrzymaj troszkę konie i zbastuj. Bo jak na razie to tylko Ty pajacujesz w tym temacie. Nikt dla beki nie rejestruje się w serwisie partnerskim żeby tylko wrzucić link. Poza tym ktoś kto nie promował tanich aukcji, skąd ma wiedzieć że istnieje w ogóle taki program partnerski na którym zarabiasz % z udziałów? Pomyśl chłopie sam i zawrzyj bo mi Cię bardzo szkoda.

Może to Ty jesteś autorem tego postu i teraz wstyd Ci za to? beka


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jaworekos - 02-03-2015 20:02

A wiecie co ja wam powiem ?
Tak patrząc, jest to głupie.
Ale czy to nie posty które mają nawięcej lajków i komentarzy mają największy zasięg?
Otóż TAK
Jest duża aktywność pod postem - widzi go więcej ludzi - większa szansa że ktoś wpłaci.
To wcale nie jest takie głupie, jak się wydaje Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 02-03-2015 20:05

Ja się z Tobą zgodzę i chyba każdy to wie, kto działał na FB o co chodzi z zasięgiem ale w jaki sposób tak debilny post ma mieć dużo lajków? Przecież tam jest masa błędów a ludzie którzy wiedzą że TA to ściema to od razu to zgłaszają. Nie sądzę żeby odbiorcy domyślili się że ktoś sobie jaja robi czy co? Bo ja już nie wiem o co chodzi z tym postem.

Wygląda to tak że ktoś sobie dodał post z kupą błędów w nim i linkiem do tanich aukcji. Myśl nasuwa się sama. Jakiś debil spamuje linkiem i myśli że tak debilnym postem zarobi kokosy. Można sobie jaja zrobić i nie wiem sprzedawać USB jako ładowarkę bezprzewodową do lapka ale te błędy nie wiem co mają na celu Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - szpilmen - 02-03-2015 21:13

Promujecie kliki czy leady? Włączyłem bota, miałem 100 klików a wykresie poniżej jest napisane że za leady miałbym ponad 100zł, no to smutek, ale myślałem że to tylko taki fart. Dziś o wiele wiele mniej kliknięć a że sprzedaży miałbym 200zł, znów smutek, nie wiem czy na udziały w sprzedaży się nie przerzucić. Co myślicie?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 02-03-2015 21:17

Udziały w zyskach są najlepsze, gdy ci nie wpada, to zbijasz kliknięciami średnią do 3 gr i znów przerzucasz na zyski.