Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - bobogfgdg - 02-03-2015 15:40

dzięki, skorzystam ze starterów


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - nosleep - 03-03-2015 15:36

zamówione zobaczymy czy przyjadą


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - czarli_bronson - 04-03-2015 17:27

lycamobile już przyszły 2koperty po 3 startery. na heyah i play dalej czekam no i oczywiście na kolejne lycamobileAngry


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - tomswi - 09-03-2015 18:35

Lyca naprawdę szybko wysyła startery , ale Play ociąga się bardzo mocno chyba już 8 dni roboczych czekam Angry


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - smagalaz - 09-03-2015 19:47

Startery z LycaMobile nadają się do Facebooka? Kiedyś dostałem kilka kart sim z tej sieci, ale na żadnej nie dochodziły SMS-y weryfikacyjne. To normalne?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DzejkobPL - 09-03-2015 19:53

Kiedyś również miałem ten problem. Jednakże teraz normalnie przychodzą SMSy. Nadają się do weryfikacji fb. Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - tomswi - 10-03-2015 16:23

O dziwo dzisiaj dostałem w jednej kopercie z lycamobile aż 6 starterów, natomiast Play nadal żaden starter


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - adios123 - 11-03-2015 19:29

z play przyszło w jednej kopercie 3 karty, niedawno z lycamobile, 1 koperta a w srodku 3 karty, 2 dni temu z heyah 1 karta no i jeszcze 2 maja przyjsc Tongue


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Lexarr - 14-03-2015 14:21

Dodałem Vectone do pierwszego posta.

Komuś w ogóle doszły startery z vectone?

+ jeśli jakieś linki nie działąją/promocja się skończyła lub doszła nowa to piszcie Wink


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - tomswi - 14-03-2015 19:19

Mi doszły Vectone bardzo szybko , ale w ogóle nie łapie mi zasięgu Xpokerface