Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 16-05-2014 22:05

DZIEŃ 80 [MIESIĄC 3]

Co udało mi się dziś zarobić?
5.85$ 6.84$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Nic, ale teraz biere sie do pracy... Undecided


Majowy cel:
125.77$ 126.76$ / 50$

Liczba Nisz: 40
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

WYNIKI:

Konkurs wygrywa szufliko! Huh GRATULACJE Huh
Nisza zostanie podesłana na P.W! I teraz startujemy z tym samym konkursem, wy podajecie najbliższy zarobek, dajecie repa i czekacie na wyniki... Smile

No więc tak, dziś wydałem WSZYSTKO co miałem w portfelu na zdrapki czyli... 6 zł! impreza
Zwrot 2 zł... Sad Trzeba się z ciocią potargować PayPal -> Kasa z portfela, bo koniecznie na jutro potrzebuję 10 zł bo idę z dwiema koleżankami na lody... Sex
Dziś był dzień wolny (PPA) bo się sam uwięziłem w domu, miałem iść do szkoły, ale zgubiłem klucze i nie poszedłem na 3 lekcje... Dodgy Zaraz biorę się do roboty promując filmy oraz... Dodawaniem nisz! Idea Czekam aż mi się PS Vita zaktualizuje i biore sie do roboty bo zrobiłem film z magiczną sztuczką. Rolleyes No dobra, do jutra! Smile

Do kiedy zaktualizuję, ale niestety wpadł lead... No cóż... Było trzeba aktualizować o 23:59, następnym razem nie będzie pomyłek... Smile


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - kasiak - 16-05-2014 22:39

(16-05-2014 22:05)ErgePL napisał(a):  == ale niestety wpadł lead... =

ja to bym się cieszył Jerk2


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 16-05-2014 22:42

Wiem, ale chodzi o ten... że chyba by ktoś inny wygrał konkurs... Xpokerface
Yebać konkurs! Jak sie bawić, to się bawić, konkurs zyebać, leada wstawić! Huh

Choć w sumie nie, szufliko dalej na prowadzeniu. Big Grin


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 17-05-2014 23:00

DZIEŃ 81 [MIESIĄC 3]

Co udało mi się dziś zarobić?
24.92$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Nic nic... Nabijam pkt. botem na amf i tyle...


Majowy cel:
151.68$ / 50$

Liczba Nisz: 40
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Domena kupiona więc czas się pożegnać z .pl, a przywitać .eu! Huh
Nabijam tylko punkty i czekam aż mi sie DNSy zaktualizują. (Czy coś takiego.)
Dlaczego mnie ta dniówka nie dziwi... No to ruszać dupy i brać udział w konkursie bo można wygrać nisze! I zapraszam do kupna mojego poradnika, do końca niedzieli za 40 zł! Idea
http://zarabiam.com/Temat-Sposob-na-szybki-zarobek-90371
Nie pracuje teraz i nie dodaje nisz bo czekam na te DNSy... Undecided
Windowsa 7 zaraz wgram do laptopa... Acer Extensa 5220 i za tydzień za haj$ z neta kupuję jaszczurkę! Agama Brodata, takie fajne cooooś... impreza
A co mi tam, najpierw użyjcie tego, a potem zobaczcie obrazek pod tym... Jerk2
[Obrazek: ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy.jpg]
[Obrazek: ajnaczcionka.png]
No to do... jutra! Smile


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - vankosiara - 17-05-2014 23:03

[Obrazek: h2mr4o.jpg]

Jerk2


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 18-05-2014 08:34

No to... nie odpisałem "dzisiaj" bo nie miałem maści pod ręką... Lol


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - kasiak - 18-05-2014 19:17

No i się na robi większy gracz z magika Jerk2


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 18-05-2014 22:19

DZIEŃ 82 [MIESIĄC 3]

Co udało mi się dziś zarobić?
7.70$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Nic nic...


Majowy cel:
159.38$ / 50$

Liczba Nisz: 40
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

JE*ANY OVH.PL! 4
Kupiłem domenę i ku*wa podmieniam DNSy, a tu jakieś błędy wyskakują, napisałem do supportu zobaczymym...
Jestem też dziś wku*wiony, że tyle razy pobrano tą samą nisze... facepalm
[Obrazek: zarobki.png]
I za taką stawke...
Modliszka zamówiona, za haj$ z neta, a wkrótce sobie gada za haj$y sprawię... Smile
Dziś krótko. Lol
Do jutra! Smile


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - vankosiara - 18-05-2014 22:36

Po wstawieniu przez AC nowego algorytmu do ofert Live takie stawki to norma. Ogółem jest lepiej, mnie wychodzi lepsza konwersja i EPC.


RE: Dziennik pracy: PPAwła - Erge i SubTeusza - Clovere - ErgePL - 20-05-2014 22:20

DZIEŃ 83 [MIESIĄC 3]

Co udało mi się wczoraj zarobić?
16.08$ [AstroCash]

DZIEŃ 84 [MIESIĄC 3]

Co udało mi się dziś zarobić?
13.82$ - 1 lead z Holandii za 9.18$ 2 [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Nic nic...


Majowy cel:
189.28$ / 50$

Liczba Nisz: 40
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: 1272627317.jpg]
Aktywowali mi już domene i DNSy, moge pracować... Choć nie, nie mogę... Tongue Całe dnie spędzam na dworze z koleżankami przy e-kiepie i ogólnie robie sztuczki magiczne... Jedna będzie nawet "czarodziejką" bo chce się w to wkręcić... No cóż, ogólnie znamy sie kilka dni, ale jest spoko... Nawet bardzo bo nie jest typową fanką łan erekszyn, bimbera, chwasta itd... Lol Po prostu - ideał impreza Jutro coś porobię ze stronką ale to tak troszku później bo jutro o 15 ide znowu na dwór i będę tą koleżanke uczył... Smile Ogólnie jak im pokazałem coś takiego, że:
Mam dwie gąbki (Takie okrągłe, czerwone)
Wkładam do ich rąk
Biorę je w swoje ręce (Jedna w jednej, druga w drugiej)
Daje znowu
Potem biorę w ręce
Wkładam do którejś gąbke w dłoń, dmucham w ręke i bum! Gąbki nie ma, a dwie są w jej ręce.
Ich reakcja była tak zajebista, że aż chce się dalej czarować... To hobby wciąga!
Wydaje się nie prawdopodobne, ale jednak się umi to i owo... Cool
No cóż, ja tu nie mam nic do gadania... A właśnie, ide robić prace domową z przyry. Xpokerface
Do jutra! Wink